Şimdi Ara

STAR WARS: BATTLEFRONT II | PlayStation 4 (2017) (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
635
Cevap
19
Favori
28.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    89 lira oldu alcaksan :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ddaywalker

89 lira oldu alcaksan :)

teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için ama playstationa küstüm resmen aylardır açmıyorum.

psn e üye olurken doğum tarihimi ve gizli sorumu sallamıştım. psn durup dururken bana şifremi değiştirmemi emrediyor ve bu soruları bana soruyor. bu yüzden psn e giremiyorum içindeki oyunlarda heba oldu.
  • Arkadaşlar bende bu oyunu almak istiyorum ps4 pro sahibiyim sorum şu bu oyun ps4 pro için geliştirilmiş bir oyun değilmi ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nevrans

Arkadaşlar bende bu oyunu almak istiyorum ps4 pro sahibiyim sorum şu bu oyun ps4 pro için geliştirilmiş bir oyun değilmi ?

pro update aldı doğru
  • Bu oyunda kashyyyk ten başka harita yok mu yav

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PuSaT28

Arkadaşlar bu ion shot nasıl kullanılıyor?

araclara kullanabılırsın ucak ve yerdeki araclar turret a birde
    hedefe kitliyip ateş ediceksin
  • quote:

Orijinalden alıntı: nevrans

Arkadaşlar bende bu oyunu almak istiyorum ps4 pro sahibiyim sorum şu bu oyun ps4 pro için geliştirilmiş bir oyun değilmi ?

ps4 e gore gorsel iyileştirmeler var ve sabit 60 fps proda
  • Soru değildi hocam

• Ben oyunu dun aldim. lakin ilk oyuna gore baya kafa karistiriyor baya kartlar da craft filan corba olmus.
    kartlarin bazilarini ilk oyundan biliyorum hatta ilk oyun konusunda aciklamari vardi. acaba diyorum o ilk oyundaki kartlar aciklamalarini alipta bu yeni oyundaki kartlari da aciklama ekleyip bu konuya ilk sayfasina eklense guzel olmaz mi!?

birde sorun olacak! simdi bu kartlar her birinde 4 seviye var oyle mi ! ve en yuksek seviye mor olan yani en iyisi! ve bu kartlarin renklere gorede lvl mi oluyor? bende beyaz 3 gozukuyor bazilarinda yesil 23 bazilarinda mor 35-37 gibi ! ve bu seviye ulasmak icin update etmek gerek ve onun icinde craft mi lazim! arti craft icin sinifin lvl seviyesi falan! yada kutu acip icinden o kartin daha iyi cikmasini mi dilemek oyle mi! dogru mu anlamisim simdilik oyunun yapisini?

peki ayni kartlar cikinca bf1 deki gibi craft yada coins donusture biliyormuyuz!?

arti olarak

oyun harbi harbi cok zaman istiyor analadigim kadari ile!

kimi eklesem oyun icin de yardimci olur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FiNTR -- 13 Şubat 2018; 16:45:12 >

• akilsizadam kullanıcısına yanıt
    var hocam galactik assult oynuyosan ordan başlıyor dönüyor harita zaten. atak ve defans olarak 2 el oynuyosun.
  • FiNTR kullanıcısına yanıt
    aynen öyle hocam.kazandığın puanlardan kutu alıyorsun.zaten görüyosun fiyatlarını.kartlar craft point ile uptade oluyor.craft puanını ya kutulardan yada görevlerden alıyorsun.bunlarla yukseltiyorsun.oyun için belli bi süre oynaman lazım puan önemli çünkü onlar ile alışveriş yapıyosun.ilk önce oyundaki story moddaki görevleri yaparsan ordan gelecek puanlar ve kutu hediyeleriyle karakterin baya bi gelişiyor.takıldığın yer olursa söyylersin yardımcı olabiliriz
  • fallofday kullanıcısına yanıt
    Sen iyi bi abiye benziyorsunuz. Size psn id ile seslenmek isterim . Bana lutuf edermisiniz !?

