Şimdi Ara

Star Wars hayranlarına müjde: Electronic Arts 3 yeni Star Wars oyunu duyurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Star Wars hayranlarına müjde: Electronic Arts 3 yeni Star Wars oyunu duyurdu

Oyun dünyasının popüler şirketlerinden Electronic Arts, geçtiğimiz saatlerde üç yeni Star Wars oyunu duyurdu. Oyunların üçünü de daha öncesinde Titanfall ve Star Wars Jedi Fallen Order oyunları ile tanınan Respawn Entertaintment geliştiriyor.

Ayrıca Bkz.PS5'in beklenen oyunları Horizon Forbidden West ve Gran Turismo 7'nin boyutu belli oldu

3 Yeni Star Wars Oyunu

Star Wars Strateji Oyunu

Yapılan açıklamaya göre oyunlardan ilki strateji türündeki bir Star Wars oyunu. Oyunun başındaki isim Greg Foerstch olacak. Kendisi yeni stüdyosu Bit Reactor ile birlikte oyunun geliştirme tarafını üstlenecekler. 

Star Wars FPS Oyunu

İkinci Star Wars oyunu ise birinci şahıs bakış açısına sahip bir shooter oyun olacak. Respawn'ın yepyeni Star Wars birinci şahıs nişancı oyununun geliştirilmesine öncülük eden kişi, Star Wars serisiyle uzun ve başarılı bir geçmişi olan Respawn oyun direktörü Peter Hirschmann.

Star Wars Jedi Fallen Order 2

Üçüncü ve son oyun ise daha önce de söylentileri çıkan Star Wars Jedi Fallen Order'ın devam oyunu. Oyunun yönetmenliğini Stig Asmussen üstleniyor. 

Ne yazık ki üç oyun için de bir çıkış tarihi paylaşılmadı. Ancak Star Wars severleri oyun tarafında dolu bir dönem bekliyor diyebiliriz. Bu üç oyuna ek olarak Ubisoft'un bir Star Wars oyunu geliyor. Bir de Star Wars: Knights of the Old Republic'in remake versiyonu şu anda geliştirme aşamasında.

Kaynak:https://www.gematsu.com/2022/01/ea-and-lucasfilm-games-announce-three-new-star-wars-projects-led-by-respawn-entertainment

• Star Wars Jedi (w)Fallen Order 2

• Hadi W harfi ile F harfi yan yan olsa anlarım da değiller, nasıl başardınız bu yazım hatasını?

• ulan ben mi yanlış biliyorum diye şüphe ettim üst üste iki kere yazım hatasını nasıl becerdiniz?

ayrıca biri şu isim haklarını Ea dan alsın ya bu adamlar oyun falan yapmasınlar.

• Strateji oyunundan umudum büyük

Hele Xcom geliştiricileri ise uff

• Kendine_Antagonist kullanıcısına yanıt
    2023 itibariyle EA'in sözleşmesi bitiyor. Her firma lucas games ile sözleşme yapip oyun yapabilecek. Hatta Division yapimcisindan open world star wars oyunu da geliyor geçen sene duyrulmuştu.

Edit: Aspyr de KOTOR remake yapiyor ps5 ve PC için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Artizt -- 26 Ocak 2022; 15:31:2 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 2. ve 3. oyunlar beni zerre ilgilendirmiyor. Yeter, gerçekten yeter artık, kafamı nereye çevirsem ya FPS ya RPG oyunu var. Allah aşkına, adam gibi bir RTS çıkartın da oynayalım. Hem de öyle bir RTS olsun ki SC, WC, AoE, TA ve C&C ile birlikte anılsın ve lütfen, lütfen Generals gibi saçma salak grafikli olmasın. Adam gibi grafikleri ve dünyası olsun, köşeli kafaları elleri olan askerler, yaratıklar görmek istemiyorum.

• Hikayesi, karakterleri ve filmleri ile efsaneleşmiş bir markanın, doğru düzgün, oynanabilir RTS'si yok. Karakter ve birim çeşitliliği ile inanılmaz bir RTS dünyası duruyor önümüzde ama bir tane doğru düzgün RTS'si yok. Her ay bir senaryo çıkartılsa, gene bitirilemeyecek bir oyun elde edilebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lterlemez -- 26 Ocak 2022; 01:18:42 >
  • mahsur kalan adam M kullanıcısına yanıt
    Umarım turn based değil de rts yaparlar. En kötü, Door Kickers benzeri hibrit olsun.

• lterlemez L kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle, ATTE, ATAT vs zibilyon tane kara, hava aracı çeşitliliği olan bir marka, evren. Asker çeşitliliği de keza öyle. Tam RTS'lik gerçekten oyun, umarım güzel bir sonuç ortaya çıkar.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

Empire at War modlayinca gayet guzel oluyor bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • FPS oyunu deyince aklima geldi bi Republic Commando oyunu ciksa sevincten takla atarim heralde

• Bi ben mi sevemedim bu film serisini.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • RTS yerine 4x yaparlar bence.

• hepsi hikaye... yeni kotor çıkarın kardeşim herkes kotor istiyor. mmorpg falan da değil single player kotor istiyor herkes. gerçi ea onu da rezil eder.

• Blitz. kullanıcısına yanıt

Modlamak mı? Böyle bir markanın modlanmaya ihtiyaç duymadan oynanabilecek adam gibi RTS'si olamaz mı?

Modlanmadan da gayet guzel, ama grafikleri cok eski oldugu icin modluyorum ben.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blitz. -- 27 Ocak 2022; 4:6:36 >
  • EA olunca leş gibi oyunlar çıkacak derdim ama Jedi Fallen Order şaşırtıcı biçimde çok çok iyi bir oyun oldu. Ne denli emek harcadıkları oyunu bitirince açılan extra content'in kalitesindne belliydi, bir de multiplayer tarafıyla uğraşmdıkları için çok kaliteli bir yapım ortaya çıkmış.

Muhtemelen bu yeni 3 oyun Jedi Fallen Order kalitesinde olmayacak, zaman baskısı yüzünden en azından Jedi Fallen Order 2 'ye emek harcayacaklarını düşünüyorum

• Battlefront 3 beklerdim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.