Şimdi Ara

[Star Wars] bilen birisi anlatabilir mi beyler ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
537
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Makaveli NRFP

quote:

Orijinalden alıntı: Okisht

sonradan çekilen 3lü'den başlayın arkadaşlar. ilk filmler görsel olarak günümüzden uzak olduğu için sıkabilir. önce yeni çekilen filmleri izlerseniz hikayenin devamı için eski filmlerde sıkılmadan izlenebiliyor.

Tam tersi, yeni filmlerdeki grafiklerden sonra eski filmleri izlerken boğulursun.

diğer türlü hiç alışamama şansı var. en azından 3 film izledikten sonra bırakılmaz hikayesi için bile olsa devam edilir.
  • Sıtar Warsı 123456 sırası ile izlemek, Mementoyu tersten seyretmek gibidir..
  • AAAY EM YOR FAADAAA
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Makaveli NRFP

quote:

sonradan çekilen 3lü'den başlayın arkadaşlar. ilk filmler görsel olarak günümüzden uzak olduğu için sıkabilir. önce yeni çekilen filmleri izlerseniz hikayenin devamı için eski filmlerde sıkılmadan izlenebiliyor.

Tam tersi, yeni filmlerdeki grafiklerden sonra eski filmleri izlerken boğulursun.

diğer türlü hiç alışamama şansı var. en azından 3 film izledikten sonra bırakılmaz hikayesi için bile olsa devam edilir.

İhtimal üzerine güzelim seriyi ziyan etmek olur mu? İlk filme başlar sıkarsa geçer, zaten 5 ve 6. filmler o kadar kötü değil.

• Episode I de Qui-gon Jinn ölüyor yav
  • Türkçe dublajlı bulabilirmiyiz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: VitoScalatte

quote:

Orijinalden alıntı: CarnageBegins

şimdi küfürler edicem,boşuna forumdan uzaklaştırılıcam vs. yardım eden arkadaşlara teşekkürler.diğerleri cevap vermeye değmezsiniz.gerci izleyene kadar unuturum.burda bişey yazmıyorum ama şu an içimden neler diyorum bir bilseniz

hatta en sonunda anakin darth vader oluyor

SPOİLER YAZSANA A........ yea

• quote:

Orijinalden alıntı: Snap!

Türkçe dublajlı bulabilirmiyiz?

Darth Vader'ın o karizma sesinden mahrum kalırsın :(
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.