Peki tam olarak tum kartlari en ust seviye gitirince o yesil ve mor renkteki leevl max kac oluyor?

• Oyun bu aralar kashyyk ve naboo haritalarına sardı sürekli denk geliyor.Clone Wars DLC olayından dolayı galiba.Film çıktığı zamanda sürekli crait haritası denk geliyordu.

Hocam 30 dan sonrası fuzuli bence yeni başladıysanız zaten baştaki kolay görevlerden çıkan kartlarla rahat 15 olunuyor.İlk başta craft parçası biriktirmenizi tavsiye ederim

BlacklllEagle psn hesabim ekle oynariz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

CARDS

Thermal Detonator

Klasik el bombası, denk getirildiğinde ölümcül. Yeniden yüklenme süresi 10sn.

Scout Pistol

Yakın mesafede oldukça etkili bir pistol (tabanca), tek atımlık ama 6sn gibi kısa bir yeniden yükleme süresi var.

Ion Torpedo

Araçlar ve sabitlenmiş silahlara (turret vs.) yüksek hasar veren bir torpil. Yeniden yüklenme süresi 12sn.

Pulse Cannon

Oyundaki iki sniperdan biri, bunun özelliği ateş etmek için ufak bir şarj süresinin olması. 15sn yeniden yüklenme süresi var.

Impact Grenade

Etkili olduğu çap düşük ama herhangi bir objeye değdiği an patlayan el bombası. Yeniden yüklenme süresi 12sn.

Cooling Cell

Aktifleştirildiği vakit 5sn boyunca silahın ısınmasını engelliyor. Yeniden yüklenme süresi 20sn.

Ion Shot

Aktifleştirildiği vakit 10sn boyunca ana silaha ek Ion saldırı gücü katıyor. Kalkan, droid ve araçlara oldukça etkili hasar veriyor. Yeniden yüklenme süresi 20sn.

Focus Fire

Aktifleştirildiği vakit 10sn boyunca silahı dengeliyor ve isabet oranını artıyor. Yeniden yüklenme süresi 20sn.

Ion Grenade

Araçlar, kalkanlar ve droidler üzerinde yüksek hasar bırakan Ion saldırı tipine sahip el bombası. Yeniden yüklenme süresi 12sn.

Homing Shot

Hedef alındığı askere kilitlenen silah türü, patlayıcı özelliği olan bir çeşit roket atıyor. Yeniden yüklenme süresi 15sn.

Jump Pack

Daha yükseğe zıplamayı sağlayan bir çeşit jetpack. Yeniden yüklenme süresi 20sn.

Scan Pulse

Aktifleştirildiği vakit 10sn boyunca oyuncunun 360 derecelik bir açı ile çevresini tarayarak yakınlardaki düşmanları gösteriyor. Buna görüş açınızın dışındakiler ve duvarların arkasındakiler de dahil. Yeniden yüklenme süresi 5sn.

Smoke Grenade

Klasik duman bombası, attığınız noktada sizi bir nevi görünmez kılıyor, silahlar size kilitlenemiyor. Yeniden yüklenme süresi 16sn.

Explosive Shot

Aktifleştirildiği vakit 10sn boyunca ana silaha ekstra hasar veren özellik katıyor. Yeniden yüklenme süresi 20sn.

Flash Grenade

Klasik flash bombası, düşmanı anlık olarak kör ediyor ve ek olarak yüksek bir uğultu ile kafa karıştırıyor.

Personel Shild

Aktifleştirildiği vakit 9sn boyunca sadece açan kişiye özel bir kalkan ortaya çıkıyor. Yeniden yüklenme süresi 20sn.

Barrage

Üçlü bomba atan bir çeşit silah, ancak atıldığı noktada hemen patlamıyor, ufak bir gecikme süresi var. Yeniden yüklenme süresi 15sn.

Cycler Rifle

Oyundaki iki sniper silahından bir diğeri, olağanüstü uzak mesafeye atış yapılabiliyor ayrıca kalkanları da delip geçebiliyor. Yeniden yüklenme süresi 10sn.

