Şimdi Ara

Star Wars Battlefront II (2017) [PC ANA KONU] (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
633
Cevap
22
Favori
28.804
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyun hakikaten Star Wars evrenini yaşatıyor ama nedense daha ilk günden sıkıldım. Oyuna geniş alanlı haritalar lazım. Singleplayer'ı da çok kısa ve vasat. Ben First Order'ın kuruluşunu da anlatır diye bekliyordum. Aldığıma pişman mıyım? Hayır. Çünkü Star Wars olduğu için eninde sonunda alacaktım. Ama SW hayranı değilseniz almayın, gerek yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Red Keyboard -- 19 Kasım 2017; 4:34:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu oyun online mı?
  • Oyunun hikaye kısmında var ama genel olarak online için tasarlanmış. Oyunun ön sipariş bonuslarını ben alabildim ama bir hayli zor oldu. Pre order yapıp ön sipariş bonusu alamayanlar ea contact ile şanslarını denesinler.
  • Batman007 B kullanıcısına yanıt
    nasıl aldın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jam Gaming

nasıl aldın?

Yaklaşık 3-4 saat uğraştım bunun için. Cuma günü alamadım ama hafta sonu iletişimde olduklarım anlayışlı çıktılar. O droyun sayfasından kodun olduğu sayfanın fotoğrafını yolladım. Star wars forumuna adminin yazdığı linki koyarak (https://help.ea.com/en-us/help/star-wars/star-wars-battlefront-ii/star-wars-battlefront-ii-editions-rewards/ ) if you pre ordered ile başlayan yazıyı ve o the last jedi content ve yoda's star card diye hatırlattım. Arkasından Forumdan örnek verdim bakın alanlar olmuş bende niye yok, banada vermelisiniz, 8 ekimde siparişimi vermiştim kanıtım ortada yazdım. Forumdaki alanların linkini koydum ( https://battlefront-forums.ea.com/discussion/82252/missing-yoda-preorder-bonus-for-preordering ).

Bunları arka arkaya çok fazla beklemeden yazın. Umarım çözüme kavuşursunuz. Ayrıca "ilk önce mikro ödemelerle oyunun içine ettiniz şimdide pre order bonusumu vermiyorsunuz" gibi cümleler kurmuştum. Şuanda yoda kartını verdiler 24-48 saat içerisinde de the last jedi contenti mailime gelecekmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Batman007 -- 19 Kasım 2017; 19:0:19 >

• Pc de arcade modunda Coop varmı oynayan arkadaşlar bilgi verebilir mi?

• Single bitmeyen işkence gibiydi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bTusher

Sen çok ters gelmişsin

düz gelen mi var ki :)
  • Anladıgım kadari ile single i çöp. Online da ise güç dengeleri bozuk olduğu için (p2p) millet kızgın. Zamanla düzelirde şöyle 100TL altına key falan bulsak. Blackfriday indirimi olsa. 50 tlye alsak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahrimar

Anladıgım kadari ile single i çöp. Online da ise güç dengeleri bozuk olduğu için (p2p) millet kızgın. Zamanla düzelirde şöyle 100TL altına key falan bulsak. Blackfriday indirimi olsa. 50 tlye alsak.

Uzun (en az 9 10 ay) bir hayal dünyan varmış başarılar kardeş :) 50 tl STAR wars bf 2 he :) Single iyi değil evet ama multiplayer da güç dengesi hissetmedim gayet herkes eşit gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: skywalkerhan

Pc de arcade modunda Coop varmı oynayan arkadaşlar bilgi verebilir mi?

Ps & xbox

• AnNka-tr kullanıcısına yanıt
    İndirim almayan tek oyun sanirim suan star wars. Black friday indirimi bekleyen hayal kirikligina ugradi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RoadMonster

İndirim almayan tek oyun sanirim suan star wars. Black friday indirimi bekleyen hayal kirikligina ugradi

E tabi oyun çıkalı daha bir kaç gün oldu

Need for Speed™ Payback Deluxe Edition € 53.32 Save 33% € 79.99
    Need for Speed™ Payback € 39.99 Save 33% € 59.99

10 kasımda çıktı nfs, 1 haftada bu kadar farklı bir durum olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RoadMonster

Need for Speed™ Payback Deluxe Edition € 53.32 Save 33% € 79.99
    Need for Speed™ Payback € 39.99 Save 33% € 59.99

10 kasımda çıktı nfs, 1 haftada bu kadar farklı bir durum olmaz.

Olur çünkü tutmadı oyun ea gameste hemen indirime almış .

• Biri boost cardları için rehber hazırlasa şahane olur.
  • Oyunlar cok pahali alirken iki kere dusunmek gerekiyor

• Bu oyun ps4 mi daha rahat oynanır yoksa Pc de mouselamı arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marksman84

Bu oyun ps4 mi daha rahat oynanır yoksa Pc de mouselamı arkadaşlar?

Pc Tabi birazda sana bağlı hangi platformda daha rahat ve iyiysen o olur.

teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.