Şimdi Ara

Star Wars™ Galaxy of Heroes Oynayan Var mı? (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
358
Cevap
14
Favori
32.773
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar size bir sorum daha olacak :)

Tabletten girdiğim hesapla farklı bir cihazdan oyuna girmeye çalışıyorum ama giremiyorum.

O cihazda play oyunlar hesabım açık ma oyunu baştan başlatıyor. Eğer çözümünü biliyorsanız yardım ederseniz sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DrVADER D kullanıcısına yanıt
    Hocam 84 levelim 3 arkadaşız biri 83 biri 75. Hepimiz günde 600 harcarız. Lonca hakkında bilgi verir misin

• 67 level oldum. Buradaki arkadaşların yonlendirmesiyle asileri kastim.

7'şer yildiz lando ve biggs var, wedge açilmak uzere 1,5 gune acilir sanirim. 6şar yildiz Sthan ve boba fett var. Bunlarin yanina bazen konsolos, bazen achkbar bazen de royal guard koyarak arenada takiliyorum. 40-70. Siralar arasinda gidip geliyorum şimdilik.

Bobayi 7 yildiz kasmasi zor, onu 6 da birakirim muhtemelen, wedge acilmak uzere biraz onla ugraşirim, sonrasi konusunda boşluga düştüm tavsiyeye ihtiyacim var.

Ne bileyim, dengar kiyi askeri, tusken şaman gibi hiç gormedigim veya bilmedigim karakterlerle mi takilmaliyim yoksa droidlere mi yuklenmeliyim yoksa jedi mi kasmaliyim en ufak bir fikrim yok.

Tavsiyelere açığım. Durum şu

Star Wars™ Galaxy of Heroes Oynayan Var mı?

• İmhungrydude kullanıcısına yanıt
    1 hafta sonra Palpatine eventi var. Rebellerle katılıyorsun ve 5 tane rebelin olmak zorunda. Senin yerinde olsam 5ini de 7 yıldız yapamaya çalışırım. Yapmasamda en azından 6 yıldız palpatine al hepsini 6 yıldız yaparak. Eğer palpatine ile ilgilenmem dersen ki bence ilgilen süperdir ayrıca meta karanlık tarafta şuan. Kıyı askeri alabiliyorsan kaçırma ama sadece kristalle kargodan alabiliyorsun. Şu an oyundaki en iyi tanklardan bir tanesi. Boba kasmak neden zor anlamadım. Birkeç yerden veriyor. Kantin puanından da alabiliyorsun. Bence devam et. Herşeye aynı zamanda odaklanamazsın bence yavaş yavaş git. Birini bitir diğerine geç. Rebeller her ne kadar sevmesemde hala iş görüyor

• 67. seviyede 7 yıldız iyi yapmışsın.

Ben 4 yıldızın üzerine çıkamadım daha 57'yim gerçi.

Tabi çok karakterle ilerlemek gibi bir hata yaptım.

Var mı arkadaşlar kasmamıza yardımcı olacak?
  • Jatha kullanıcısına yanıt
    Eyvallah dostum, teşekkurler. Daha once de senin ve ulasates'in tavsiyelerine gore gidiyordum.

Bobayi kantin ve filo arenasindan kasabiliyorum simdilik. 400 Kantin parasi toplamak baya zor oluyor. Filo arenasindan gelenleri de wedge'ye yatiriyorum simdilik. Palpatine eventina kadar 3 tane 7 yildiz asi banko olacak. Wedge 7ye yetismez anca 6 olur gibi, elimde 5er yildiz achbar ve luke var, ikisinden birini de 6 yapabilirim onumizdeki 8 gun icinde sanirim. 7 yildiz palpatine yalan olacak ama 6 yildiz hedefi gercekci duruyor

Bunlari bitirince karanlik taraftan ne kasmaliyim o konuda bilincli olamadim. Yoksa ben de asi kasmaktan sıkıldım biraz durust olmak gerekirse :) Dark side icin, tamamen sallama farkli karakterler mi kasmaliyim yoksa droid, sith gibi belirli takimlar icin ayni gruptan karakterler mi kasmaliyim? Onerilere acigim.

Kiyi askeri baya dikkatimi ceken bir karakter ama para yatirmadan onu almak cok zor. Ayni sekilde baze malbus ve chirrut imwe var istedigim, onlar da ayni sekilde para yatirarak kasabilecegim karakterler. O yuzden simdilik benden uzaklar.

Bobayı kasmaya devam et inan buna değer. Gemi kargosunu da harcama derim biriktir ki zeta için coin kalsın ya da gemilerini geliştir oradan gelenlerle. Asla ama asla donanım parçası alma. Ya gemi ya da darth vader parçası bulursan yapıştır çünkü zor denk geliyor. Tie fighter pilot kasabilirsin ama zordur kasması sadece kantinde var. Ne kasarsan kas sadece sinerjisi olan takım için karakter kas. TFP,Boba vader palpatine yanına tank ya da darth sidious iş yapar. İleride vadera zeta da bastın mı iyi bir sith takımın olur. Aynı şekilde droid+jawa karışımı bir takımda da iyi sinerji vardır.

• Jatha kullanıcısına yanıt
    Mesaj alındı. Kantinden bobaya devam. Zaten 6 yildizdi. 7 icin ugrasirim.

