Şimdi Ara

Star Wars: The Old Republic [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
4.668
Cevap
8
Favori
190.950
Tıklama
Giriş
    2268 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Crebain

quote:

Orijinalden alıntı: Ravenholme

quote:

Orijinalden alıntı: malachi777

quote:

Orijinalden alıntı: Ravenholme

Arkadaşlar http://www.leveltr.com sitesinde oyunun keyi satılıyor ama güvenilir midir sizce ? Daha önce alışveriş yapan falan oldu mu buradan ?

Fiyatı da uygun bence Standart Edition 79TL.

Ana menüde gözüküyor eğer göremezseniz solda arama kısmına star wars yazınca çıkıyor.

ben 19 unda aldım. hala keyi bekliyorum. gelirse tabi...

Sağol kardeş güvenilir değil o zaman pek. Ben de kutulu gelmesini beklicem galiba.

Site, siz satın alırsanız keyinizi gönderir de göndermek için önce onun satın alacak yer bulmadı lazım. Muhtemelen onların aldığı ülkedeki dijital satışların stokları tükenmiştir. Dijital satış tükenir mi demeyin bende ilk defa EA da gördüm ama oluyor...

arkadaşlar ben dün live destekten konuştum.adamlar ellerinde stok olmadığını söylediler.gelince yollayacaklardır
    |
    |

|AC/DC|Iron Maiden|Kiss|Metallica|Nickelback|Muse|Guns N'Roses|Duman|Deep Purple|Three Days Grace|Airbourne|
    |Supernatural|How I Met Your Mother|The Big Bang Theory|Game of Thrones|
    PSN:ulas_ulas

• Yarbay
    4642 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Yazuach

quote:

Orijinalden alıntı: Psikotrex

Arkadaşlar. Oyunun kasmasından ziyede loading süreleri AŞIRI uzun.. i5 işlemcim var. Crysis 2 gibi oyunlar 15 20 saniyede yüklenirken, Tatoonie ve Alderaan gibi büyük haritalar 4-5 dk da yükleniyor. Gerçekten büyük sıkıntı. Bu haritalarda warzone girmek bile istemiyorum çıkışta o kadar loading bekleyeceğim için. Oyunda çok sorunlar var. Grafikler çok iyi olmasa bile performans sorunları aşırı fazla. bırakırsam bu sebebden bırakırım oyunu.

Ayıp ya harbiden.Bu kadar basit şeylere takmanız.Ben hiç karşıalşmadım öyle bir loading süresiyle gerçi.O kadar oynadığınız WoW çıktığı zaman ne haldeydi biliyormusunuz?Bugın allahı vardı oyunda berbat haldeydi.Ama bak şimdi haline?Biraz zaman tanıyın bu oyun kadar az bugla açılış yapan oyun sayısı 2-3ü geçmez.Böyle sorunları bahane edip bırakacağınıza beğenmedim diyip geçin daha iyi.Valla haftalardır karşılaştığım tek sorun 2 günlük fps sorunu oldu.Oda düzeldi kendi kendine.Başke hiçbir sorunla karşılaşmadım.Zamanında WoW'da stuck olduğunda ticket atmaktan başka çaren yokkken bu oyunda stuck olsan /stuck yaz çözüldü.Ki onu bırakın sadece 1 kere bir yerde sıkıştım şu ana kadar.Geçmişide bırakın günümüzde WoW'da kaç kere haritadan düştüğümü bilirim durup dururken.Bu oyunda böyle citti bir bug daha hiç gelmedi.Benim açılış bakımından gördüğüm en bugsız ve düzgün oyun Swtor şu ana kadar.Hele ki Warhammer , Age Of Conan facialarından sonra.Gerçi WoW'un ilk halininde bu iki oyundan aşağı kalır yanı yoktu.

Ayıp filan diye başladım yazıma ama üstüne alınma bir hakaret niteliğinde yazmadım benim görüşüm bunlar...

