Şimdi Ara

Star Wars Battlefront II (2017) [PC ANA KONU] (12. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
632
Cevap
22
Favori
28.806
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • boyle giderse origin acsess e eklenir oyun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Buyrun hocam satış linki https://www.kinguin.net/product/1025960/star-wars-battlefront-ii-origin-cd-key/
    %5 indirim kodu: HONEY5 veya KINGUINIT5
    Pre order bonusları https://www.kinguin.net/category/43009/star-wars-battlefront-ii-the-last-jedi-heroes-dlc-origin-cd-key/
    Toplamda 4 kere kinguin'den alışverişim oldu. Kinguin korumasına para vermeden satın aldım bir sorun yaşamadım. Oyunun fiyatının altında include 14 TL diye koruma var oradan aktif-aktif dışı yapabilirsiniz.

Oyunda daha çözülmemiş birkaç sorun var. En önemliside AFK farming sorunu. Oyunda kredi kazanım sistemi performansa göre değil. Maçlarda geçirdiğiniz süreye göre kredi veriyor. İnsanlarda bilgisayar-konsol başında olmadıkları zaman çeşitli makrolarla oyunu açık tutuyorlar. Bende bu AFK farming olayından yararlanıyorum. Aşağı yukarı oynayıp oynamama arasında aynı krediyi alıyoruz. Bilgisayarı açık bırakmaktan ve oyunu benim yerime oynamasından sıkıldım. Böyle bir bug varken yararlanmamak olmaz diye düşünüyorum (Galactic Assultta yapıyorum Hereos vs Villians'ta önermem) Umarım en kısa sürede çözerler AFK farming olayını.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Batman007 -- 15 Aralık 2017; 12:20:53 >

• En ucuz nerede acaba?

Bir de değer mi ya şu an almaya. Destiny alacaktım vazgeçtim buna bakıyorum 2-3 gündür casual takılmalık.
  • PLAYSTORE'da 62 liraya düşmüş oyun arkadaşlar. Kaçırmayın derim.
  • Frost05 kullanıcısına yanıt
    Çok ilginç fiyat .bu fırsat kaçmaz.

• İnanılmaz bir fiyat bu gerçek mi hata olabilir hemen aldım 62 tlye playstoreden.
  • tavukum kullanıcısına yanıt
    Ben saatlerce uğraştım ama alamadım sürekli hata veriyor site .umarım bugün bitmez kampanya .

• Playstore'da 75% indirimli şu an, alabileceği en iyi fiyat.
  • Zeiden kullanıcısına yanıt
    Oha bu ne?! Hata var herhalde şuan sistemde bu kadar fiyat kırmaları çok acayip çünkü. Ulan ya dün 150 tl'ye aldım karşıma çıkan şeye bak.
  • aldım ben de hatta sözleşme onay maili falan da geldi de eee key nerde?
  • Esasiyun kullanıcısına yanıt
    Siparişlerim kısmında anahtarı görebilirsiniz.
  • teşekkürler gelmiş.
  • İndirim bir günlüğüne olacakmış. Almak isteyenler kesinlikle kaçırmasın. Çok çok iyi bir fiyat.https://www.playstore.com/haber/disney-oyunlarinda-bir-gunlugune-muthis-indirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Batman007 -- 15 Aralık 2017; 21:55:42 >
  • Alınmıyor ki oyun .sepetim de yada ödeme kısmında asılı kalıyor . Mobil de pc de de aynı .

• Betasini oynayıp begenmemistim. İlk oyun daha güzeldi bana göre. Ama fiyat çok iyi filmin de gazıyla aldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: furandor

Alınmıyor ki oyun .sepetim de yada ödeme kısmında asılı kalıyor . Mobil de pc de de aynı .

Site sıkıntılı biraz. Bende birkaç kere denedim.

• reddit yorumlarını okuduktan sonra işim olmaz.
  • PlayStore ve Türk Telekom'un gerçekten harika bir sitesi ve işleyişi var. Alamadım bir türlü. Bir de sanki site çok sorunsuz gibi 1 günlük indirim yapmışlar.
  • Star wars battlefront 2 indirimi bitmiş geçmiş olsun.
  • Final Getsuga Tenshou kullanıcısına yanıt
    Göz göre göre gitti oyun .

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.