Şimdi Ara

Star Wars Jedi: Fallen Order için 13 Dakikalık Oynanış Videosu Yayınlandı (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
0
Favori
1.495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bitmiş versiyonunda yapay zeka arttırılırsa sağlam bir oyun olur :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: porsux

alpha seviyesindeki bir oyuna yapılan vasat, çöp yorumları hem şaşırtıyor hem de güldürüyor. respawn dan kötü bir oyun çıkacağını hiç sanmıyorum kaldıki gördüklerimde hiçte kötü şeyler değillerdi.

Öğrenilemdi değil mi bir türlü ? Anthem'de söylendi F76'da söylendi nice nice oyunlarda söylendi ...

Artık piyasa bu öyle Alpha ile tam sürüm arasında dağlar kadar farkın olduğu dönemler çok geride kaldı. Hele ki Ubi, Acti ve EA'nın kabız yapımlarında.

5-6 ay sonra çıkacak (ki genelde çıkışına 1-2 ay kala Gold'a giderler) bir oyundan bahsediyoruz. Gerçekten çok büyük bir cilalanma bekliyorsanız, en amiyane tabiri ile safsınız.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Çok güzel diyorsunuz ama alpha seviyesi oyun komple değişmez. Çıkacak ürün belli oynanış belli. İnsanlar bu sebepten biraz hayal kırıklığına uğradı.
  • Ozunde fps den baska bisey yapmamis cod moh yapmis adamlarin bu turde boyle mekanikleri basarili sekilde oyuna yedirmesine hayran kaldim gameplay cok eglenceli bence izlerken bunu rahatlikla anliyorsunuz oturup 2 saat ara sahne izlemiyorsunuz respawn in en sevdigim yani bu. Millet neyi bu kadar yerdi anlamadim cokta onemli degil fanboyluk almis basini gitmis ama bi cok kisi bu oyun ciktiginda pisman olur soylediklerine en az 85 puanlari cok rahat toplar bu oyun.
  • Yav aynı şeyi mi izliyoruz anlamıyorum ki? Bazı insanların sırf millet eleştiriyor diye beğendiklerini düşünmeye başladım. Bak şimdi kardeş adam karşı da duruyor sen de gidip dövüyorsun, 5 kişinin arasına dalıyorsun tek tek geliyorlar. İki ihtimal var birinci ihtimal oyundaki düşmanları ya çok delikanlı yapmışlar "abi tek kişiye beş kişi olmaz tek tek gidelim" ya da yapay zekadan yoksun yapmışlar.
  • öncelikle bu oyunu Force Unleashed 1-2 ile kıyaslayın sonra iyi deyin. o oyunlardan daha güzel denecek bir özellik göremedim ben. ayrıca karakter animasyonları kötü duruyor. düşmanlar öldür beni diye bağırıyor. sahneler önceden planlı sanki her hareket ezberlenmiş gibi. sıkıcı durduğu da apaçık.bi aralar Star Wars 1313 diye bir oyun duyurmuşlardı. bi o oyunun sizde uyandırdığı hisse bakın bir de bu duyurudaki hisse... inşallah yanılırım ama görünen alpha olsa da içaçıcı değil.

• Oyun iyi durduğu aşikar.ama o kadar sadece iyi.beklentimin 2 tık altında kalmış vaziyette
  • Tps olsunda taştan olsun, bıktım fpslerden. Beğendim alınır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ön siparişten oyunu satın almıştım. Açıkcası çok büyük beklentim yoktu.. Ama bu kadar da vasat bir oyun beklemiyordum. Tabi video da gösterilen kısım için diyorum.
    Grafik takıntılı biri olmama rağmen kaldıkı hala Skyrım oynuyorum ;) Bu grafik motoru artık ömrünü tamamlamak üzere.. Kozmetık makyaj vs.. artık ılgımızı cekmıyor ne yazıkkı. Metro Exodus gıbı bır oyun gorselınden sonra detaylar fazla bos gelıyor..
    Son olarak bu oyun bıldıgın Star Wars Battlefront 2'nın genısletılmıs seneryo modu gıbı olmus...
    Oynayacakmıyım ? Illakı.. Bu evrende gecen cöp oyunu bıle oynarım. Bu halıyle 70 puan alır.. Bıtırdıkten sonra kımse hatırlamaz gıbıme gelıyor..