Neresi ayıp yahu bunun ? Bu benim oyundan zevk almamı engelliyor. Dakikalarca yükleme süresi bekliyorum ki sadece bu oyunda oluyor. Republic Fleet ve warzonelarda bendede 10 15 saniyede yükleniyor. Ama Tatoonie ve Alderaandan sonra böyle değil işte. Sizde dediğim yerlere gelirseniz anlarsınız. Geldiğiniz halde oralarda hızlı yükleniyorsa birşey diyemem ama bu benim ciddi bir sorunum. Oyunu sevmesem bırakırım. Oyunun benim için en büyük sorunları :
    * Optimasyon sorunu
    * Bundan kaynaklanan pvpde kasma problemi
    * Uzun çok uzun loading süreleri (Tatoonie ve Alderaan dan öncei haritalarda bu sorun yok)

Küçük problemler olarak ;
    * Bazen skillere basmama rağmen hiç birşey olmuyor (lag fln yok yazı yazıorum)
    * PvP de level sınırlandırılmasının bir an önce getirilmesini istiyorum
    * Ve ufak 1-2 bug

Dikkat ettiysen ben oyundaki bugları pek sorun etmiyorum. Çünkü dediğin gibi o problemler WoW dada vardı. WoW u bende ilk açıldığından beri oynarım. Ama onda hiç optimasyon sorunları yaşamadım. Buglar oyunu oynamamı engellemez ama ilk saydıklarım basbayağıda etkiler CİTTİ bir sorun yaratır. Oynayamıyorum yahu dahası var mı nasıl eleştirmiyim niye ayıp olsun yüzlerce lira vereceğim. Söyleyeceğiz ki düzeltecekler.

• Yarbay
    2181 Mesaj
    Konuya goz atamadim, su an vaktim olmadigi icin. Oyunun demosu varmi? Var ise nereden indirebilirim? Tesekkurler simdiden.
    |
    |
    quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar. Oyunun kasmasından ziyede loading süreleri AŞIRI uzun.. i5 işlemcim var. Crysis 2 gibi oyunlar 15 20 saniyede yüklenirken, Tatoonie ve Alderaan gibi büyük haritalar 4-5 dk da yükleniyor. Gerçekten büyük sıkıntı. Bu haritalarda warzone girmek bile istemiyorum çıkışta o kadar loading bekleyeceğim için. Oyunda çok sorunlar var. Grafikler çok iyi olmasa bile performans sorunları aşırı fazla. bırakırsam bu sebebden bırakırım oyunu.

Ayıp ya harbiden.Bu kadar basit şeylere takmanız.Ben hiç karşıalşmadım öyle bir loading süresiyle gerçi.O kadar oynadığınız WoW çıktığı zaman ne haldeydi biliyormusunuz?Bugın allahı vardı oyunda berbat haldeydi.Ama bak şimdi haline?Biraz zaman tanıyın bu oyun kadar az bugla açılış yapan oyun sayısı 2-3ü geçmez.Böyle sorunları bahane edip bırakacağınıza beğenmedim diyip geçin daha iyi.Valla haftalardır karşılaştığım tek sorun 2 günlük fps sorunu oldu.Oda düzeldi kendi kendine.Başke hiçbir sorunla karşılaşmadım.Zamanında WoW'da stuck olduğunda ticket atmaktan başka çaren yokkken bu oyunda stuck olsan /stuck yaz çözüldü.Ki onu bırakın sadece 1 kere bir yerde sıkıştım şu ana kadar.Geçmişide bırakın günümüzde WoW'da kaç kere haritadan düştüğümü bilirim durup dururken.Bu oyunda böyle citti bir bug daha hiç gelmedi.Benim açılış bakımından gördüğüm en bugsız ve düzgün oyun Swtor şu ana kadar.Hele ki Warhammer , Age Of Conan facialarından sonra.Gerçi WoW'un ilk halininde bu iki oyundan aşağı kalır yanı yoktu.

Ayıp filan diye başladım yazıma ama üstüne alınma bir hakaret niteliğinde yazmadım benim görüşüm bunlar...

