Şimdi Ara

Star Wars: Episode VII - The Force Awakens | J.J. Abrams, Harrison Ford | 17 Aralık 2015 (102. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2.214
Cevap
25
Favori
59.701
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    O kadar mesajımı alıntılıyorsun ki cevap vermemek olmuyor. Bir daha alıntılama da böyle bir derdimiz olmasın. Hadi naşş..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mu5tafa

O kadar mesajımı alıntılıyorsun ki cevap vermemek olmuyor. Bir daha alıntılama da böyle bir derdimiz olmasın. Hadi naşş..

Verecek cevap bulamayanların klasik kıvırma şeklini bu mesajda görmek mümkün. Şaşırmadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

quote:

Orijinalden alıntı: aybakh21

avengers ve furious 7'yi de geride bırakarak 4. durumda

bu film de avatarı geçemezse bundan sonra hiçbir filmin geçeceğini düşünmüyorum

Yurtdışı hasılatı pek iyi değil. Yani en azından beklenildiği kadar iyi değil. O yüzden Avatar'ı geçmesi zor görünüyor. Çin'de vizyona girmemiş ama girse ve Avatar kadar hasılat yapsa, yani 200 milyon Çin'den gelse bile Avatar'ın 2 milyar dolarlık yurtdışı hasılatına yaklaşamaz bile. ABD çapındaki hasılatta geçecek ama Avatar ile arasındaki farkı ABD gisesiyle kapatamaz. ABD'de taş çatlasa 850 milyon yapar.

Ben de aynen senin gibi düşünüyorum.

• Aslında Snoke...
    Vader.
     Star Wars: Episode VII - The Force Awakens | J.J. Abrams, Harrison Ford | 17 Aralık 2015

------
     Star Wars: Episode VII - The Force Awakens | J.J. Abrams, Harrison Ford | 17 Aralık 2015

O kadar da tutarsız teori değil, yaralar tutuyor.

• Caped Vigilante kullanıcısına yanıt
    Çok saçma bir teori.
  • Caped Vigilante kullanıcısına yanıt

Episode 6'da Force Ghost olarak geri dönmeseydi son sahnede inanırdım da. Imkanı yok yani :)

•  Star Wars: Episode VII - The Force Awakens | J.J. Abrams, Harrison Ford | 17 Aralık 2015
  • quote:

Orijinalden alıntı: Caped Vigilante

Aslında Snoke...
    Vader.

------

O kadar da tutarsız teori değil, yaralar tutuyor.

yok daha naneler

• Hayır.

• Snoke aslında Yoda'ymış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metroid -- 7 Ocak 2016; 14:36:38 >
  • Domestic'te Avatar'ı geçip birinci sıraya oturdu.

http://www.boxofficemojo.com/alltime/domestic.htm
  • Bu konuda konu niye avatar ve gişesi anlamış değilim.

çok izlenen en başarılı diye bir kıstas yok. sw bizde de düğün derneği geçemedi ona bakarsanız :)
  • paylaşıldı mı bilmiyorum

• eğlenmek istiyorsanız Star Wars'un tr facebook sayfasını takip etmenizi tavsiye ederim. o kadar komik yorumlar var ki (genelde en beğenilenler baya güldürtüyo)

mesela 1977'den beri hardcore sw fanı olan bi kardeşimiz Snoke ve Maz Kanata'nın Star Wars evrenine hiç 'yakışmadığını' ve disney'in koskoca star wars'un içine edip bir sonraki filmlerde 'miki maus'un ortaya çıkabileceğini belirterek sert bir şekilde tepkisini ortaya koydu.

ulan daha o 2 karakter hakkında hiçbir detay verilmedi. ezbere konuşmaktan bıkmadınız...
  • quote:

eğlenmek istiyorsanız Star Wars'un tr facebook sayfasını takip etmenizi tavsiye ederim. o kadar komik yorumlar var ki (genelde en beğenilenler baya güldürtüyo)

mesela 1977'den beri hardcore sw fanı olan bi kardeşimiz Snoke ve Maz Kanata'nın Star Wars evrenine hiç 'yakışmadığını' ve disney'in koskoca star wars'un içine edip bir sonraki filmlerde 'miki maus'un ortaya çıkabileceğini belirterek sert bir şekilde tepkisini ortaya koydu.

ulan daha o 2 karakter hakkında hiçbir detay verilmedi. ezbere konuşmaktan bıkmadınız...

Sakin ol şampiyon.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim tahminlerime göre ;

Filmin sonunda Rey Luke'u bulduktan sonra dikkat ettim orda bir mezar taşı var o mezar kimin? Mara Jade'in mezarı veya Luke Skywalker'ın ölen öğrencilerin mezarı mı? Bence Mara Jade'in mezarı gerçi Disney Extanded Universe'i attı ama Kylo Ren'in kimliğini Extanded Universe'den aldı. Neyse, Rey'in Luke'un kızı olduğunu düşünüyorum ve Luke Skywalker'ın kızını Jedi olarak eğittiği Padawan'lardan biri olduğunu ve hafızasını silip Jakku'ya bıraktığını düşünüyorum.

Bu arada Supreme Leader Snoke, denilen karakterin ben Darth Plagueis olduğunu düşünmüyorum, çünkü bu fazla bariz ve kafa yapıları çok fazla uymuyor. Ben Darth Sidious'un Snoke olduğunu düşünüyorum Sith'lerin yok olmasıyla birlikte bir şekilde geri dönmüş ve Knights of Ren'i kurmuş olabilir çünkü Kylo Ren'in bu kadar fazla Vader fanboyluğunu nerden geldiğini bilmiyoruz, Luke Skywalker'ın anlattığını sanmıyorum ona, bu yüzden Snoke ona Vader'ı anlatıp Vaderfanboyluğu yapmış olabilir ve bu yüzden oda Dark Side'a döndürmüş olabilir. Hatırlayın Palpatine, Anakin'i karanlığa geçirmek için Padme'yi kullandı şimdi de Vader'ı kullanıp Kylo Ren'i karanlık tarafa geçirmiş olmasın?

• quote:

Orijinalden alıntı: metroid

quote:

eğlenmek istiyorsanız Star Wars'un tr facebook sayfasını takip etmenizi tavsiye ederim. o kadar komik yorumlar var ki (genelde en beğenilenler baya güldürtüyo)

Sakin ol şampiyon.

globalleşecem başka yolu yok

• Film çıkmadan bile her yerde Supreme Leader Snoke'un Darth Plagueis olduğu söyleniyordu. Sebep olarak da Snoke göründüğünde RotS'daki benzer müziğin çalması, Kylo'nun Snoke is wise demesi (Darth Plagueis'in lakabı wise yani bilgedir) gibi mantıklı sebepler vardı. Ancak Snoke'u canlandıran Andy Serkis bir röportajında Snoke'un Plagueis olmadığını açıklayıp yeni bir karakter olduğunu söylediğinde zaten bu iddiaların geçerliliğini yitirmiş olması gerekiyordu. Çeşitli spekülasyonlara ve açıklamalara bakılırsa bu üçlemede herhangi bir Sith görmeyeceğiz. Kylo Ren ve Snoke sith değiller, sadece gücün karanlık tarafını kullanıyorlar. Tabi ki Sidious'un gözükmesini isteriz ama zor bir ihtimal görünüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PlayerX -- 9 Ocak 2016; 23:32:13 >
  • Star warsı hiç sevmezdim hiç izlemedim ama arkadaşın ısrarıyla imax 3d diye gittiğim filmde star warsa hayran oldum yarın en baştan izleyeceğim.

9/10

• 
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.