Şimdi Ara

Star Wars Battlefront II (2017) [PC ANA KONU] (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
633
Cevap
22
Favori
28.794
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bununda fiyatı düşene kadar 1.oyuna devam ederim. SWB2 şuan en uygun droyun'da var oda standart paket 153 tl.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frobisher -- 8 Ekim 2017; 21:56:35 >
  • Star Wars oyunu ile tanışıklığım Star Wars: Knights of the Old Republic ile başladı ve orda bitti.. Türkçe yamayla oynadıktan sonra zaten çok keyif almıştım...

Star Wars Battlefront II nin grafiklerine hayran kaldım ama star wars evrenine baya uzağım.. Ön sipariş etsem mi etmesem mi karar veremedim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: PEGASUSS...

Star Wars oyunu ile tanışıklığım Star Wars: Knights of the Old Republic ile başladı ve orda bitti.. Türkçe yamayla oynadıktan sonra zaten çok keyif almıştım...

Star Wars Battlefront II nin grafiklerine hayran kaldım ama star wars evrenine baya uzağım.. Ön sipariş etsem mi etmesem mi karar veremedim..

Optimizeyi bf1 gibi sonradan bozmazlarsa iyi olur.Onunda betası çok iyiydi.Droyunda 153 tl alsammı karar veremedim bende.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AnNka-tr kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam bf1 betası yağ gibi akıyordu sonradan çok bozdular oyunu..
    100 lira ve altına düşerse alınır bence. bf1 gibi bunada fazla para kaptırmak istemiyorum çünkü hemen sıkıyor.
  • Oyun çok iyi olmuş.Kazandığımız puanla heroları kullanmak güzel düşünülmüş.İlk oyuna göre hatalarını anlamışlar gibi.Kesin alacağım oyunlar arasına girdi.
  • Oyunu biraz daha oynadıktan sonra ilk başta alınmaz bu derken sevmeye başladım fakat oyunun eğer çıkışında değişmezse felaket bir sistemi var.

Bu oyunda da günümüzün modası lootboxlar var. Fakat EA boşuna EA olmadı ve bu işi kimsenin götürmediği yerlere götürmüş.

Ben oyuna ilk girdiğimde hiç bir şey yapamıyordum 5 adam anca öldürüyordum geri kalanında ölüp duruyordum ve oyun bana 180 kredi veriyordu. Sonra alıştım, kendime uygun silahı buldum birinci olmaya başladım. Peki 5 adam öldürüp sondan birinci olmak ile oyunun birincisi olmak arasında kaç kredi var derseniz. 20 kredi anca var. Bir lootbox'da 1.000 ile 1.100 kredi. Günlük lootbox ve challange tamamlarsanız size lootbox hediye ediyor ama challange'ların oynadıkça 154 kişiyi bombayla öldür 5 kişiyi aynı anda bombayla öldür gibi saçma zorlukta olacağını söylemeye gerek yok.

EA'in açgözlülüğü bitmedi. Level atlamanın oyunda pek anlamı yok. Tek bir anlamı var o da karakteriniz için alabileceğiniz kart miktarını değiştiriyor. Maksimum 3 kart equip edebiliyorsunuz. Örnek vermem gerekirse ben Heavy klasında oynuyorum, ona alıştım favori sınıfım oyunda o. Bunun için her darbe aldığında puan kazan, silahının overload olması hemen bitsin gibi özellikler veren kartlar var. İşin kötüsü bu kartların seviyeleri var. Yani birinci seviye kart atıyorum her darbe başına puan veriyorsa son seviye kart her darbe aldığınızda o darbenin 5 katı fazlasını puan olarak veriyor.

Bu demek oluyor ki oyunda inanılmaz sayıda kart var ve kutu açtığınız zaman maksimum 3 item geliyor. Bunlar craft malzemesi olabiliyor, saçma sapan emote olabiliyor. Benim o kadar lootbox açmam gerekiyor ki hem Heavy için denk gelecek diğer sınıflar için de çıkabilir hem de son seviye olacak. Başta dediğim gibi lootboxlar parayla satılacak ve level atlamanın, sonunca bitirmenin, birinci bitirmenin pek anlamı yok. Sonunca olduğumda aldığım kredi 180 hem en çok arka arkaya adam öldürme hem en çok öldürme hem en yüksek puanı bir oyunda yaptığımda aldığım kredi 200.

Kısacası X oyunu 50 saat oynadı çok iyi oynuyor. Y 10 saat oynadı ama dedi ki ben 20 dolar ateşleyeyim lootbox alayım. Böylece Y Gold kartı düşürünce X isterse 100 saat oynasın isterse çok iyi olsun şansı büyük oranda düşüyor. Oyun onu 50 saat oynadığı için de 20 dolar veren kadar ödüllendirmiyor. Umarım EA bunu değiştirir.

Bu arada arkadaşlar amacın oyunda birinci olmak mı falan diyebilir ama o değil. Benim sıkıntım biz bu oyuna 150 TL vereceğiz ve hala para isteyen bir sistemi var. Bir de oyuna 50 saat oynayan adamı bir zahmet oyun ödüllendirsin. Her oyunda silahlar, ekipmanlar avantaj sağlar sağlamaz ama bunu para üzerinden yapmak gerçekten çok kötü.