Neresi ayıp yahu bunun ? Bu benim oyundan zevk almamı engelliyor. Dakikalarca yükleme süresi bekliyorum ki sadece bu oyunda oluyor. Republic Fleet ve warzonelarda bendede 10 15 saniyede yükleniyor. Ama Tatoonie ve Alderaandan sonra böyle değil işte. Sizde dediğim yerlere gelirseniz anlarsınız. Geldiğiniz halde oralarda hızlı yükleniyorsa birşey diyemem ama bu benim ciddi bir sorunum. Oyunu sevmesem bırakırım. Oyunun benim için en büyük sorunları :
    * Optimasyon sorunu
    * Bundan kaynaklanan pvpde kasma problemi
    * Uzun çok uzun loading süreleri (Tatoonie ve Alderaan dan öncei haritalarda bu sorun yok)

Küçük problemler olarak ;
    * Bazen skillere basmama rağmen hiç birşey olmuyor (lag fln yok yazı yazıorum)
    * PvP de level sınırlandırılmasının bir an önce getirilmesini istiyorum
    * Ve ufak 1-2 bug

Dikkat ettiysen ben oyundaki bugları pek sorun etmiyorum. Çünkü dediğin gibi o problemler WoW dada vardı. WoW u bende ilk açıldığından beri oynarım. Ama onda hiç optimasyon sorunları yaşamadım. Buglar oyunu oynamamı engellemez ama ilk saydıklarım basbayağıda etkiler CİTTİ bir sorun yaratır. Oynayamıyorum yahu dahası var mı nasıl eleştirmiyim niye ayıp olsun yüzlerce lira vereceğim. Söyleyeceğiz ki düzeltecekler.

O dediklerinden bir tanesini bile yaşamadım daha valla.Skill basmada bir problemim olmadı , optimizasyon ve kasma sorunu yaşamadım ki 4 yıllık bir bilgisayarım var , loading ekranında bir bekleme olmadı , stroy questleri haricinde sürekli pvp ve space battlelarla kasıyorum daha bir kere bile pvpde kasma yaşamadım.WoW'a başladığımda daha fazla saç baş yoldurmuştu bana o bir ton bugıyla.Aion desen oyun çıktıntan 1 sene sonra oynadım optimizasyonun allahıyla karşılaştım bu oyunda tık yok...

Ki hani öyle bir tepki veriyorsunuzki yaşadığınız sorunlara gören insanda sanıcak oyun 1 yıllık oyun hiçbirşeyi düzeltmediler berbat halde hiç ilgilenilmiyor.Oyun çıkalı early game saymazsak 4 gün oldu yahu 1 hafta bile değil insaf.Ki söyleyeceğizde düzeltecekler diyorsunda Bioware , EA çalışanları tek tek bütün forumalrı gezip ne söylüyor bunlar diye bakmıyorlar girip yazın offical foruma düzgün bir şekilde belli edin tepkinizi...

Benim şuanda oyunda ciddi anlamda korktuğum tek şey endgame content.Eğer content yetersizliği varsa o zaman kötü olur işte...

Edit : CİTTİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yazuach -- 24 Aralık 2011; 14:17:11 >
    |
    |

• Teğmen
    129 Mesaj
    quote:

quote:

Çok güzel yazmışsın. Kesinlikle haklısın söylediklerinde. Bu kadar az sorun ile çıkması bile büyük bir başarıdır. Şuan da benim için tek problem anlık FPS düşüşleri, onu da kısa sürede halledeceklerdir zaten.
    |
    |

• Yarbay
    4642 Mesaj
    Bende AION da hiç bir fps problemi yaşamıyorum grafikler en üst düzeyde. İstersen ss atayım ne diyeyim. 6 dakka bekledim loadingde Aionda karsılasmıyorum bu oyunda karsılasıyorum fps problemiyle çok ilginç.. Ayrıca dediğm gibi diğer haritalar bendede hızlı yükleniyor geldin mi sen Alderaan a ?
    |
    |

Merak ettiğim bir konu var,ben yurtta kalıyorum ve geceleri aktif olabiliriyorum.İnterneti bilirsiniz gündüzleri yavaş ama geceleri normale dönüyor.Benim için bir sorun yaratır mı acaba?
    Aynı zamanda Laptop ile oynayacam,Star Wars Unl. 2 yi sorunsuz oynuyordum bilgisayar bunun için yeterli olur mu?(İ3,3gb ram ve 1 gb ekran kartı)

