Şimdi Ara

Star Wars™ Galaxy of Heroes Oynayan Var mı? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
359
Cevap
14
Favori
32.756
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: canınıyerim

5 yildizla aciliyor
    açabilmek icin 5 tane 5 yildizli jedi olmali

150 tane parça toparlamak yetmiyor yani?
  • 0nur! kullanıcısına yanıt
    150 tane parça toplamak yetiyor fakat Etkinlikler Kısmında Büyük Usta'nın eğitimi görevinde 1 kerede açabilmek için 5 tane 5 yıldızlı Jedi karakterinin olması gerekiyor. Fakat önceki etkinlikte 5 tane 3 yıldız ve üzeri Jedi karakterin varsa 75 parça toplamışsın demektir. 2 gün sonra yeniden Yoga görevi açılacak. O zaman da 75 tane toplarsan açılır.

Yoda karakter parçaları sadece o görevle geliyor. Mağaza'da veya başka görevlerle Yoda parçası toplayabilmek mümkün değil.
  • 0nur! kullanıcısına yanıt
    145 parca olunca 5 yildizli yoda açılıyor

1. seviyeyi acabilmek icin 5 tane 1 yildizli jedi olmalı. bu seviye 25 yoda parçası veriyor
    2. seviye icin 5 tane 2 yildizli jedi lazim. 25 parça veriyor
    3. seviye 5 tane 3 yildizli jedi lazim. 25 parça veriuor yine
    4. seviye 5 tane 4 yildizli jedi lazım. 25 parça veriyor.

bundan sonrasinda parça miktari artiyor

5. seviyede 5 tane 5 yildizli jedi lazim. 45 parça veriyor. toplamda 145 parca oldugu icin bu seviyede açılıyor

6. seviyede 5 tane 6 yildizli jedi lazim. 85 parça veriyor yoda'yi dogrudan 6 yildiz yapabiliyosun

7. seviyede 5 tane 7 yildizli lazimm 100 parça yoda veriyo bu da.

6. ve 7. seviyede yoda'nin yaninda 2 tane daha jedi oluyo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tamamdır çok teşekkürler arkadaşlar :)
  • Beyler meta hız metası şuan kullanabildiğiniz kadar hızlı karakterleri kullanın ve kesinlikle kantinden qui gon jinn kasın tavsiye ederim.

Bu mesaja eklenen görseller:

Star Wars™ Galaxy of Heroes Oynayan Var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Vincere V

Beyler meta hız metası şuan kullanabildiğiniz kadar hızlı karakterleri kullanın ve kesinlikle kantinden qui gon jinn kasın tavsiye ederim.

Hocam senin şu an ilk 5 nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: 0nur!

quote:

Orijinalden alıntı: Vincere V

Beyler meta hız metası şuan kullanabildiğiniz kadar hızlı karakterleri kullanın ve kesinlikle kantinden qui gon jinn kasın tavsiye ederim.

Hocam senin şu an ilk 5 nedir?

Qui Gon, Luminara, Geo soldier, dooku ve sidious kullanıyorum arenada hepsi 7 yıldız full gear full skill

• quote:

Orijinalden alıntı: skaar

Ya ben de oynuyorum ama oyun şuan ilerlemiyor gerçekten ilerlemiyor. 50 levelim şuan en iyi karakterim chewbacca 4 yıldızlı. 45 tane de parçası var 5 yıldız olmasına 20 parça kaldı ama 5 yıldız olsa bile tek başına da bir işe yaramıcak. Bakıyorum manga arenasına adamların herolar Full 7 yıldız bunu para basarak felan yapmak imkansız. Acaba oyunun hilesi ya da botu mu var?

aynen sana katılmaya başladım bu konuda parçaları kasmanın bir taktiğimi var bizim bilmediğimiz yoksa bizmi bahtsızız anlamış değilim. Tüm oyuncularmı para yatırıyor oyuna

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi N@R@Y@N -- 17 Mart 2016; 11:08:54 >
  • 1 aya maksimum seviye 80 olacakmis. 15 nisan 30 nisan arasinda. reddit'te öyle yazıyor

• 70 olana kadar bi dursa böyle... :)
  • Yeni başladım birkaç gün oldu 33 level. Yahu 5 tane dark side açıcam diye gece gündüz oynuyorum. Bronze paketler bildiğin yalan. Durumuna göre veriyor bence... Abi para vermeden oyun çok zor hani allies açıldı rahatladım diyordum da bazen oyun saçmalıyor adamlar 5-6 haneli damage veriyor. Nasıl ilerleyeceğiz bilemedim... Para azaldı, kristal zaten 1-1 artıyor.
    763-263-238
  • ıg86 kasmanızı tavsiye ederim. Genonion soldier ve ıg86 iyi dmg veriyor. Ig88 de kastım ama hp si çok düşük kalıyor.

