Şimdi Ara

STAR WARS: BATTLEFRONT|ONLİNE OYUNCULAR VE KARTLAR İLE İLGİLİ BİLGİLER İLK SAYFADA! (161. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.362
Cevap
46
Favori
103.976
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 159160161162163
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Leo Langstrumpf

Hocam biliyosun season pass demek (tüm oyunlar için geçerli) çıkacak bütün eklentilerin tamamı demek. Eklentilerin ayrıntılarında değil, season pass sayfasında yayınladıkları içerikler bunlar. O yüzden bunlardan ekstra bişey geleceğini beklemek hayalcilik olur.

Kaynak:http://starwars.ea.com/starwars/battlefront/season-pass

hmm ben bunu season pass detayı olarak farketmemişim,haklısın hocam teşekkür ederim açıklama için

• quote:

Orijinalden alıntı: sons of anarchy turk

haklisin hocam walkerda jet pack homing isi bilenler kill almak için oyuna giriyor ha bende aldim toplamda bugune kadar 5 kez oynadim bu modu ilk arkadaslarima soyledigim bu modda homing ve scan pulse kalkmasi lazim yoksa oynanmaz.kucuk haritalardada dl44 hayatinda bu tarz oynu oynamamis bir adam bile tps dl44 kombini ile hero oluyor bence bir hatasi dicenin bug gibi bence 126 saatlik oyun deniyimi ile soylenmistir 1100 kerede oyun modu oynamisim

Kesinlikle katılıyorum. DL44 tam bir op silah. Acilen hasar miktarı düşürülmeli. Homingden bir şekilde kurtuluyorsun ama DL44 ile dediğin gibi hero olabiliyorsun.
  • han solo bile vaybe ne silahmış diyordur herkese iyiseneler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merlinin Kazanı'ndan alıntıdır.

DICE tarafından geliştirilen ve Electronic Arts tarafından ise yayımcılığı üstlenilen Star Wars: Battlefront'a, geçtiğimiz hafta içerisinde oyuna Star Wars: The Force Awakens filmi ile ilgili herhangi bir paketin gelmeyeceği belirtilmişti. Fakat, tek kişilik çevrim dışı ve çevrim içi oyun modu için yeniliklere hazır olmamızın sinyalleri verilmişti.

Bugün ise, o sinyallere yanıt EA Customer Experience ekibinden geldi. Verilen bilgilerin doğrultusunda, oyun için büyük bir güncellemenin geleceği doğrulandı. Bu güncelleme ile yeni oyun modlarının oyuna dahil edileceğinin altı çizilirken; şu an için ne gibi oyun modlarının olacağı hakkında herhangi bir ipucu verilmedi. Tarih vermekten kaçınan ekip, kendilerinin de bu tarihten haberdar olmadığını belirtti.

• Oyunu alalı 2 gün oldu fakat bu HS ciler yüzünden adam gibi keyif alamıyorum.. Bir insan hiç mi usanmaz sıkılmaz sadece kill alarak nasıl zevk alabiliyorlar anlamış değilim..

• Survival mission trophy master zorlukta yapmak isteyen varsa eklesin mlsbrn1905

• Selamlar Arkadaslar ya ben de yetenek 0 ya yanlış secimler yapıyom=) tamam 25 senedir ilk kez fps oyun oynuyorum hemde gamepadle ama artık alışmam gerekirdi diye düsünüyorum . Ama hayır k/d 0,44 :)= oynama suresi 18 saat tamam bunun 9 saatı uçaklı bölümde gecti cünkü tek adam gibi yapabildigim bölüm orası . O bölümdede eger rebel deoilsem % 90 kaybediyoruz bir de oyuncular atak yapmamız ya da korumamız gereken taşıyıcı gemiyi korumayıp atak yapmayıp kill alacam derdine girerse rebelken bile kaybediyorum :)= Fps de master bi arkadaş oyunun ince noktalarını felan anlatıp ufak ip uçları verirse cok sevinirim Bende adam vurayım accık ya hep yerde hep yerde =) bu arada sw yerine destiny sayfasına yazmışım :)= pardon ( ilk olarak destiny sayfasına atmışım mesajı ) yetenek 0 anlaşılan =)
  • İnşallah gelecek olan büyük güncelleme ile şu Homing Shot belasına nerf atarlar, ayrıca buglı Playing the objective kupası düzelirse iyi olur.

Bir de eklenecek 4 Hero mevzusu var. Şimdi oyunda 3 Hero ve 3 Villain var. Bu adamlar sürekli Prequel ve Sequel üçlemelerden içerik olmayacak, oriinal üçleme üzerinden gideceğiz diye açıklama yapıyorlar(mış). Peki bu eklenecek 4 Hero kim olacak. Bir tanesi %100 Chewbacca olması garanti gibi. Hadi biri de Yoda olsun, Villain kimler olacak, kötü kalmadı oriinal seride :P
  • Şu oyuna dlc ile sağlam bir hikaye ekleseler çok güzel olacak ya.
  • oyunu bende aldım şimdi indiriyorum 4 gblık indirme yapıyor sonra 16 gb indirecek galiba artık online beraber takılırız
  • Rekabet sistemi gelmeden 100 harita 100 hero ekleseler bile farketmez..

• quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

İnşallah gelecek olan büyük güncelleme ile şu Homing Shot belasına nerf atarlar, ayrıca buglı Playing the objective kupası düzelirse iyi olur.

Bir de eklenecek 4 Hero mevzusu var. Şimdi oyunda 3 Hero ve 3 Villain var. Bu adamlar sürekli Prequel ve Sequel üçlemelerden içerik olmayacak, oriinal üçleme üzerinden gideceğiz diye açıklama yapıyorlar(mış). Peki bu eklenecek 4 Hero kim olacak. Bir tanesi %100 Chewbacca olması garanti gibi. Hadi biri de Yoda olsun, Villain kimler olacak, kötü kalmadı oriinal seride :P

Kotu olarak Darth maul eklerler bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uncy -- 4 Ocak 2016; 12:18:11 >
  • quote:

İnşallah gelecek olan büyük güncelleme ile şu Homing Shot belasına nerf atarlar, ayrıca buglı Playing the objective kupası düzelirse iyi olur.

nerf atmasınlar buff atsınlar o kadar kullanan arkadaş var nasıl kill alacak onlar yazıktır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uncy

quote:

aynen öyle, karanlık taraftan eklenebileceklerden Darth Maul var, Kont Dooku var aklıma gelen, diğer taraftan ise Obi-Wan Kenobi, Qui-Gon Jinn, Master Yoda gibi sağlam isimler var, kısacası oyun içerik konusunda sorun yaşamaz, yeterki şu oyunun karakter ve haritalarını adam gibi genişletsinler.

• Bu kadar kısa sürede gamepad e alışmak zaten mucize. Şuanda bile süper oynayanlar en az 6 ayda alışmışlardır. Ben 7-8 senedir konsolda fps oynuyorum buna rağmen yeni bir fps oyun çıktığında o oyuna alışmasi bile 9 saat sürüyor.
    Sabır ve sürekli oynamak bu işin sırrı.
    Ayrıca fps ye alışmak için de gayet uygun bir oyun oynuyorsun zira silah tepmesi şarjör değistirmesi olmayan nispeten az yoran ve herkese hitap eden bir oyun bu.

• kabune kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam teşekkür ederim . Çok fazla oynayamıyorum . Bir de 25 sene mmorpg oynayınca hep önümde bi tank arıyorum =) Düsmanı görüyorum arkasından gidiyorum ateş etmeye başlıyom adam arkasını dönüp öldürüyo beni=) Böle olunca da uçak modunu açıp onu oynuyorum sanirim biraz daha sabretmem gerekecek alışmak için . Çok teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Camaleonte

quote:

Orijinalden alıntı: Uncy

quote:

aynen öyle, karanlık taraftan eklenebileceklerden Darth Maul var, Kont Dooku var aklıma gelen, diğer taraftan ise Obi-Wan Kenobi, Qui-Gon Jinn, Master Yoda gibi sağlam isimler var, kısacası oyun içerik konusunda sorun yaşamaz, yeterki şu oyunun karakter ve haritalarını adam gibi genişletsinler.

Adamlar orijinal üçlemeye odaklanacağız diyorlar, hala Darth Maul'lar Count Dooku'lar havada uçuşuyor :)

Umarım asla Episode I-II-III içeriği eklenmez oyuna, böyle devam etsin.

İlla karakter eklenecekse İmparatorluk adına Grand Moff Tarkin harika ötesi olur, kelle avcısı olarak da farklı özelliklere sahip sürüsüne bereket adam var: Greedo, IG-88, Bossk, Dengar..

Asilere ise Obi-Wan Kenobi, Lando Calrissian, Chewbacca, Mon Mothma ve Admiral Ackbar eklenebilir.

Ayrıca, şu andaki harita sayısı hiç de az değil bana kalırsa; tamam, 4 gezegen var toplamda ancak her gezegen içerisinde 3'er 4'er adet harita var moduna göre değişiklik gösteren. Orijinal üçlemeye sadık kalınacaksa eklenebilecek gezegenler de kısıtlanıyor böylece, bana kalırsa The Force Awakens lokallerine ve karakterlerine öncelik verilecektir popüleritesinden yararlanmak adına.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canikoblivan -- 4 Ocak 2016; 16:58:27 >

• alidelen A kullanıcısına yanıt
    size tavsiyem köşelerde ve arka kısmınızı koruyacak şekilde ilerlemeniz.yuksek bölgelerde avantaj sağlar.dusmanlari öldürdükçe kendinize güveniniz gelir sonra bakmışız adam kovalamacaya başlamışıniz.su video biraz yardimci olacaktir

• https://youtu.be/jSbCMpDumWw

• Sec hakkını verecek kimse yok mu

Stars Wars'i denemek istiyorum ...

karsiliginda 1 hafta UFC,Order1886,Infamous Second Son verebilirim hepsi ayni hesapta

• 
Sayfa: önceki 159160161162163
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.