Bowcaster

Aynı anda ister 1 ister 5 atış yapmayı sağlayan bir çeşit crossbow. Atılan ışınlar yatay bir şekilde hizalanıyor ve ne kadar uzak mesafeye atılırsa ışınlar arası mesafe de o kadar açılıyor. Yeniden yüklenme süresi 15sn.

TRAIT

Bodyguard

Patlamalardan daha az hasar almayı sağlıyor.

Level 1 - Alınan hasarı ufak bir miktar azaltıyor
    Level 2 - Alınan hasarı ortalama miktarda azaltıyor.
    Level 3 - Alınan hasarı büyük bir miktarda azaltıyor.

Survivalist

Sağlık yenilenmesini hızlandırıyor.

Level 1 - Ufak bir miktar hızlandırıyor.
    Level 2 - Hızlı bir şekilde sağlık yenileniyor.
    Level 3 - Çok hızlı bir şekilde sağlık yenileniyor ve her öldürme sağlığı ufak ufak dolduruyor.

Scout

Gizlilik yapabilmeyi kolaylaştırıyor.

Level 1 - Koştuğunuz vakit düşmanın radarında gözükmüyorsunuz.
    Level 2 - Koştuğunuzda ve ana silahınızı ateşlediğinizde düşmanın radarında gözükmüyorsunuz.
    Level 3 - Koştuğunuz ve ana silahınızı ateşlediğinizde düşmanın radarında gözükmüyorsunuz vede ek olarak her öldürme silahınızın ısınmasını sıfırlıyor.

Bounty Hunter

Power up kazanma şansınız artıyor.

Level 1 - Her öldürmeden düşük bir ihtimalle power up elde ediyorsunuz.
    Level 2 - Her öldürmeden ortalama bir şansla power up elde ediyorsunuz.
    Level 3 - Her öldürmeden yüksek bir şansla power up elde ediyorsunuz ve ayrıca her öldürme yeniden yüklenme süresini sıfırlıyor.

Sharshooter

Yeniden yüklenme süresi olan silahlarınızı daha sık kullanabilmenizi sağlıyor.

Level 1 - Headshot yaparak öldürme yeniden yüklenme süresini ufak bir miktar azaltıyor.
    Level 2 - Headshot yaparak öldürme yeniden yüklenme süresini ortalama bir miktar azaltıyor.
    Level 3 - Headshot yaparak öldürme yeniden yüklenme süresini yüksek azaltıyor.

Kartlar ile ilgili yazılar "melkor23" tarafından hazırlanmıştır.

Ilk oyundaki kartlar ile traitler bunlar ilk oyun konusundan arakladim.
    Dun biraz daha dikkatli bakinca aynisi lakin baska kartlar var sanirim. Onlarida bi aciklanip eklense iyi olur. sanirim galiba!
    @fallofday Sef bu beyaz , yesil , mor renklern icindeki sayilar nasil artiyor ; ne gibi etkisi oluyor bizim oyun karekterine ?

• fallofday kullanıcısına yanıt
    Biliyorum hocam ufak bir yakınmaydı sadece sağolun. İsterseniz beni de ekleyebilirsiniz oynuyorum epey.

benzer ama aynısı değil oyun kart sistemi burda daha değişik.
    kartın levelleri craft puanı ile açılıyor.craft puanını is günlük 15 olarak veriyor.ayrıca kutulardan ve yaptığın multiplayer,arcade,story,hero milestonelarından alıyorsun,ama en çok kutulardan kazanıyorsun craft puanını her kutuda ya 35 yada 50 olarak çıkıyor.
    40-80-120-480 diye gidiyor level açmak için gerekli craft puanı.
  • akilsizadam kullanıcısına yanıt
    genellkile HvsV oynuyoruz.ekliyorum
  • ben de bişe ekliyim
    kartları upgrade etmek için ayrıca card level istiyor bu card levelin ne olduğunu bilmiyodum ama şuymuş o sınıf için her kart unlock ettiğimizde yada upgrade ettiğimizde o sınıfın kart leveli artıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wyldechild -- 16 Şubat 2018; 9:54:12 >
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.