Şimdi Ara

Star Wars: KoTOR (2003) | KoTOR II: The Sith Lords (2005) [ANA KONU] (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
0
Favori
5.008
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Star Wars evrenini hiç sevmediğim halde; KOTOR'u bitirmiş biriyim. Ne büyük bir çelişki
  • Kotor 2'yi tekrardan bitirdim consular- weapon master olarak yine karar verdim ki bu oyun kısa hakaten tam zevk almaya başladığınızda (lafın gelişi direk başından sonuna bir zevk diyarı :D ) oyun bitiyor valla.geçen Chris Avellone'un söyleşisi vardı orda hep kotor 3 'u yapmak üçlemeyi bitirmek istemiştim diye .chris diyorum project eternity'i biter direk başla bence hatta bence paralel yürüt disney de aldı zaten SW'yi lucastan bir oyun yapması gerek artık senin elinden olmucak da kimin elinden olcak :)
  • 2 oyunda steam de indirimde şu an. 2,5 tan toplam 5 dolar. Oynamak isteyenler kaçırmasın derim, bu fiyata resmen soygun oluyor :)

Ama mutlaka Sith Lords Restoration Project kurup bitirin, oyunu asıl olması gereken hale sokuyor.

http://www.moddb.com/mods/the-sith-lords-restored-content-mod-tslrcm
  • oyunu Win7 de çalıştırmanın yolu nedir arkadaşlar. Netteki söylenilen her yolu denedim ancak oyunun bir yerinde donmasına bir türlü engel olunmuyor. Çözümü bilen biri varmı acep
  • o ddl yi atınca başa bir problem oluyo oyun hiç çalışmıyor ama sanırım buldum. oyundaki bütün auto pauseleri kapattım videolarıda kapattım il bölümü bitirdim . şu an tarisdeyim bayağı bi aksiyonda oldu burda sorun yok şimdilik. bakalım nereye kadar devam edecek bu şekil.
  • tammadır halletdiysen sorun yok :) normal pause edebiliyosan hatta hic sorun yo kda eger pause etmesinden dolayı kaynaklanan bise varsa hakkat ilerde zor anlar yasatbilir :)
  • Üstte verdiğim linkteki modu yükleyince sorun çıkarmaması lazım Win 7 de. En ufak problem yaşamdan bitirdim ben daha yeni.
  • serinin 1. oyununu bugün bitirdim. tek kelime ile harika olmuş darkside oynamak çok zevkliydi :)

Şöyle oyunlar yapılsın artık ya 2003 teki oyun böyle zevk veriyor şimdi yapsalar nasıl oynanır kim bilir.
  • Oyun çeviri de artık bu şaheserinde türkçesi var.

emeklerine sağlık
  • quote:

Orijinalden alıntı: DrkAvenger

Oyun çeviri de artık bu şaheserinde türkçesi var.

emeklerine sağlık

tek başına girişmiş galiba bu projeye helal olsun.
  • :) en son geçen sene oynuyordum halen daha çevriliyodu. şimdi sindire sindire oynarız artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DrkAvenger

:) en son geçen sene oynuyordum halen daha çevriliyodu. şimdi sindire sindire oynarız artık.

acayip ayrıntılı Skyrim oynuyorum şuan :)

Elemanlar oyunlardaki haritalara varana kadar tek tek çevirmişler valla çok büyük iş helal olsun demekten alı koyamıyorum kendimi.
  • Kotor 2 ye 10 yıllık bir aradan sonra destek geldi O_o
    Steam üzerinde gelen yama hem achivement getirmiş baya hem de Steam Workshop desteği. Ek olarak yeni nesil kontrollerlar ile de oynanabiliyor. Restoration patch var ilk sırada zaten modlar sayfasında.
    Nereden esti acaba?

Kısaca notlar:

• 37 achievements to be earned through gameplay
    • Steam Cloud saves
    • Native widescreen resolution support
    • Resolution support up to 4K and 5K
    • Support for controllers, including Xbox 360, Xbox One, Playstation
    3, and Playstation 4, along with several others (check the system requirements for details)
    • Steam Workshop support! We proudly worked with the Restored Content Mod Team to have their famous TSLRCM up on launch day

Oh...and we added a "Force Speed Effects" option in the menu ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siberarmi -- 22 Temmuz 2015; 1:02:11 >
  • Başlık ve ilk mesajın içeriği tamamen değiştirildi, yeni güncelleme ilk mesaja eklendi.
    Teşekkürler @siberarmi
  • Ya beyler birkaç sorum var. Diablo, skyrim gibi oyunları oynadım. Bu türlere yatkınım. Bu oyunu da türkçe olduğunu ve efsane olduğunu duyunca başladım. Herşey güzel de 2 gündür savaş sistemini çözemedim. Tam olarak ne yapıyoruz biz savaşırken. Ayrıca darkside lightside olayı nedir? Bir arkadaş savaş sistemi başta olmak üzere temel bilgileri verebilir mi oyunla ilgili

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adanabeyli -- 20 Ekim 2015; 14:48:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adanabeyli

Ya beyler birkaç sorum var. Diablo, skyrim gibi oyunları oynadım. Bu türlere yatkınım. Bu oyunu da türkçe olduğunu ve efsane olduğunu duyunca başladım. Herşey güzel de 2 gündür savaş sistemini çözemedim. Tam olarak ne yapıyoruz biz savaşırken. Ayrıca darkside lightside olayı nedir? Bir arkadaş savaş sistemi başta olmak üzere temel bilgileri verebilir mi oyunla ilgili

Hocam savaş sistemi aslında çok basit. Düşman gördüğünde space basıp oyunu durduracaksın sonra düşmanlarına sırasıyla saldırı skillerini basacaksın(ya da bomba at , mayın kur vs...).Tabii ki sahip olduğun her adam için bunu uygulayacaksın.Savunmanı arttıran güçleri de basmayı unutma o arada. Mesela adamların skilleri kullandıktan sonra tekrar space bas yine taktiklerini belirle. Sonra yine devam ettir.

Darkside lightside olayı ise oyundaki seçtiğin diyaloglara göre belirleniyor.İyi veya kötü yolda gitmen senin gemindeki karakterlerle olan aranı etkliyor. Mesela bazı adamların iyilik yapmandan hoşlanırken , bazıları kötülük yapmanı sevebilir.Hangi yolda gideceksen takımını ona göre kur. Bu arada takımındakilerle bol bol konuş .Eğer samimiyetlerini kazanırsan , yeteneklerini geliştirebiliyorsun.

Yakın dövüş istiyorsan Str- biraz da Dex ağırlıklı git.

Force istiyorsan (yani yıldırım atmak , büyü vs.) Charisma başta olmak üzere , wisdom ve int vereceksin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YuckFou -- 22 Ekim 2015; 22:06:20 >

• Bu oyunu defalarca bitirdim , 50 kere daha bitiririm Artık ömrüm ne kadar yeterse...

İlk oyunda Sith academy'deki atmosfer hiçbir oyunda ya da filmde yoktur.En sonunda Uthar hocanın güvenini kazanmak zor olmuştu
  • bu oyunu ( kotor 2) nasıl geniş ekran oynarım. açıklayacak olan var mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sernor -- 22 Aralık 2015; 3:37:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sernor

bu oyunu ( kotor 2) nasıl geniş ekran oynarım. açıklayacak olan var mı

ben oynuyorum nvidia ayarlarında oyun ve programlar tarafından belirlenen ölçüleri kaldırın tıkını kaldır.

Bu arada ilk oyunu süper bir şekilde Türkçeleştiren arkadaşlara çok teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.