Şimdi Ara

Star Wars Battlefront II (2017) [PC ANA KONU]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
569
Cevap
24
Favori
19.542
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> FPS/TPS >> Star Wars Battlefront II (2017) [PC ANA KONU]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1612 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Aléister Crowley

quote:

Orijinalden alıntı: Kaçan Aşık

quote:

Orijinalden alıntı: Aléister Crowley

Oyunda sürekli lag spike oluyor varmı bu şekilde sorunu olan?

40 kişilik serverlara girince oluyor hocam , ama hero savaşlarında pek yok gibi .

beni origin ekleyebilirsiniz ayrıca arkadaşlar arada bir hero savaşı yapmak isteyenler ,

Origin ID : King3mr3

Genelde 40 kişilik ve 20 kişilik uçak savaşlarında karşılaşıyorum.Ekliyorum bu arada originda

Akşamları online oluyorum hocam ,

1 kaç arkadaş daha bulursak hero savaşlarında Teamspeak üzerinden bir 4 lü oluşturabiliriz.
    |
    |

• Teğmen
    243 Mesaj
    Oyun modları hiç eğlenceli değil, bence almayın.
    |
    |
    The title is intalled in a language that you are not entitled to play,please reinstall the title or sign in with an entitled user.
    |
    |
    madpower

Oyunu key olarak almamış olsaydım iade edecektim, ilk defa bir oyuna verdiğim paraya acıdım.
    |
    |

Rey sense her surroundings, revealing all nearby enemies to her. Her stamina and damage are increase while this ability is active.
    |
    |
    twitchde bakıyorum adam bekliyorlar paso oyunlar baslamıyor ama alasım varya 1.yide almıstım. Baya oynadım şuan 1 in serverlar oldukça dolu heralde çok ucuzladı diye herkes almıs. bf2 nin kore fiyatlarına bakan oldumu 130-140 fln bulsam alıcam

Orijinalden alıntı: Sean john

twitchde bakıyorum adam bekliyorlar paso oyunlar baslamıyor ama alasım varya 1.yide almıstım. Baya oynadım şuan 1 in serverlar oldukça dolu heralde çok ucuzladı diye herkes almıs. bf2 nin kore fiyatlarına bakan oldumu 130-140 fln bulsam alıcam

Yok ben 1, 2 dakika anca bekliyorum hemen başlıyor zaten ,süre bitip.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    İşlemci:AMD FX X6 6300 Soket AM3 4.4ghz (O.C) 14MB Önbellek 95W 32nm İşlemci,Ekran kartı:MSİ GTX 1050 Tİ 4GT OC 4GB DX 12 , Anakart:GIGABYTE 970A-DS3P AMD 970/SB950 AM3 DDR3 2000MHz (O.C.),Ram:GSKILL 16GB (2x8GB) RipjawsX DDR3 1600MHz CL9 1.5V Dual Kit Ram,Kasa:XIGMATEK ASGARD 382 600W MidT ATX SİYAH,İşletim:Windows 10 ,Mause:Razer deathadder elite.Mausepad:Qck+
  • Teğmen
    180 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ironmaster17

Bu yetenek ne yapıyor?

Rey sense her surroundings, revealing all nearby enemies to her. Her stamina and damage are increase while this ability is active.

Sanırım E tuşuna atanmış olan yetenekten bahsediyorsunuz. Bunu etkinleştirdiğinizde duvarların arkasındaki düşmanları görebilirisiniz. Ayrıca stamina ve hasarınızda artış oluyor. Ben star cards arasından bu yeteneğinin saniyesini artıran kartı aktifleştirdim. Vader ile 1-1 karşıma çıkarsa alabiliyorum. Rey'in en iyi yeteneği bence.

Teşekkürler.Heroların kılıç hasarları birbirlerinden farklı mı?
    |
    |
    Batman007 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Fiyat 100 TL ' dir.

