Şimdi Ara

STAR WARS: BATTLEFRONT II | PlayStation 4 (2017) (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
635
Cevap
19
Favori
28.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu oyunu oynayayım diyorum, çok seyrek de olsa açıp oynuyorum ama çevremde oynayan yok, ayrıca hiç içine giremediğim için kartlar, ekstralar çok karışık geliyor. Bir türlü dalıp da ısınamadım oyuna :/
  • Şu anda oyunu sadece platinum için oynuyorum. 50 lvl kupası hariç diğer kupaları kazandım. Officer sınıfının ve sevdiğim birkaç heronun kartlarını mor yaptım. Oyunu belli bir süre oynadıktan sonra çok monotonlaşıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jackaliso -- 16 Şubat 2018; 10:20:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jackaliso

Şu anda oyunu sadece platinum için oynuyorum. 50 lvl kupası hariç diğer kupaları kazandım. Officer sınıfının ve sevdiğim birkaç heronun kartlarını mor yaptım. Oyunu belli bir süre oynadıktan sonra çok monotonlaşıyor.

evet aslında çok güzel oyun ama sadece blast oynuyodum bende sıkıldım yeni modlar vs eklense iyi olurdu
  • wyldechild W kullanıcısına yanıt
    Haftaya gelecek olan patch ile Jetpack Cargo diye yeni bir mod gelecekmiş. İnşallah iyi olur.

• fallofday kullanıcısına yanıt
    Eyvallah şef.

Aga bu officer sevgisi nedir böyle biree

Hangi kartlari öneriyorsunuz kullanmalik.?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FiNTR

Eyvallah şef.

Aga bu officer sevgisi nedir böyle biree

Hangi kartlari öneriyorsunuz kullanmalik.?

ben officerda

improved battle command - sana ve etfaında kim varsa sağlık boost veriyor
    survivalist - sağlık yenilenme başlama zamanını azaltıyor
    bounty hunter - yüzde 20ye kadar extra battle point veriyor

kullanıyorum
  • oyun iyice call of duty infinite warfare doğru evriliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lyldz -- 21 Şubat 2018; 11:25:44 >
  • Genel geçer en çok yarar sağlayan kartlar hangileri? Genelde bouty hunter kullanamayan dövüyorlar anladığım kadarıyla.

• quote:

Orijinalden alıntı: tayo3327

Genel geçer en çok yarar sağlayan kartlar hangileri? Genelde bouty hunter kullanamayan dövüyorlar anladığım kadarıyla.

bence survivalist en iyi kart onun dışında vurulunca bi kenarda iyileşmeyi beklemek zorunda kalmıyosun
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayo3327

Genel geçer en çok yarar sağlayan kartlar hangileri? Genelde bouty hunter kullanamayan dövüyorlar anladığım kadarıyla.

Seçtiğin sınıfa bağlı ve oynama şekline.

BH kartı ile oynuyorsan hızlıca görevlere koşup Hero alacaksın. push /pull yapan tarafı geri puskurteceksin herolar ile.

Yok ben sadece sınıfım ile k/d ye gidecem diyorsan bu sefer defansif ve patlayici kartları kullanacaksın.

Örnek ile açıklayayım;

Officer ile amacım hızlıca hero açmak. Çünkü sınıf pistol kullanıyor uzak mesafe çok iyi değil. Kaldı ki Officer ile battle point kasmak çok kolay.

BH+İmprove. +(suan ismi aklıma gelmeyen bir kart var, kalabalıkda durduğun zaman ekibinin sağlık yenileme hızını artırıyor ve guzel battle point veriyor ) Bu 3 ü ile birkaç kill alıp tek görevde ölmeden durur isen 6k lık hero elinde.

Ama amacım hero almak değil Safkan şekilde push yada pull yapmak ise ,sınıfım heavy; Defender + Shield + Surviv.

Yalnız daha da hızlı olsun istersem -ki iyi bir ekip lazım - yine heavy ile ;turret + patlayici + L1 R1 güçlendiren herhangi bir kart alıyorum.
    Mesela bu build dar alanlarda oldukça etkili. İlk yazdığım heavy buildi ise geniş alan kullanımına uygun.

Jedi temp. de ilk buildi colony de 2. Buildi kullanırım. Yada outspot dışarıda ilk buildi içeri de ikinci buildi kullanırım gibi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Herkes hangi class'la oynadigini yazsin.. cok karisik geliyor bana ya

K/D kasmiyorum tek derdim Hero acmak ama cok zor puan topluyorum :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: devcitybg

Herkes hangi class'la oynadigini yazsin.. cok karisik geliyor bana ya

K/D kasmiyorum tek derdim Hero acmak ama cok zor puan topluyorum :(

O zaman Officer oynayacaksin.

Her göreve gidip, kalabalık da bol bol Heal basacaksin. Ne kadar çok ekip arkadaşına heal basarsan o kadar çok battle point toplarsın.

Her görevin merkezinde bulunursan 1000 uzağında olursan ortalama 500 puan alırsın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • at at lerin saldırdıgı bolumlerde defanstaysan heavy ion turret sentry gunla baya baya ıyı battle point gelir
  • heavy oynuyordum ama tek başına sıkıyor, arkadaşlarınla grup halinde dolaştığında ise yine aynı gruba düşmüyorsun sanırım. o yüzden bıraktım gibi oyunu o kadar da kasmıştım
  • O degilde arkadas listesi nereden? Nasil davet gonderiyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: devcitybg

O degilde arkadas listesi nereden? Nasil davet gonderiyoruz

Sol ustte ufak bi yerde

• Beyler en iyisi hangisi sizce first person mı thırd person mi

• quote:

Orijinalden alıntı: mxlpyzgt

Beyler en iyisi hangisi sizce first person mı thırd person mi

Third person'da daha geniş görüş açısına sahip olduğun için ben hep böyle oynuyorum. Siperdeyken düşman gözetlemek çok keyifli.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mxlpyzgt kullanıcısına yanıt
    Duruma göre değişmek gerekiyor ikisininde kendince avantajı var

• beyler heavynin 2. silahı şu an op durumda mesafe tanımadan indiriyor
    explosion shot eklentisi açılmış ise saldırın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wyldechild -- 26 Şubat 2018; 11:34:40 >
  • 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.