Simdiye kadar herhangi bir yerden sadece bir kere donanim parcasi aldim. Dedigin gibi almamaya dikkat ediyorum. Genelde karakter kartlari icin kullaniyorum.

Filo arenasi paralariyla Wedge falan da mi almayayim? Benim levelimde wedge parcasi sadece orada var. Zaten oradan topladiklarimla dun acabildim wedgeyi.

Son olarak ayip olacak ama zeta nedir

• Arkadaşlar, demin listemde temizlik yaptım. Oyundan beni eklerseniz benim karakterler size bayağı yardımcı olur: 732-417-889

Gelecek vaad etmeyen hesapları kısa bir süre sonra siliyorum, kusura bakmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Griffith -- 6 Mart 2017; 13:58:34 >

• Arkadaşlar,

T7 Rancor loncamıza takım arkadaşları arıyoruz. Akınlar 20.30'da açılıyor. Tank normal. İletişim için LINE kullanıyoruz.

Minimum 15 tane 7* karakteri olan, günlük ortalama 500 katkı yapacak, 80 level ve üzeri arkadaşlar bana buradan veya LINE ID: sanamatara dan ulaşabilirler.
  • ayıp oluyor beyler A kullanıcısına yanıt
    Hocam halen lonca arıyorsanız bekleriz.
  • Griffith kullanıcısına yanıt
    Hocam ekledim sizi, şuan 60+ seviyeyim. Kasıyorum günlük.

"Kalın Kablo" ismim.
  • Kabul ettim.
  • Arkadaşlar,
    Jedi Ocakları guildine T7 rancor için oyuncu alınıyor. İlgilenirseniz bana buradan veya Line id: sanamatara dan ulaşabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arctor -- 23 Ekim 2017; 21:54:4 >
  • arctor A kullanıcısına yanıt
    Ekledim hocam, Kalın Kablo nickim.
  • 71 levelde elimde 3 tane 7 yıldız, 2 tane 6 yıldız asi olmasina ragmen palpatine'nin 6. Bolumunu gecemiyorum arkadas.

Gearlar full sayilir, skiller levele gore full ama yok, palpatine tek kaldiktan sonra uzerimdeki tum debufflari ackbarla kaldirmama rağmen arka arkaya bazen 4-5 kez vuruyor ve canini fulleyip 2 kisi indiriyor. Simdiye kadar en iyi durumum 5 elemanim da yasiyor ve canlari yarinin ustundeyken, palpatine'nin cani %30lara inmisti. Sonra sira bana gelmeden 2 elemanimi oldurup canini fulledi.

Event bitmeden 6 yildiz reisi alamazsam kafami duvarlara vururum heralde. Wedgeyi 6 yildiza yetistirebilirsem belki gecerim ama o da yetismeyecek gibi.

Modların nasıl? Modlar çok önemli. Ayrıca yıldızdan çok donanımı düşün bence. Yıldıza abanma donanıma aban modlarını değiştir arada ya da event bitmeden daha iyi modlar edinmeye bak.

• Arkadaslar swgoh daki 25 arkadas yeni lonca kurduk. 5 yıldız rancoru 2 günde kesiyoruz. 6 yıldız rancor ve tank raidlerine başlayacağız. ortalama lvl imiz 70 üstü. fakat kapımız her lvlden arkadaşa açık. yardımlaşma ve dost ortamının bulunduğu loncamızın kapısı bizimle beraber gelişmek isteyen arkadaşlara açıktır. whatsapp grubumuz var aklınıza takılan soruları oaradan da sorabilirsiniz.

Eğer loncamıza katılmak istiyorsanız bana özel mesaj yahut mesajımı alıntılıyarak cevap verebilirsiniz. oyun id : 559-928-561
  • quote:

Orijinalden alıntı: bettyCane

Arkadaslar size bir sorum daha olacak :)

Tabletten girdiğim hesapla farklı bir cihazdan oyuna girmeye çalışıyorum ama giremiyorum.

O cihazda play oyunlar hesabım açık ma oyunu baştan başlatıyor. Eğer çözümünü biliyorsanız yardım ederseniz sevinirim.

Ekran görüntüsü atarsan daha iyi anlayabiliriz. Ama anladığım kadarıyla farklı bir cihazda hesabını açamıyorsun. Ayarlar kısmına tekrar bak bence, orada Google play hesabı ile bağlan gibi bir şey olmalı.

• quote:

Orijinalden alıntı: arayanbulur

Arkadaslar swgoh daki 25 arkadas yeni lonca kurduk. 5 yıldız rancoru 2 günde kesiyoruz. 6 yıldız rancor ve tank raidlerine başlayacağız. ortalama lvl imiz 70 üstü. fakat kapımız her lvlden arkadaşa açık. yardımlaşma ve dost ortamının bulunduğu loncamızın kapısı bizimle beraber gelişmek isteyen arkadaşlara açıktır. whatsapp grubumuz var aklınıza takılan soruları oaradan da sorabilirsiniz.

Eğer loncamıza katılmak istiyorsanız bana özel mesaj yahut mesajımı alıntılıyarak cevap verebilirsiniz. oyun id : 559-928-561

Merhaba, seviyem 84. Normalde loncam var ama yeni loncalara yardımcı olmak istiyorum. Oyundan zevk almak önemli. Kaç günde bir akın açıyorsunuz? Loncadan çıksam bile hemen giremem hakkım kalmadı. Yarın akşama doğru girebilirim.

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.