????
    Bu aralar oyuna giren sayısı azaldı birkaç gün öncesine göre, christmas dolayısıyla heralde. 1-2 gündür legions of lettow'a rahat rahat girip çıkıyorum
  • Binbaşı
    1764 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ozuzman

Bu aralar oyuna giren sayısı azaldı birkaç gün öncesine göre, christmas dolayısıyla heralde. 1-2 gündür legions of lettow'a rahat rahat girip çıkıyorum

Onun nedeni bu kredi kartı sorunu yaşayan insanların oyuna girememesi.Düzeliyor yavaş yavaş zaten.Dün bende çok rahat giriyordum bizim servera ama bugün yine eski sıra geri geldi.

Bu arada bioware ücretsiz karakter guild transferi getirecekmiş.Server kapasitelerini artırmak istemiyorlarmış çünkü bütün oyuncuların belli serverlarda yoğunlaşmalarına karşıymışlar.Bunun yerine oyuncuları serverlara dengeli bir şekilde dağıtıcaklarmış.

Kısacası şimdiki guildlerin inat edip yapmadıkları şeyi bioware yapacak .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yazuach -- 24 Aralık 2011; 15:12:57 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    321 Mesaj
    Merhaba,

Star Trek Online game de bu tarz oyun. 100tl cd key verdim bir ayda en üst lvl olunca hep aynı şeylerden insan sıkılıp brakıyor.

İçimden bir ses Star wars the old republic'te aynısı olacak gibi diyor.

iyi eğlenceler.

Orijinalden alıntı: blacktekno

Merhaba,

Star Trek Online game de bu tarz oyun. 100tl cd key verdim bir ayda en üst lvl olunca hep aynı şeylerden insan sıkılıp brakıyor.

İçimden bir ses Star wars the old republic'te aynısı olacak gibi diyor.

iyi eğlenceler.

Star Trek'le bu oyunun uzaktan yakından bir alakası yokken karşılaştırman bir hayli enteresan olmuş.İkiside Star'la başlıyor diyemi karşılaştırdın acaba .Star Trek'de oynadım bu oyunuda oynanışları çok ama çok farklı ve Star Trek afedersin resmen berbat bir oyun bana göre.O karakterlerin hareketleri donukluklar filan çok kötüydü.
    |
    |

• Teğmen
    240 Mesaj

- Haftanın 7 günü akşam saat 22:00 - 24:00 saatleri arası 8man ve 16man raid
    - Haftanın 7 günü akşam saat 20:00 - 24:00 saatleri arası Open World PvP/Massive Gank/Massive PvP/Zerg ve Zone kapatma
    - Haftanın 7 günü her saat 4man Premade Warzone
    - Haftanın 7 günü her saat 4man Heroic Flashpoint

- DKP Yok
    - Rank sistemi Yok
    - Officerlar Yok
    - Vergi Yok
    - Guilde lazım olan classı açtırtmaya zorlamak Yok
    - Application doldurmak Yok
    - Deneme süresi Yok

Türkiyenin oyuncuları Devil's Pact'de toplanıyor. 64 kişiyiz. Yeni üye alımlarımız devam ediyor.

- 22 yaşın üstündeyseniz yada o yaşın ve daha üstü bir yaşın vermesi gereken olgunluğa sahipseniz,
    - İlk kez bir Online RPG oyunu oynamıyor, Raiding Progress ve Endgame Massive PVP contentlerine sahip oyunlarda yer aldıysanız,
    - Bir PK guildinde bulunabilecek PVP kültürüne sahipseniz,
    - Tank/Healer/DPS/Support mantıklı raid kültüründe bu 4 classmandan en az birini iyi derecede oynayabiliyorsanız,
    - Oyunda başınızın çaresine bakmayı biliyorsanız,
    - Akşamları 20:00 ve 24:00 saatleri arasında Online olabiliyorsanız,
    - Guild aktivitelerine iştirak edebilecekseniz,
    - Ventrilo kullanıyorsanız,
    - Ben PVE yaparım PVP yapmam, ben PVP yaparım PVE yapmam demiyorsanız,
    - Ölünce sinirlenmiyor, öldürünce böbürlenmiyorsanız,
    - Oynadığınız oyuna, karakterinize, gelişiminize özen gösteriyorsanız,
    - Derdinizi anlatabilecek, dert anlayabilecek kadar bir ingilizceniz varsa,
    - Kurallar ile ilgili probleminiz yoksa,

