Şimdi Ara

Star Wars Battlefront II (2017) [PC ANA KONU] (28. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
633
Cevap
22
Favori
28.806
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şuan en uygun Amazon.de'de satılıyor 6 euro'ya. Adres olarak Almanyadan rastgele bir adres girin. Editionlar arasındaki fark sadece skin/kozmetik falan sanırım. Aylık ücret ödemenize de gerek yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Return to Monke

Şuan en uygun Amazon.de'de satılıyor 6 euro'ya. Adres olarak Almanyadan rastgele bir adres girin. Editionlar arasındaki fark sadece skin/kozmetik falan sanırım. Aylık ücret ödemenize de gerek yok.
    6 euroya bulamadım link verirmisiniz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bitmiş maalesef.

• 4-4,5 euroya satıldı ekim ve kasımda

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • TheNewAtilla kullanıcısına yanıt
    Birkaç aya yine ucuzlar acele etmeyin . Yeni star wars filmi çıktığı için fiyatı bu kadar yüksek.

• Yeni gelecekler büyük sürprizle karşılaşacaklar.Millet 200 250 lvl olmuş tüm aktif pasif skilleri full lvl.Adamlar zaten uzun zamandır terübeleri bir yana karakter sınıfları max seviye olmuş.Bu oyunu bf ile karıştırmayın.Skiller feci gücü artırıyor.Rpg den hiçbir farkı yok.Bende uzun zamandır oynamıyordum yeniden başladım.
  • Heroes vs villains de çok fark ediyor ya....

Ben sürekli capital supremacy oynuyorum

• Geçen dağıtılan Origin Access kodunu saklamıştım şimdi aktif edip direkt bu oyunu ekledim kütüphaneye. Uzun zamandır oynamak isteyip de vakit bulamıyordum umarım hayal kırıklığı olmaz. Satış fiyatında çok cimri bir indirim yapmışlar bu oyun 5 euro civarına düşüyordu diye hatırlıyorum

Edit: İndirip biraz vakit geçirdim hikayeyi de bitirdim kısaca yorumluyorum. Bir de class silah tavsiyelerine açığım.

Öncelikle oyunun çıkış zamanını hatırlıyorum lootbox faciası ile rezil bir başlangıç yapmıştı. Daha sonra Disney araya girip EA denen paragözleri biraz tokatlamış ki Disney de çok iyi izlenim bırakan bir şirket değil aslında Oyunu sonradan adam etmişler pay 2 win kısmını temizleyip bol bol içerik getirmişler ve oyun şu an gerçekten aktif durumda.

Önce hikayeye gelirsek mükemmel bir hikayesi yok ama keyifli güzel bir hikayesi var. Iden Versio oyunun ana karakteri güzel yazılmış bir karakter. Bunun yanında az da olsa Luke, Han, Leia, Lando ve Kylo Ren olarak oynuyoruz bunların kısımları da çok güzel. Oyunun hikayesi güzel bir dönemde geçiyor tam Episode 6'nın sonlarını yaşıyoruz imparatorluk bir anda yıkılmadı sonuçta. First Order'ın kurulmuş halini görüyoruz keşke biraz da kuruluş kısmını işleseler daha güzel olabilirmiş. Hikayenin tek kötü yanı fragmanlardan çok farklı olmasa orada farklı bir algı yaratılıyor ama oynarken hikaye çok farklı gidiyor bu yüzden hayal kırıklığı yaşayan çok kişi var.

Oynanış: Gayet keyifli bazı yerlerde gizlilik imkanı var ama çatışma mekanikleri hoşuma gittiğinden daldım direkt. X-Wing, Tie Fighter ve birkaç gemi daha kullanımı yer alıyor oyunda onlar da keyifli olmuş. BF oyunlarında pek uçak uçurmayı seven biri değilim ona rağmen bu kısımları beğendim ama daha kısa aralıklarla kayıt alsa daha güzel olurmuş uçağı sağa sola çarpınca çok geriden alması sinir bozucu.

Yapay zeka: Storm trooper seviyesi Bizim tarafımızdaki karakterlerin yapay zekası iyi ama düşman açıkta duruyor dibine kadar giriyor gibi saçma hareketlere sahip.

Görsellik: Harika. Oyunun yüz kaplamaları çok iyi olmuş sesleri de benzer olmuş. Sinematik sahnelerdeki görsellik zaten harika onun dışında oynanış kısmındaki görsellik de güzel.

Online kısıma gelirsek o kadar beğendiğimi söyleyemem. Öncelikle silah havuzu çok dar. BF tabanlı bir oyun olmuş oynarken BF havası bol bol var ama BF serisinde bu kadar az ve dandik silahlı bir oyun hatırlamıyorum. FPS oyununda temel öğe silah ve çatışmadır bu oyun bu kısımda çok başarılı değil. İlk oyunu oynamadım genelde onun oynanışını sevmişler bunu BF çakması diye pek sevmemişlerdi redditte. Hero vs villain modu bu yönden farklı ve güzel olmuş.

