Şimdi Ara

Star Wars hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
409
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Seriyi yeni izlemeye başladım. Yeni bir umut bitti. 5.filme geçtim.

Başlamadan önce maalesef 2 tane önemli olayı biliyordum. Baba ogul ve kardeş meselesini. Az önce 5.filmde bitti. Bilmeme rağmen müthiş sahneydi. Adamlar çekmişler birde o dönemde çekmişler. Mükemmeldi.

Darth Vader efsane bir karakter olmuş. Adamın paçalarından karizma akıyor. 4 ve 5.filmde her başarısızlıkta bir komutanı yok eden adam 5.filmin son sahnesinde komutana bişey yapmadı. Herkeste şaşırdı zaten Orası da çok iyiydi. Kendisi de istemedi gibi sanki başarılı olmayı orada. Kaçmalarina izin verdi diyebiliriz.

Bence ileride Vader ile Luke birlik olsa mükemmel olur. Şuan 6.filmi izliyorum keşke bir yerde Vader Luke'u kurtarsa efsane olur bence.

6 bitince 1-2-3 şeklinde gidicem. Bakalım çok iyi gidiyor film

(Elle tutulur bir konu olmadığı için yeni konu açtım)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Vay be değerini bil hocam yeni seri maalesef leş.

• Spoilerları çakmışsın bir bir

• May the force be with you, Young Padawan.

• Hocam Clone Wars ve Rebels serisini de izleyin. Birde ana hikâye dışında yan hikâye(spin-off) olarak Rogue One ve Solo var. Rogue One güzel ama Solo izlenmese de olur. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oreXin -- 30 Kasım 2019; 8:45:20 >
  • Hocam gerçekten çok şanslısınız yıldız savaşları serisi heyecanını ilk kez yaşadığınız için.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam bölüm 6 bitti.

Tahmin ettiğim gibi Darth Vader son anda oğlunu kurtardı Keşke beraber macera yaşasalardı. Sondaki Obi Wan-Yoda-Anakin sahnesi de çok iyiydi.Duygulandım.

Bölüm 1'e geçicem ama IMDb puanı dikkatimi çekti niye bu kadar düşük verilmiş acaba daha çok merak ettim.

Hocam çekilme sırasına göre bütün seriyi yan filmlerde birlikte izlicem bakalım

http://dhbr.co/bs3J
    http://dhbr.co/bs3K

Bu iki sahne süperdi ya Darth abi'ye hayran oldum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 742793 -- 13 Nisan 2019; 1:40:20 >

• Star Wars "4-5-6" çekildikleri yılları da hesaba katarsak çok çok başarılı yapıtlar olduğu söylenebilir. "1-2-3" sonradan çekildi. Ha tabi hepsi harika. :)

Filmi sadece film olarak izlemeyin. Yani filmi iliklerinize kadar hissetmeye çalışın. :) Kendinizi film ile bütünleştirerek izleyin. :)

IMDb puanına pek takılmayın. Ha önemsiz bir şeyde değil tabi ama izleyeceğiniz filmin sadece IMDb puanına bakarak yorum yapmak pek doğru değil.

Clone Wars serisi 2. ve 3. film aralığı evresinde geçiyor. Yani bu iki film arasını genişletmişler. Clone Wars serisi çok eğlenceli. :) Asla sıkılmazsınız. Rebels biraz daha durgun fakat güzel o da.

7. ve 8. filmde senaryoyu epey batırmışlar özellikle 8.. ama izleyin yine de.. şimdi de 9 gelecek.

Youtubede fanlar tarafından çekilen güzel videolar da var. Mesela buhttps://www.youtube.com/watch?v=Ey68aMOV9gc

Hadi iyi seyirler. Filmleri ve dizilerini izleyip bitti-gitti yapmayın. Sıkılmadan tekrar tekrar izlenecek filmdir star wars. :) Uzun zaman diliminde anca sindirirsiniz. :)

Hadi iyi seyirler. :)

• 7, 8, 9 ile George Lucas'ın senaryo olarak da bir katkısı yok değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-E19076E5A

7, 8, 9 ile George Lucas'ın senaryo olarak da bir katkısı yok değil mi?
    Yok.
  • jedi39 kullanıcısına yanıt
    olmadığı belli.. para karşılığı evladını satmaktan farksız bence lucas'ın yaptığı. efsane bir serinin klişeye dönüşmesi kötü olmuş. yarın bir gün geleceğe dönüşü de tekrardan çekerler diye korkuyorum.
  • Bende izlemeye yeni başladım. 4 ve 5i izledim. Chewbacca karakterine gıcık oldum, gereksiz gereksiz anıran çirkin kıllı bişey. Nasıl herkes sempatik bulmuş anlamıyorum
  • chtsydn kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam ben de sevemedim o kıllı yaratığı

• Sonradan animasyon eklenmiş versiyonu mu var 4 5 6nın? Sonda anakinin genç halini görünce şaşırdım nasıl olabilir böyle bişey diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chtsydn -- 23 Nisan 2019; 1:19:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: chtsydn

Sonradan animasyon eklenmiş versiyonu mu var 4 5 6nın? Sonda anakinin genç halini görünce şaşırdım nasıl olabilir böyle bişey diye
    4-5-6 iki üç kere revizyona uğradı. İlk versiyonunda ışın kılıçları bildiğin florasan, jabba yerine garip bir adam falan var, o gördüğümüz efektler hep sonradan eklenme.

Star Wars hakkında

• quote:

Orijinalden alıntı: Rodin

4-5-6 iki üç kere revizyona uğradı. İlk versiyonunda ışın kılıçları bildiğin florasan, jabba yerine garip bir adam falan var, o gördüğümüz efektler hep sonradan eklenme.

Alıntıları Göster
    vay be ben sonuncu versiyonlarını izledim sanırım. sonda anakini görene kadar mal mal düşünüyorum o tarihte nasıl animasyon yapılabilir lan diye sonra bi aydınlanma oldu

• Rodin kullanıcısına yanıt
    Hocam ilk ve son halini nereden bulabiliriz merak ettim

• Bende tekrar izlemek için şu meşhur TRT dublajını arıyorum. Elinde olan ya da bir yer var mı izleyebileceğim?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.