Şimdi Ara

Star Wars Sw Black Series Araç B3929 D&R içerir. (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
211
Cevap
4
Favori
18.345
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 8 ve 10 var bendede millenium falcon ve destroyer ile takas edebilirim para ilede alabilirim
  • Bugün gezerken Kipa Mersin Toyyz Shop'ta 15 liraya düştüğünü gördüm bunların, seçerek almak isteyenler için güzel bir seçenek olabilir.
  • Fazla x wing var. istanbul avrupa yakasında imperial walker ya da millenium ile takas edebilirim, satın da alabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eddy -- 21 Haziran 2017; 18:39:43 >
  • 2 tane Y wing(8) yollamışlar 1 tanesini herhangi biri ile takas edebilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Charles Bartowski -- 21 Haziran 2017; 20:24:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Star Wars Sw Black Series Araç B3929 D&R içerir.

Acayip bir linç gelicek sanırım bana
  • kalfatt kullanıcısına yanıt
    Hocam amacın ne anlamadım satacaksın herhalde :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kalfatt kullanıcısına yanıt
    İş yerin varsa tamam bende normal vatandaş olarak aldın sandım :) 7 lira iyi fiyat başka yerler daha pahalıya satıyormuş.

• 5 tane söylemiştik, 5 ide farklı gelmiş. Elinde fazladan 1, 6, 7, 9, 10 olan var ise alabilirim (Antalya).
  • Ankara içi takas yapabiliriz

• yenfiz kullanıcısına yanıt
    aynı gelenler hangileri bendekilerden biri değilse karşi ödemeli bana gönderin iade etmek yerine havale yapayım

• Pazartesi gününe kadar stokları bitmezse iki ya da üç tane alacağım.
  • 5 almıştım yarın gelir heralde ) hepsi aynı geldiyse direk geri yollarım :p not flanda yazmadım. Duruma gore ek alabilirim tekrar :p

• 4 tanede ben sipariş geçtim. Hayırlısı...

• Hot wheels serisini öneririm yaklaşık o da aynı fiyat ve detaylar daha iyi.
  • 2 tane star destroyer(no:6) göndermişler, elinde fazla başka model olan varsa istanbul içi değişebiliriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thema -- 22 Haziran 2017; 0:56:0 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 9 çeşit mi var arkadaşlar? Farklı farklı gönderim talep edince dikkate alıyorlar mı?
  • Star Wars Sw Black Series Araç B3929 D&R içerir.

5 tane söyledim sadece 2 tanesi slave I geldi. Ankara'da olanlarla fazla slave I'ı, X-wing veya TIE figherla değiştirebiliriz. Elimdeki modellerden başkasını satmak isteyen varsa da alabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erengy -- 22 Haziran 2017; 2:41:10 >
  • Ankara da elinde fazla x wing, fighter serisi ve Kylo Ren’in Command Shuttle olan varsa alabilirim.
  • alfo9403 A kullanıcısına yanıt
    Elimde bir adet fazladan Y Wing var. Takas yapabiliriz.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.