• Trooperlardan zeka beklemek. Arkadan gizlice lightsaber dayasınlar mesela değil mi... Görsel, dövüş mekanikleri, uncharted gibi animasyonlu karakter yapısı. Hayvan gibi güzel görünüyor. Ea in beklediğim tek oyunu.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Asla iyi bir starwars oyunu göremezsiniz, çünkü starwars temalı oyunları markası satar diye yaparlar, kotor bile o kadar kaliteli bir oyun değildi yavandı. Asla bir witcher 3 kalitesinde starwars oyunu göremezsiniz, çünkü keriz çoktur starwars dedinmi havada kapılır :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Antikaruh

quote:

Orjinalden alıntı: porsux

alpha seviyesindeki bir oyuna yapılan vasat, çöp yorumları hem şaşırtıyor hem de güldürüyor. respawn dan kötü bir oyun çıkacağını hiç sanmıyorum kaldıki gördüklerimde hiçte kötü şeyler değillerdi.

Öğrenilemdi değil mi bir türlü ? Anthem'de söylendi F76'da söylendi nice nice oyunlarda söylendi ...

Artık piyasa bu öyle Alpha ile tam sürüm arasında dağlar kadar farkın olduğu dönemler çok geride kaldı. Hele ki Ubi, Acti ve EA'nın kabız yapımlarında.

5-6 ay sonra çıkacak (ki genelde çıkışına 1-2 ay kala Gold'a giderler) bir oyundan bahsediyoruz. Gerçekten çok büyük bir cilalanma bekliyorsanız, en amiyane tabiri ile safsınız.
    Kendi adıma büyük bir cila ihtiyacı görmüyorum. Beğenmeyen arkadaşların eleştridiği kısımlarda pek ala yıl sonuna kadar halledilebilecek şeyler. Eğer dediğiniz gibi oyun büyük eksiklikler taşısaydı ve ben bunları demiş olsaydım evet haklısınız saflık yapmış olurdum ama vaziyet böyle değil

• Yapay zeka kotu duruyordu ama duzelir, ben begendim sahsen, tps single mis gibi oyun.

• Oyun beni biraz hayal kırıklığına uğrattı. Alpha versiyon olması bir yere kadar çünkü 5 ay sonra bu oyun çıkmış olacak. Biraz aceleye getirildi gibi geliyor. En çok gördüğümüz düşman tipi Stormtrooper malum. Biraz yapay zeka ve animasyon koysaydınız demeden olmuyor. Aynı anda 2-3 st'nun aynı hareketleri yaptığını görmek komik geldi. Alpha olmasından kaynaklandığını düşünüyorum, scriptlerin oyuna yedirilmesi tam olarak tamamlanmamış. Artık iş işten geçti ama bu oyuna Shadow Of serisi gibi bir Nemesis sistemi çok iyi olurdu. Malum yeni seride Stromtrooper'dan kırma bir başrolümüz bile var. Bu arada ana karakterimiz Cameron Monaghan, Shameless'teki Liam karakteri yani. Biraz fazla çocuksu geldi, Anakin'e benzettim. Neyse ex-Padawan sonuçta. :)

• EA ve yapay zeka durumu hariç diğer her şeyi beğendim. Umarım yapay zekayı da düzeltirler de şöyle hikayesi güzel adam gibi bir SW oyunu oynarız yılaaar yıllar sonra
  • Bu adamlar hikaye ve bölüm tasarımını beceren insanlar. Ben güveniyorum oyuna ki star wars evreni ile alakam yok:)
  • güzel duruyor. En azından TPS ve hikaye odaklı bir oyun. Online ve FPS lerden bıkmıştık.

• quote:

Orijinalden alıntı: gursoyf

öncelikle bu oyunu Force Unleashed 1-2 ile kıyaslayın sonra iyi deyin. o oyunlardan daha güzel denecek bir özellik göremedim ben. ayrıca karakter animasyonları kötü duruyor. düşmanlar öldür beni diye bağırıyor. sahneler önceden planlı sanki her hareket ezberlenmiş gibi. sıkıcı durduğu da apaçık.bi aralar Star Wars 1313 diye bir oyun duyurmuşlardı. bi o oyunun sizde uyandırdığı hisse bakın bir de bu duyurudaki hisse... inşallah yanılırım ama görünen alpha olsa da içaçıcı değil.
    Unleashed 2 kesinlikle efsaneydi bence, iki kez oynamış ve bitirmiş olarak söylüyorum çok güzeldi yıllarca 3.oyununu bekledim ama bu video onun kadar güzel gelmedi bilmiyorum belki bana öyle gelmiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omris2013 -- 9 Haziran 2019; 17:33:10 >
  • omris2013 kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle durum bu... 2 deki atmosfer, çok daha güzeldi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yavan bir oynayışı var daha hareketli bir şeyler bekliyordum ama oynanır yinede.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.