• Loot box olayı çok leş bir sistem olmuş. Umarım ekstra para ile satılacak şeyler çok fazla etki etmez. Hangi firma ilk başta getirdi bilmiyorum ama gördüğüm kadarıyla ac origins ve shadow of mordor'da aynı sistemi kullanıyor. Dlc olayının kalkıp loot box sistemi gelmesi bence daha kötü. Bu resmen kumar sistemi. Para harcatıyo ama ne çıkacağı belli değil. Bir yerden sonrada insan hırs yapabiliyor. Dlc'den çok daha karlı bir sistem gibi. Oyunu droyun'dan ön sipariş geçtim. Görünen o ki yeni oyunlarda artık bu loot box sistemini çok sık göreceğiz. Büyük ihtimalle SWBF 2 alacağım son oyun olacak.
  • Beta iki gün uzatılmış bilgisi olan var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frobisher

100 lira ve altına düşerse alınır bence. bf1 gibi bunada fazla para kaptırmak istemiyorum çünkü hemen sıkıyor.

Daha dün 153 tl di bu fiyqt yakın zamanda artarmı dedim şuan düşünmüyoruz dedi bugün 174 tl olmuş yav.

Hep aynı taktik oyunların betası demosu çıkınca millet hypelanıyor bunun gibi sitelerde hemen potansiyeli görüp fiyatı yükseltiyor, oyun güzel ama ben en fazla 1 saat dayanabiliyorum öyle sarıp alıp götürmüyor o yüzden hayatta 180 tl etmez.
  • Arkadaşlar benim oyunda texture sorunj var ne sebep oluyor hiç bir fikrim yok video var surda bir bakip yardim ederseniz eger konu ile ilgili bir bilginiz varsa sevinirim(ekran karti guncel oyunu repair ettim)https://youtu.be/MG8q9e87vGU sistemim videonun açiklama kisminda yaziyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: SerhatSPY

Arkadaşlar benim oyunda texture sorunj var ne sebep oluyor hiç bir fikrim yok video var surda bir bakip yardim ederseniz eger konu ile ilgili bir bilginiz varsa sevinirim(ekran karti guncel oyunu repair ettim)https://youtu.be/MG8q9e87vGU sistemim videonun açiklama kisminda yaziyor.

DirectX ve .NET framework ile alakalı her şeyi yükleyin büyük ihtimal onlardandır ekran kartının driverınıda temiz kurulum yapın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tavukum

Hep aynı taktik oyunların betası demosu çıkınca millet hypelanıyor bunun gibi sitelerde hemen potansiyeli görüp fiyatı yükseltiyor, oyun güzel ama ben en fazla 1 saat dayanabiliyorum öyle sarıp alıp götürmüyor o yüzden hayatta 180 tl etmez.

Aynen ,geçen hafta cuma gününe kadar 139 tl den satmışlar keşke o zaman görseydim .

• fiyatın yükselmesinin sebebi kurun ani yükselişi, adamlar euro ile alıyor oyunu. normal yani

oyun baya zevkli ama kısa süre sonra sıkacak gibi duruyor, kararsız kaldım almak konusunda.
  • ilk oyunun skill sistemi ekipmanlar arayüz kesinlikle daha iyiydi ama harita sayısı azdı bu oyunda da haritaya yüklenmişler ama bu dediklerim resmen geriye gitmiş hiç beğenmedim betasını büyük ihtimalle de oyunu almam.
  • İnşallah başlıktaki gibi olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnNka-tr

quote:

Orijinalden alıntı: Frobisher

Daha dün 153 tl di bu fiyqt yakın zamanda artarmı dedim şuan düşünmüyoruz dedi bugün 174 tl olmuş yav.

oyunun betası bitti ardından hemen fiyatlar arttı doğru. zaten bende ilk oyunu haziranda büyük bi indirim gördüydü ultimate edition sürümünü 30 liraya almıştım onunla devam ederiz.
  • Star Wars Battlefront 2 Single Player Trailer

• ilk oyunun bircok eksisi vardi. ornegin isin kilici savaslari vs. cok alakasiz ve gercek disi idi. ayrica, oynanabilir karakter
    sayisi epey sinirliydi. bu nedenlerden almadim oyunu.

ancak 2.oyunu 2-3 haftadir izliyorum. bana oldukca tatmin edici geldi bir konu haric. o da Obi, Anakin, Padmé'"nin eklenmeyip, yerine Lando Bossk gibi oldukca gereksiz karakterlerin konmasi ve oynanabilir olmasi. Yine de Rey ve Yoda bu acigi kapatiyor gibi birazcik.

isin kotu yani benim acimdan, oyun dusuk seviye bilgisayarlara hicbir sekilde hitap etmiyor. "bence" son derece yuksek sistem gereksinimi var her nek kadar grafikler, karakter modellemeleri, fizik su bu ciddi anlamda goz alici ve yuksek kaliteli dursa da.

Belki gormemissinizdir diye Rey ile Maul'un duellosunu test eden videoyu suraya birakiyorum. Cok cok iyi degil belki ama bence yine de eglenceli duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LivingDeads69 -- 4 Kasım 2017; 16:54:25 >

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.