Şimdi Ara

STAR WARS: JEDI FALLEN ORDER[PS4 ANA KONU] (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
465
Cevap
13
Favori
28.722
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hattq Rogue One hariç, son zamanlarda çıkan bütün Star Wars filmlerinden bile daha iyi olmuş. Hikaye çok güzel gidiyor. Oynanış da en az Sekiro kadar tok ve doyurucu olmuş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Metaciritc puanı PS tarafında düşüş yaşadı. Performans sorunları sebebiyle. PC tarafında 85 şuan puanı. Tabi kullanıcı puanları da burda önemli unsur. Bizi bağlayan puan kullanıcı puanı olur genelde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackTower_35 -- 18 Kasım 2019; 16:53:15 >
  • Oyunu almadım alacağım, ps proda çözünürlük modunda oynamak istiyorum performans moduna nazaran ama yorumları okuyunca insan düşünüyor. Oyuna bok atmıyorum gayet güzel zevkli bi 15 saat bekliyor ama pro daki bazen 20 fps lere düşüş sıkıntılı. Bu kadar optimizasyon özürlü aklıma gelen şuan homefront revolution ps4 de.
  • Insomniac34 kullanıcısına yanıt
    Çok boş birisin, biraz kendini düzelt, hakaret etme,veledliğin lüzumu yok.

Öncelikle mesajımda,sadece 85 değil 83 ve balon olduğunu belirttim.Senin hatanı düzelttim.
    Star war hakkında kötü veya iyi hiçbir şey yazmadım,çünkü ne oynadım ne de izledim,hiçbir bilgim yok.Ama sen, star wars a iyi yazmışım,göklere çıkarmışım gibi hareket ediyorsun. Kötü diyen de haklı olabilir ,iyi diyen de. Oynayanlar sizsiniz,bir yorum yapamam.
    Deaht stranding i ise bende aldım ve oynuyorum. Ama balon olduğunu da çekinmeden yazıyorum,bu benim düşüncem.

Star wars 75 de olsa balon olamaz,çünkü bence oyundan fazla bir beklenti yoktu.Death stranding ise bir ps exc sayılır,bir kalitesi muhakkak olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İnternettenCızz -- 18 Kasım 2019; 17:38:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Punisher_1907 kullanıcısına yanıt
    Oyun kalite modunda proda sabit 30 fps oynatiyormus ve oyle rahatsiz edici bir dusus yokmus, digital foundry oyle diyor.
  • Seviye yerlerde gerçekten şu edilen küfürlerle bak. Oyunun detayları konuşulması gerekirken neler konuşuluyor.

• Oynanış videolarını izliyorumda oyun bir yerde Uncharted 2, bir yerde Tomb Raider, harita SoulsBorne, aksiyon Sekiro. Görseller ve animasyonlarda pek tatmin edici değil gibi. Sanki filme yetiştirmek için acele etmişler gibi geldi bana. Ayrıca ışın kılıcının robot ve canavarlar hariç uzuv falan kesememesi, kan akmaması oyunun aksiyon kısmına ciddi zarar veriyor. Işın kılıcı mı kullanıyoruz yoksa ışıklı sopa mı belli değil. Oyunda da force kısmını çok başarılı bulmadım. Control, force konusunda daha iyi bir iş çıkarmış:) Oyun, al-oyna-sat yapılacaksa alınabilir. Arşiv yapılacaksa iyi bir indirim gelmesini beklemek en iyisi, belki o arada performans problemleride çözülür.

• Platinum aldım oyundan bana kalırsa yılın en iyi oyunlarından herkese tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yûnus

Platinum aldım oyundan bana kalırsa yılın en iyi oyunlarından herkese tavsiye ederim.
    Sen aldıysan bende alırım

• Rodion Raskolnikov kullanıcısına yanıt
    Uzuv kesme ve kan akmama kısmı tamamen Disneyle alakalı diye biliyorum. Force kısmına gelince, güçlerini unutmuş bir Padawanı kontrol ediyoruz. Bir anda Yoda gibi güçlü bir karakter koymamaları isabet olmuş. Çünkü karakter gelişimi oldukça iyi tasarlanmış.

• Disney'den kaynaklandığını biliyorum. Fakat bu oyunun aksiyon kısmını bence çok baltalıyor. Force konusu biraz göreceli. Karakterin gücünden ziyade force özelliklerinin bize yansıtılışından bahsediyorum. Bu tür güçler görsel olarak Control oyununda daha dolu daha tok hissettiriyor.
    Tabi dediğim gibi bu kısım biraz göreceli. Asıl problem bence ışın kılıcı. Önümüzdeki sene büyük ihtimalle Ghost of Tsushima çıkacak. Katananın düşmanı kesip kan akıtmadığını, uzuv kesmediğini bir düşünsenize. Tıpkı bu oyunda olduğu gibi sopadan bir farkı kalmaz.

SW açıkcası çokta sevdiğim bir seri değil. Ancak ışın kılıcına yapılan muamele beni bile rahatsız etti:) Sorunun kaynağı maalesef sonucu değiştirmiyor. Bence bu uygulamadan vazgeçmeliler.

• Rodion Raskolnikov kullanıcısına yanıt
    Hocam ben hiçbir Star Wars filminde kan aktığını hatırlamıyorum. Yani tamamen evrene sadık kalmışlar. Ayrıca ışın kılıcı değdiği yeri dağlayıp deler. Yani kan akmaması son derece normal. Tabi seriyi çok sıkı takip etmek lazım, ben oyundan fazlasıyla Rogue One tadı aldım. Belki de o yüzden çok sevdim. Hikayeye çok sadık kalmışlar.

• Playstation 2'de bile bazı oyunlar 720p çözünürlük destekliyordu. Misal, Gran Turismo 4. Ps5 arefesindeyiz, 8K destekleyecek dedikoduları dönüyor ama bu oyun 720p'de çalışıyor. Gerçekten şaka gibi. Konuyla kel alaka ama oyunun çalıştığı çözünürlükleri görünce dayanamadım yazmak istedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evo_4 -- 18 Kasım 2019; 20:0:38 >
  • 8K mı :)))

Ps5 native 4K 60 fps versin yemin ederim dünyalar benim olur. Yıl 2020 olmuş hala 900p 30 fps oyun oynuyoruz.

• Bitişine üzüldüğüm ender oyunlardan birisi oldu.

En zorun bir altında bitirdim oyunu

Finalde..

Darth Vader'ı görünce bi eyvah çektim :) ama onunla final bossu olarak savaşamamakta üzdü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 18 Kasım 2019; 20:40:5 >
  • Oyun o kadar keyifli ki sadece ilk kismi oynadim. Simdi bitmesin diye oynamiyorum.
  • İndirimde alınacaklar listesine ekledim bakalım bu oyunu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • boganodakk bazi chestleri almak icin double jump gerekiyor sanirim. bu ozelligi nasil aciyoruz?

• Hiç beklemiyordum böyle çıkış yapacağını bu oyunun . bir iki bakındım şimdilik harika görünüyor oyun. Biraz ucuzlayınca kutulusunu kapacağım bir yerden.
  • Oynayın oynattırın bu oyun çok güzel.

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.