Ödeme enpara eft havale şeklindedir.

ayrıca CSGO Skin ile ödeme yapabilirsiniz.

Origin hesabının şifresi maili gizli sorusu verilecektir.

İyi günler

|
    |
    oyun p2w diyorlar ne derece doğru? karakterleri real para ile alabiliyormuşsunuz veya oyunun bazı şeylerine erişebilmek için ya uzun süre oynamak yada para vermek gerekiyormuş? bilgi verebilecek varmı oyunu almayı düşünüyorum ama okuduğum 3-4 yerde p2w diğenler olduğu için vaz geçme aşamasındayım. yardım lütfen.
    |
    |

|
    |
    nasıl bir pc toplamalı bilemedim.
    bugün demosunu indirdim.
    amd radeon hd 5800 ekran kartıma kötü haberi vererek sistem yetersiz dedi ve tabii ki açılmadı :)

acaba ekran kartı nasıl bir şey almalı da sorunsuz oynanabilir.

ayrıca hyper x 8gb ram
    intel i3 işlemcim var. işlemciden dolayı oynayabilir miyim bilmiyorum.
    |
    |

Orijinalden alıntı: ironmaster17

Teşekkürler.Heroların kılıç hasarları birbirlerinden farklı mı?

Farklı olması gerek hocam. Hasarların tam değeri hakkında bir bilgi yok ama en yüksek hasarlı Vader herhalde.

@alirefo

Oyunun çıktığı gün p2w durumu ortadan kalktı. Oyunda şuanda kristal paketleri bulunmuyor. Herhangi bir eşitsizlik yok. Tekrardan kristal paketlerinin gelip gelmeyeceği belli değil. Ama gelirse sadece kozmetik için gelebileceği konuşuluyor. Kozmetik videoları ortaya çıktı youtube'den bulabilirsiniz. Bu güncellemenin ocak ayının ilk haftasında yapılması planlanıyor diye biliyorum. Oyun oldukça zevkli ama bazı güncellemelere ihtiyacı var. Kredi kazanımı artımı, karakter buff-nerfleri v.b. Oyunun şuanki fiyatı 175-185 arasında en ucuz bildiğim kadarıyla Kinguin'de satılıyor. Eğer oyunu alırsanız Kinguin üzerinden 2.70 TL'ye satılan pre-order bonus kodu var. Onu almanızı öneririm. Region free versiyonu olanı almanız gerekli. Bu arada Kinguin'den ekstra %5 indirim koduylada alabilirisiniz. Google'ye kinguin discount code şeklinde yazarak bulabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Batman007 -- 10 Aralık 2017; 17:32:32 >

• Yarbay
    2194 Mesaj
    Pc de oyuncu sayısı o kadar azki yazık etti güzelim oyuna ea.

Almayı düşünen arkadaşlar 1-2 mod dışında oyuncu bulma sıkıntısı çekecektir.

Koma halinde doğan oyun böyle giderse ömrü çok çok kısa olacaktır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: furandor

Pc de oyuncu sayısı o kadar azki yazık etti güzelim oyuna ea.

Almayı düşünen arkadaşlar 1-2 mod dışında oyuncu bulma sıkıntısı çekecektir.

Koma halinde doğan oyun böyle giderse ömrü çok çok kısa olacaktır.

İlk hafta dışında hiçbir zaman oyuncu bulma sıkıntısı çekmedim. Ondada eşlenme sorunu vardı güncellemesi geldi. Birkaç dakika bekleyince doluyor. Sizde hala sıkıntı devam ediyorsa ayarlardan en sağ alttaki menüden ping yerini Almanya olarak seçin.
    |
    |

hocam teşekkür ederim bilgilendirme için.
    |
    |
    Batman007 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Batman007

Oyun şuanda 148 TL. %5 indirim koduda kullanabilirsiniz.

Nerde hocam bulamadım da?
    |
    |
Sohbet
SEO
kolayoto.com
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.