Şimdi Ara

Starbuck'a gidemeyenlerin çoğunluğu tipsiz fakir ve çirkin (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
0
Favori
2.991
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BEYAZ PASSATLI PRENS -- 22 Ekim 2018; 3:11:08 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • içeceklerin adını bilmeyip bundan istiyorum demeye utanıyolar o yüzden gidemiyolar bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • param var gitmiyorum insanları starbucksa gitmiyor diye ötekileştiren eziğin âlâsıdır istediği kadar parası olsun

• Adam doğru söylüyor, " starbuck " tabi ki İtalya 'da yok siz Starbucks ile karıştırıyorsunuz onun gittiği yer " starbuck "
  • Parası olan adam Starbucks'a gitmez zaten. Starbucks'a giden adam kendini zengin göstermeye çalışan orta-alt kesim insandır. Sonra o bardağın fotoğrafını 25 yerde paylaşıp içine su koya koya kullanır. Gerçek adamlar taraftar kupalı bardaklarla çay içer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İTÜinş -- 22 Ekim 2018; 9:7:18 >
  • Pahalı gereksiz vs. falan diyenler millet kahvelerine gidip, bedava çay kek takılsın. Hadi bakim. Bazı mekanlar vardır bilhassa uçuk fiyatlar konulur. Elit insanlar gelsin diye.
  • Sen bir de gidenleri gör.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hadi lan ordan Roberts dururken senin kahvehane starbucksına niye gideyim.Off midem bulundı starbucksa gidio fakir.
  • Ulke ekonomisi o kadar kotu ki 15 tl kahve pahali sayiliyor zenginlik gostergesi oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Evil Chuck

sıtarbuk
    sıtarbuk degil sıtarbak sonuna s gelince de sıtarbaks olur.

• İçecekleri çok sıcak ağzımı yakmaktan içemiyorum Fena gereksiz bir yer Bu moka sıcak ulan diyip uzerlerine sıpıtasım var. Bir de yalıtımlı bardak koymuşlar puuuu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Joe Duplantier -- 22 Ekim 2018; 10:5:7 >
  • Konuya gel.

• Ben gidiyorum tipsiz ve fakirim.

• kro ismini bile bilmiyorsun.

@break the cycle
  • Kardeş hayatım boyunca 1 kere gidemedim. Çirkin ve fakirim. Bu nasıl bir nokta atışıdır.

• Kahveye kim 15 lira veriyorsa versin, ben vermem.

• Ne dedin la sen :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: abboww

İtalya/monopoli deyim burda yok starbucks :D
    İtalyada 1 veya 2 tane starbucks var tüm ülkede onlara bile az kişi gidiyor
    bknz kültürlü,sanatli büyük tarihli avrupa ülkesi> Tek kültürü din olan Müslüman imparatorluktan kalan karışık artıklar bu ülkeye herşeyi getirebilirsin ama kültür getiremezsin çünkü yüzyılların sonucunda oluşur kültür ve identity burasi little America

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-39A3D5E9A -- 22 Ekim 2018; 12:43:38 >
  • x2yk X kullanıcısına yanıt
    Ben biliyorum italya da 1 ya da 2 tane oldugu ama monopoli de yok dedim italya da demedim :D ama take awaylarda lavazzanin otomatlari var onlar bile starbucks çöpünden daha lezzetli yerel işletmeler çok burda 50 cent risetto. Latte vesaie 1- 1.50 euro arasi

• konuyu açan ezik arkadaşımız için şu videoyu bırakıyorum:

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.