Şimdi Ara

STAR WARS: BATTLEFRONT II | PlayStation 4 (2017) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
635
Cevap
19
Favori
28.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Janina Gavankar çok tatlı ya
  • KonT BuraquLa kullanıcısına yanıt
    Bütün DICE stüdyolarına bedeldir kendisi.

STAR WARS: BATTLEFRONT II | PlayStation 4 (2017)
  • Başlamadan 336 sayfalık Battlefront II: Inferno Squad kitabını okumaya çalışın.

STAR WARS: BATTLEFRONT II | PlayStation 4 (2017)

Oyundaki senaryo öncesini ve A New Hope, The Empire Strikes Back filmleri arasındaki dönemde Death Star planları çalındıktan sonra kurulan Inferno Squad'ı anlatıyor. Nasıl kuruldu, neler yaptılar vs. Bizim oyundaki karakter Iden Versio da Inferno da görevli çünkü. Eylül gibi okumaya başlarım ben bunu. Kitabın linki de duruyor hala, PM'den sorana yollarım.

• Aynısının laciverti gibi olacak galiba. Umarım hatalarından ders almıştır firma.
  • Star Wars Battlefront II | Official Starfighter Assault Gameplay Trailer | PS4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 22 Ağustos 2017; 20:53:19 >
  • venomstr kullanıcısına yanıt
    Yoda sürpriz oldu. Starfighter'ı olduğunu bilmiyordum. Ayrıca bu sürpriz olayına Y-Wing gibi bombardıman gemilerinin kullanımı ise çok şaşırttı. Açıkçası onu hiç beklemiyordum. Bence çok güzel olacak.
  • Star Wars Battlefront II | Exclusive Starfighter Assault Hands-On | PS4

• bu sene tek umudum bu bakalım bunun betası nasıl olucak merakla bekliyoruz.
  • 2 yıldır aralıksız SW1 oynadım. Her platformda oynadım. BF1 de oynadım. SW'yi eleştirenler içerik kısıtlı falan diye eleştirdilerde kısıtlı içerik ne diye çok merak ettim. BF1'de olup da Sw'de olmayan neydi çözemedim. Atmosfer farkı dışında bir fark göremedim. Silah ve ekipman sayıları hemen hemen aynıdır. Haritalar belki SW daha fazlasına sahiptir. Her türlü Mod'a sahip bir oyun nasıl bir içerik kaybı var gerçekten anlayamadım

Sw2'ye gelecek olursak Dice'dan kaliteli bir hikaye beklemek anlamsız. Online modu yine görsel olarak harika olacaktır. Star wars evreni gerçekten büyüleyici umarım Efsane Bespin haritası gelecek haritalarda vardır.

Bespin haritasında nacizane şovum :)

https://youtu.be/qXgdn6L5Mso

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaşlar 1. oyunu oynamadan 2.yi almayın gercekten berbat oyun modları olsun oynanıs olsun hıc zevk vermıyor tavsıyem 1.sini oynamadan 2.sinin trailerlarına aldanmayın
  • Rus psn den alsak bu da türkçe oluyor değil mi arkadaşlar bilen var mı ?
  • Bf1 gibi Türkçe altyazı gelir mi acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk oyunu Yıldız Savaşları adına aldanıp ön sipariş ile almıştım ama bom boş bir oyun çıktı karşıma, bir şans daha bir daha derken en son bedava olan seasonpass nedeniyle 4. kere indirip 15. Seviyedeyken yine sildim , online kısmı bildiğin Battlefield grafik modu ve senaryo yok zaten. En sevilen harita Bespin 2001 in quake ve unreal turnametin koridorlar arasında koş önüne çıkanı öldür saçmalığından ibaret, en azından bf1 de kendine bir amaç ediniyor adam gibi vakit geçiriyorsun. Heves eden arkadaşlarım oyun çıkıp incelemelerini beklesinler, benim gibi hataya düsmesinler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ön siparişle alanlar var mı? Yarın açık beta başlayacağı için almayı düşünüyorum ben de.
    Deluxe Edition'ı alacağım sanırım. USA Store'la aralarında fark da yok zaten, 80$ 285TL civarında yapıyor.
  • Önder Çatalkaya kullanıcısına yanıt
    Standart aldım us psn den zaten deluxe içerik oynayarak elde edebilecekmişik isterseniz prisi için mesaj atabilirsiniz

• Önder Çatalkaya kullanıcısına yanıt
    1 Ekim'e kadar ön sipariş verenler betaya katılıyor, boşuna vermeyin o yüzden.

• Maximum_Carnage kullanıcısına yanıt
    Bu detayı şimdi öğrendim. Resmi sitesinde 1 Ekim'e kadar verenler yarın yani 4 Ekimde betaya başlıyor, 6 Ekimden itibaren de herkes.
    Böyle saçmalık da şahaneymiş cidden. 5 gün beta oynayacağım diye bugün aldım. 3 gün beta için almazdım.
  • STAR WARS: BATTLEFRONT II | PlayStation 4 (2017)

Playstation Store'daki açıklamasına göre early access 4 Ekim diyor. Kendi içlerinde çelişiyorlar galiba, anlamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Önder Çatalkaya

Bu detayı şimdi öğrendim. Resmi sitesinde 1 Ekim'e kadar verenler yarın yani 4 Ekimde betaya başlıyor, 6 Ekimden itibaren de herkes.
    Böyle saçmalık da şahaneymiş cidden. 5 gün beta oynayacağım diye bugün aldım. 3 gün beta için almazdım.

Şimdi bugün kore VPN ile alsak indirip oynayamıyor muyuz açık betayı?
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.