Şimdi Ara

STAR WARS: BATTLEFRONT|ONLİNE OYUNCULAR VE KARTLAR İLE İLGİLİ BİLGİLER İLK SAYFADA! (164. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.362
Cevap
46
Favori
103.983
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 162163164165166
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bazı arkadaşlar dayanamayıp satasiyor tabi satassinlarda hic bir zaman yetenekliyim proyum demedim ama 1 2 tanesi yeteneksizlige getirdi oraya koydugum resim se bir oyun modunu bin küsurkez oynamisim deneyimlerimi paylasmak artilari ve eksileri bfde de enginer dım roket kullaniyordum burda da buna en yakin silah homing bfyi biraktigim zaman dunya 7.siydim yetenek olsa birinci olurdum vs....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Göğüs göğüse çarpışmada adam Homing Shot ile kilitlenene kadar vurun bir zahmet diyen arkadaşlar vardı, izlesin bir zahmet.

• C-TRanger kullanıcısına yanıt
    Grafiker iki dk kenarda oyna.konu ne guzel kivama gelmis uc bes kisi disinda oynayan kalmamis ayni kisiler yazip duruyor. Ne diye ortaligi karistiriyorsun

• istediğin kadar yayınla;istediğin kadar de; arkayı sağlama alalım haritanın kenar köşesinden oynayalım anlayaşından mantıklı bir yanıt gelmez.

• B*ku çıktı bu homing shot muhabbetinin yeter be kardeşim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LittleThings -- 6 Ocak 2016; 9:51:51 >
  • C-TRanger kullanıcısına yanıt
    Vall kardeşim biraz saçma bir örnek bu video, düşman yüksekte, önce görmüş bizim elemanı bizimki scan atana kadar nişan almaya başlıyor zaten karşısı ki her şekilde avantajlı zaten , kahramanımız da bu bölümde düzgün aim alamamış ki ölmesi çok normal bence. Ben homing kullanıyorum bazen güzel cihaz, ama kullanırken ölüyorumda öldürüyorumda, ayrıca kullananlara ölüyorumda öldürüyorumda yani fazla abartılacak bir silah değil bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: psychocake

Vall kardeşim biraz saçma bir örnek bu video, düşman yüksekte, önce görmüş bizim elemanı bizimki scan atana kadar nişan almaya başlıyor zaten karşısı ki her şekilde avantajlı zaten , kahramanımız da bu bölümde düzgün aim alamamış ki ölmesi çok normal bence. Ben homing kullanıyorum bazen güzel cihaz, ama kullanırken ölüyorumda öldürüyorumda, ayrıca kullananlara ölüyorumda öldürüyorumda yani fazla abartılacak bir silah değil bence

Oynayan eleman benim. Ben scan attığımda adam kapıdan daha yeni çıkmak üzere. Aynı anda aim alıyoruz Adam balkondaki panelin arkasında. Ben o aradan head atıyorum ama Homing Shot'ı yolluyor her şekilde. Karşılıklı ölüyoruz. Sonuç olarak çabuk kilitlendiğini anlatmaya çalışıyorum. Battlefront forumlarına Homing Shot ile ilgili onlarca konu açanlar da abartıyor o zaman.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C-TRanger -- 6 Ocak 2016; 10:38:54 >

• quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

quote:

Orijinalden alıntı: psychocake

Oynayan eleman benim. Ben scan attığımda adam kapıdan daha yeni çıkmak üzere. Aynı anda aim alıyoruz Adam balkondaki panelin arkasında. Ben o aradan head atıyorum ama Homing Shot'ı yolluyor her şekilde. Karşılıklı ölüyoruz. Sonuç olarak çabuk kilitlendiğini anlatmaya çalışıyorum. Battlefront forumlarına Homing Shot ile ilgili onlarca konu açanlar da abartıyor o zaman.

