Şimdi Ara

STAR WARS: BATTLEFRONT|ONLİNE OYUNCULAR VE KARTLAR İLE İLGİLİ BİLGİLER İLK SAYFADA! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.362
Cevap
46
Favori
103.982
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Amy Hennig'in olduğu yerde muhteşem ötesi şaheser olacağına inancınız tam olsun beyler,kendisini tanımayan arkadaşlara diyeceğim tek kelime şu olacak UNCHARTED VE JAX&DEXTER
    Playstation'ın dünya çapında bu derece popüler yapan oyunların ana senarist ve direktörü olmuştur kendisi,malesef Uncharted 4'ü hazırlarken geçtiğimiz Şubat ayında ekipten ayrılmış ve resmen Uncharted'i öksüz bırakmıştır bana göre...
    Naughty Dog'dan ayrılaması iyi olmadı fakat Şundan adım gibi eminim Star Wars:Battlefront gerek teknik gerek ana hikaye olarak mükemmel olup,biz oyunculara muhteşem bir deneyim yaşatacaktır bu kadın sayesinde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emretor23 -- 17 Nisan 2015; 1:07:01 >
  • Mesaj bulunsun😄

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Pilot detay olarak;

Filmlerden aşina olduğumuz birbirinden farklı haritalar üzerinde 40 Kişi destekli Multiplayer ile geliyor. Çatışmalar Rebel Alliance vs Galactic Empire Forces şeklinde takımlar ile olacak. Darth Vader kontrol edilebilir Sith lordlarından biri. Buna Lightsaber, gücün karanlık tarafını kullanmakta dahil. X-Wings, AT-AT War Machine gibi kullanabilir tonla araç var. The Force Awakens'ın galasına yakın filme özel bölümler ve bazı detaylar da eklenecekmiş, yeni Stormtrooper setleri olabilir. Tanıtım görüntülerinde görülen her şey inGame, CGI adına bir şey kullanılmamış.

Modellemene kurban!!
     STAR WARS: BATTLEFRONT|ONLİNE OYUNCULAR VE KARTLAR İLE İLGİLİ BİLGİLER  İLK SAYFADA!

STAR WARS: BATTLEFRONT|ONLİNE OYUNCULAR VE KARTLAR İLE İLGİLİ BİLGİLER  İLK SAYFADA!

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Battlefield 2142 gözümde canlandı.

• Video cikti mi?

• C-TRanger kullanıcısına yanıt
    genco tps mi fps mi ? aliyor muyuz?

• Oyun baya sağlam duruyor. Umarım beklentinin altına düşmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnakinHendrix

Oyun baya sağlam duruyor. Umarım beklentinin altına düşmez.

Ana konuyu sana verelim Anakin reis.

• Etkinlik nereden izleyebiliriz canlı?

• Swator dan sonra soğuttular beni starwarsdan

• Grafikler çok fennna hem de ps4'ten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Danny Santos -- 17 Nisan 2015; 20:52:12 >
  • SP modu yokmuş baştan patladı benim için bu oyun MP modunu ne yapayayım koyarlar 2 harita 3 silah geri kalanı premium 120 dolara çıkışından anca 1 sene sonra tamamlanmış bir oyun oynarız harika !
  • Sadece Multiplayer olması çok kötü oldu, benim gibi senaryo hastası biri için. Oyun 60$ Premium 60$ BF gibi olucak, beklentim düştü + olarak bu grafikler ne konsollarda nede pc de olur kesin düşürecekler.
  • Campaign olmaması güzel, kronolojik olarak geçtiği döneme ait mantıklı senaryo çıkarmak mümkün değil. Hardline gibi sallamasyon da yapamazsın, hakaret olur, SW'ciler tepelerine biner. Şu an eleştirilebilir tek yanı galaktik savaşların olmaması, ellerinde böyle bir title varken neden yapmadılar anlayamadım. Onun dışında Battlefront 2'den çok daha kaliteli duruyor, yeterli.
  • ALLAH ALLAH mis gibi oyun valla .

Single olmaması iyi olmuş zaten DICE yapıyorsa kesin single var demek için yapmış olacaktı millet ona takacaktı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jadura-CA

Sadece Multiplayer olması çok kötü oldu, benim gibi senaryo hastası biri için. Oyun 60$ Premium 60$ BF gibi olucak, beklentim düştü + olarak bu grafikler ne konsollarda nede pc de olur kesin düşürecekler.

Aslında olması gereken grafik bu artık PS3 de neler yapıldı PS4 de bunun olması lazım.

Onun dışında madem MP yapıyorsunuz zengin birşeyler yapın ki bizde saatlerce oynayalım.
  • Mactavish- M kullanıcısına yanıt
    Dediklerinizde haklısınız ama, işin içinde EA olunca insan durup düşünüyor. Bekleyip görücez, oynanış videosu yayınlasalardı keşke gerçi E3 2 ay sonra muhtemelen orada gösterirler. Grafik konusunda şu görüntüler PC de belki olur ama Konsolda ne olur bilmem, çünkü çok güzel :) 3DMark testlerindeki gibi. Benim ilk duyurulduğu günden beri en çok beklediğim Hikaye moduydu ama yokmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jadura-CA

Dediklerinizde haklısınız ama, işin içinde EA olunca insan durup düşünüyor. Bekleyip görücez, oynanış videosu yayınlasalardı keşke gerçi E3 2 ay sonra muhtemelen orada gösterirler. Grafik konusunda şu görüntüler PC de belki olur ama Konsolda ne olur bilmem, çünkü çok güzel :) 3DMark testlerindeki gibi. Benim ilk duyurulduğu günden beri en çok beklediğim Hikaye moduydu ama yokmuş.

Direk yeni nesile yaptıkları için aslında bu grafiklerin normal olduğunu düşünüyorum. Birde sonda PS4 reklamı falan yapmışlar sanırım PS4 üzerinden almışlar ve CGI kullanmamışlar ingame deniyor. Çıksında bakalım bol içerikli özgür bir mp modu koyarlarsa her türlü gideri olur ama sp olmamasına baya üzüldüm.

• Dahice...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mactavish- M kullanıcısına yanıt
    Aynen ,Neden bilmiyorum ama Star Wars ta beni kendine çeken bir şey var, MP güzel olursa alıp oynana bilir sanırım 40 kişilik MP modu olucakmış.
    Şu görüntü çok hoşuma gitti böyle bir haritada oynamak gerçekten güzel olur şu an bu haritayı aklımda canlandırmyaya çalışıyorum.

EDİT:Resim yüklerken hata verdi.
    Videonun sonlarına doğru karlı bir dağlık alan varya orası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jadura-CA -- 17 Nisan 2015; 21:32:35 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.