Eşleşme sistemi rezalet bazı maçlar 100'e 0 bitiyor. BF zaten bu konuda baya kötü ama bu oyun daha da kötü olmuş. Takımlar arası güce denge lazım

İyi yanlara gelirsek BF tabanlı oynanış dışındaki her şey iyi. Star Wars öğeleri çok güzel 3 ayrı üçlemenin karakterlerinin oyunda yer alması bence oyunun en iyi yanı. Genelde ayrılıkçı Droidleri ve Klon askerleri arasında geçiyor oyun ki en sevdiğim dönem olduğundan güzel bir artı yön oldu benim için.

BF oyunlarında hatırladığım kadarıyla sadece uçak savaşı modu yoktu bu oyunda bunu koymuşlar güzel olmuş. BF oynarken ayağı yere basmayan silah kullanmayı sevmeyen oyuncular oluyor tam onlara hitap eden bir mod olmuş. Uçak savaşı çok sevmesem de denemek için biraz girdim hemen oyun buldu zaten aktif oynayanı varmış demek ki istenen bir şeymiş. Umarım gelecekteki BF oyunlarına da gelir dediğim bir yön.

Gelecekteki BF oyunlarında olmasını istediğim başka bir yön de puan sistemi. Piyade olarak oynadıkça puan kasıyorsunuz bunlarla da hero veya araç alıyorsunuz. Bu sistem biraz CoD'daki score-streak sistemine benziyor ama daha iyisi olmuş çünkü ölünce gitmiyor. Puan kasmak için de objektife oynamak gerekiyor ki bu BF oyunlarında her zaman sıkıntı olmuştur adamlar tankı uçağı alıp gezinip duruyor. Yine de uçakla iyi oynuyorsa objektife oynamaz ama ölünce baya puan kaybediyor ve tekrar kasmak için mecbur oynamak zorunda kalıyor basede uçak spawn olsun diye beklemiyor.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Şu video serisi müthiş

• arkadaşlar ana menüde sağ üstteki puanlar ne işe yarıyor nerede kullanacağımı bulamadım da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark matter

Yeni gelecekler büyük sürprizle karşılaşacaklar.Millet 200 250 lvl olmuş tüm aktif pasif skilleri full lvl.Adamlar zaten uzun zamandır terübeleri bir yana karakter sınıfları max seviye olmuş.Bu oyunu bf ile karıştırmayın.Skiller feci gücü artırıyor.Rpg den hiçbir farkı yok.Bende uzun zamandır oynamıyordum yeniden başladım.
    İndirim bekliyordum almak için bu yorum beni iyice çelişkiye düşürdü.

Tryhard olmayacak casual bir multiplayer oyunu arıyordum bunun multisi güzel geldi gözüme.

Maç bulmayı seviyeye göre yapmıyormu serverlar ? 250 lvl ile 10 lvl bir oyuncu aynı serverde olursa çok saçma birşey olur gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: casoga

arkadaşlar ana menüde sağ üstteki puanlar ne işe yarıyor nerede kullanacağımı bulamadım da.
    Kılık kıyafet görsel el vücut hareketleri.Görsellik üzerine.
  • Aktif CO-OP oynayan arkadaşlar var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ozgyur

İndirim bekliyordum almak için bu yorum beni iyice çelişkiye düşürdü.

Tryhard olmayacak casual bir multiplayer oyunu arıyordum bunun multisi güzel geldi gözüme.

Maç bulmayı seviyeye göre yapmıyormu serverlar ? 250 lvl ile 10 lvl bir oyuncu aynı serverde olursa çok saçma birşey olur gibi

Alıntıları Göster
    Level o kadar etkilemiyor açıkçası, ki zaten çok zor değil level atlaması
    Hafta sonları sabit olarak sık sık xp boostta oluyor
    Bir de oyun çıktığında maksimum level 40 tı sonra sanırım sınırsız oldu, yani 40 ile 250 arası bir fark yok

• Lvl için tek dezavantaj bazı silahlarda yaşarsın, bu da aslında oyuna alışıp ustalaşmanda gerekli bir süreç.
  • XanthiN kullanıcısına yanıt
    Eğer denk gelirsek oynarız hocam memnun olurum forumdan birileri ile oynamaktan :)

origin hesabım : omeryucel
  • Katliam yapmış adamlar.

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Mp veya co-op oynamak isteyen hocam olursa id:yag1z7 on origin.
  • 85 GB indirdik umarım pişman etmez.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.