Şu an sidius7, lumi7, gen soldier5, ıg86(5), ile oynuyorum. 5. Kişi duruma göre Poggle ya da phasma.

Arenada hiç 200 sıralamanın altına inemedim. Her gün 3 4 ya da 5 manga savaşı yapıyorum. Sıralama hep 500 küsürden başlıyor. 3 4 savaş yaptığımda sıralama 250 300 e düşüyor. Savaşı hep en güçlüyle yapıyorum ve yeniyorum. Ben nasıl ilk 100 e girebilirim? Manga enerjim 20.500. Savaştığım rakipler 22 ya da 23k

• lakers45 kullanıcısına yanıt
    30 40 lvl arasını atlattınmı gerisi geliyor zaten şuan bende daha 53 levelim

manga arenadan karakter almaya başladığında darth sidius kasmanı tavsiye ederim

manga kantin savaşlarındanda geonasian soldierı mutlaka al ve geliştir

galaktik savaş ödüllerinden Luminara yada Captaİn Phasma alınıyor genelde ben ilk etapta Captana yöneldim

manga arenada dart sidious Genasian Askeri Ima-Gun Di Talia ve Chewbecca yada Boba Fett kullanıyorum genelde 200-300 arası bitiyor gün
  • quote:

Orijinalden alıntı: N@R@Y@N

30 40 lvl arasını atlattınmı gerisi geliyor zaten şuan bende daha 53 levelim

manga arenadan karakter almaya başladığında darth sidius kasmanı tavsiye ederim

manga kantin savaşlarındanda geonasian soldierı mutlaka al ve geliştir

galaktik savaş ödüllerinden Luminara yada Captaİn Phasma alınıyor genelde ben ilk etapta Captana yöneldim

manga arenada dart sidious Genasian Askeri Ima-Gun Di Talia ve Chewbecca yada Boba Fett kullanıyorum genelde 200-300 arası bitiyor gün

Enerji çabuk bitiyor bi de farm kasarken itemler düşmeyince deli oluyorum

Manga Arena açılmadı daha demek öyle karakter alacağız

• Beyler 40 lvlim müttefik kodum: 565-253-983

Özellikle güçlü karakter açma konusunda tavsiyelerinize açığım ayrıca Darth Vader'ı açan oldu mu merak ettim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pichie Rich

Beyler 40 lvlim müttefik kodum: 565-253-983

Özellikle güçlü karakter açma konusunda tavsiyelerinize açığım ayrıca Darth Vader'ı açan oldu mu merak ettim?

Ben de 4 yıldız olarak açıldı. Arenada çok kullanışlı değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: cLk

quote:

Orijinalden alıntı: Pichie Rich

Beyler 40 lvlim müttefik kodum: 565-253-983

Ben de 4 yıldız olarak açıldı. Arenada çok kullanışlı değil.

Günlük görevleri yapınca toplayabiliyoruz sadece demi onun dışında bir yerde göremedim çünkü ben de yok ama yardımcı olarak kullanabildim şimiye kadar cidden saçma yapmışlar Darth Vader'ın en iyi karakterlerden biri olması gerekiyordu normalde ayrıca müttefik olarak eklemek istersen kodum yukarıda

• Magna kaç level de açılıyor ?

40 oldum şu an. Galaktik açıldı direk kaptana bastım ilk hediyeyi
  • Vader bende de var. Bir işe yaramıyor arenada filan. Sadece dark side görevlerini yaparken , karanlık taraf karekteri sıkıntım vardı ona biraz yaradı yoksa çok boş. Damge veremiyor , canı çok olmasına rağman kolay gidiyor.
  • Oyuna başlayalı 2gün oldu şu an 30levelim karakter olarak ekstra bişey yok hala başta verdikleri dışında qui gonn ve sidious almaya uğraşıyorum kit fistonun açılmasınada 5parça var nasıl bir yol izlemeliyim tecrübeli arkadaşlardan tavsiye bekliyorum.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.