Sizi aramızda görmekten mutlu oluruz. Belirli bir strateji ve disiplin çerçevesinde, takım oyununu araziye yansıtan guildimizde bizimle birlikte oynamak isteyen her oyuncuya yukarıdaki kriterlere sahip olduğu ve muhafaza ettiği sürece kapımız açıktır.

Server: The Ravager - EU - PVP
    Taraf: Sith Empire
    Guild: Hardcore Raiding ve PVP
    Web:www.devilspact.org
    Vent: zh.guildvent.net port:8430 şifre yok
    Facebook: http://www.facebook.com/profile.php?id=100002457602583&ref=tn_nonslim

• Binbaşı
    1621 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Düşük_Baglanti

quote:

Merak ettiğim bir konu var,ben yurtta kalıyorum ve geceleri aktif olabiliriyorum.İnterneti bilirsiniz gündüzleri yavaş ama geceleri normale dönüyor.Benim için bir sorun yaratır mı acaba?
    Aynı zamanda Laptop ile oynayacam,Star Wars Unl. 2 yi sorunsuz oynuyordum bilgisayar bunun için yeterli olur mu?(İ3,3gb ram ve 1 gb ekran kartı)

????

Bi sorun olmaz.
    |
    |

But,you were deceived...And now, your Republic shall fall!
  • Binbaşı
    1000 Mesaj
    Oyunu şuan ki cd-keylerin hepsi pre-order gözüküyor.Tahminen o yüzden pahalı ben beklemeye geçeyim.Sonuç olarak oyunun daha ilk haftası bile dolmadı.

Orijinalden alıntı: darklord1905

Oyunu şuan ki cd-keylerin hepsi pre-order gözüküyor.Tahminen o yüzden pahalı ben beklemeye geçeyim.Sonuç olarak oyunun daha ilk haftası bile dolmadı.

Merhaba,

Bazı yerlerde 135 TL bazı yerlerde 100 TL fiyatları anlamadık :)

Çoğu yerde cd key yok satıyor. Mecburen beklemedeyiz.

CD key gelene kadar free DC universe takılıyoruz.

iyi eğlenceler
    |
    |
    Trooper Vanguard hakkında görüşleriniz neler arkadaşlar?
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Burak-09k

Arkadaslar bu oyunun demo gibi bir seyi varmi, denemek icin, begenirsem almayi dusunuyorum.

Merhaba,

Test serverı var; nedense offline.

CD key yok satıyorsa ve 20.12.2011 de günde 2.500.000 satış olduysa;
    bu oyun iş yapar gibi görünüyor.

200 server var ve yarısı full. Oyun oynamaktan foruma giren yok.

Oyun oynayanlar arada bir video göndersin seyredelim. key bulamadık :)

iyi eğlenceler.
    |
    |

@Yazuach Guild transferi konusunu nerden öğrendin? mutlaka lazım bana, akşamları illa sıra bekliyoruz bir yığın boş sunucu varken.

Orijinalden alıntı: aresmar

İlk 4 günde 1 milyon kayıtlı oyuncuya ulaşmış. Ayrıca yılbaşı sonrası hemen yama geliyormuş ve yeni flashpoint ve operation eklenecekmiş...

@Yazuach Guild transferi konusunu nerden öğrendin? mutlaka lazım bana, akşamları illa sıra bekliyoruz bir yığın boş sunucu varken.

http://www.swtor.com/community/showthread.php?t=60893

Bunla beraber bir konu daha vardı bulamadım onda yazıyordu.Dengeleyecekler populasyonu.Paticikte tartışması oldu hatta.
    |
    |

HızlıCevap
Reklamlar
son dakika
SEO
üniversite
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,469
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.