Hehe geçmiş olsun ozaman yok ben zaten fazla abartıldığını düşünüyorum bu silahın, tamam güçlü alet tabi ama hani hem kullanıyorum hem ona ölüyorum ama çokta öldürüyorum kitlenemeden millet hatta ben kitlenemeden ben de ölüyorum baya güzel. Neyse oyunda olan birşey ve kullanmak serbest o yüzden yapacak bişey yok açıkçası

• Selamlar ps4 alalı 3 gün oldu ilk konsolum mağazaya baktımda oyunlar epey pahalı ayda 300 tl ayırabilirim.Star Wars hayranıyım ama fps tarzı oyunları mouse haricinde oynamadım alışabilirmiyim yoksa çok mu uzun sürer alışmam.
  • Arkadaşlar kavgalık bir şey yok ortada bir arkadaşımızın oyun tekniği oymuş onu söyledi öbürüde ben öyle yapamam öle öle ögrendim dedi .Dün yalan yok aldım homing shot öbür elime bomba arkamı saglam olacak şekilde bekle adam gelecek bi kaç tane düstü öldürdüm onları=) . DL44 de forumda op yazınca onuda aldım elime=) Baktım tama adam vuruyom (sadece hş ile vurabiliyom ) Sarmadı yine aldım eski silahlarımı walkera girdim şaşırtıcı biçimde 15/15 gibi skorlar yaptım Arkanı sağlama al olayı çok dogru walkerda da olsan 4 tarafa focuslanmak yerine 2 tarafa focus olunca iyi oluyo. Homing shotta 10 taneden 2 kill felan cikartabildim adamlar gelirken üstünden hopluyo =) Bana verilen tüm tavsiyeler için çok teşekkür ederim . Bana iki arkadaşın verdiği tavsiyelerde yararlı oldu . Biraz daha alışıp adamların ayakları yerine kafalarına ateş edersem biraz daha başarılı olurum gibi=) Dün ilk kez oyun bittikten sonraki ekranda 3 kısımda da ismimi görünce mutlu oldum (uçak bölümü başlarken falconu buldum )

• alidelen A kullanıcısına yanıt
    Oyuna yeni başlayanların bence alışması gereken ilk şey, çatışma olmadan koşarken kamerayı fazla aşağı doğru tutmamaları. Yere yakın yerlere bakarak koşmayın. Karşıya rakip gelince kamerayı (aim'i) aşağıdan yukarıya doğru çekme süresi dezavantaj sağlıyor ve önce ayaklara sıkıyorsunuz. Kamerayı tam ileri doğru bir açıyla tutun ve hızlıca kafadan aşağıya doğru sıkmaya başlayın. İlk alışılması gereken kesinlikle ama kesinlikle bu olmalı, farkı hissedeceksiniz. Sonra vurmaya başladıkça bir yandan sıkarken bir yandan sağa ve sola doğru kayarak vurulmamaya da başlayabilirsiniz.
  • İlk dlc tarihi belli olmadı mı hala?
  • Dlc ayrıntıları belli olsa da season pass almaya değer mi görsek..

4 tane dlc paketine 150 lira çeken adam,tek tek almaya kalksak tanesine minimum 50 tl çeker..
  • Walker defans yapınca acilan,kupa var kaç,ucak imha edince acikyor acaba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cevik001981 kullanıcısına yanıt
    Walker Defender kupasından bahsediyorsanız bir tane Y-Wing indirmeniz yeter. Ama Y-Wing olmak zorunda normal oyuncuların kontrol ettiği gemiler değil, AT-AT'lerin kalkanı indiğinde saldıran yapay zeka gemileri Y-Wing'ler.

• Araçlarda iddalı arkadaşlar ekleyebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gyp Rosetti -- 6 Ocak 2016; 20:55:32 >
  • sleepingforest kullanıcısına yanıt
    Evet hocam dediginiz kupa tamam belkide indirmişimdir hep kupalar bir iki gün sonra gelyo bugunlerde çok saol

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunda kaç harita var?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • melez 72 M kullanıcısına yanıt
    jakkuyla birlikte 9 walkerda 4 bildiğim

• Arkadaslar Oyunu Takas Yapip Just Cause 3 ile mi alsam Digital mi Alsam ? Tek sorun daha once bu tarz oyun hep pc de oynadim beceremem diye korkuyorum.

İkinci sorum ise 100 tl ve 119 tl delux hangisini almali ? Ne fatk var sagolun

• 
Sayfa: önceki 162163164165166
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.