Şimdi Ara

Star Wars Battlefront II (2017) [PC ANA KONU] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
633
Cevap
22
Favori
28.776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Star Wars Battlefront 2 Multiplayer Gameplay - E3 2017
  • STAR WARS BATTLEFRONT 2 - Aerial No HUD Gameplay (N-1 Starfighter, V-Wing)
  • Star Wars Battlefront 2: Behind The Story

Star Wars Battlefront II Açık Beta Tarihi Duyuruldu
    https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Star_Wars_Battlefront_II_Acik_Beta_Tarihi_Duyuruldu-87381.htm
    Beta 6 Ekim'de başlayacak ve 9 Ekim'de sona erecek. Oyuna ön sipariş veren kullanıcılar için beta 4 Ekim'de başlayacak.
  • İlk Star Warsı da sevmiştim bunu da oynamak istiyorum ama 60 dolar, ediyor 210-220 lira.
    Yıllar sonra %75 indirime girince alsak bile 55 lira ediyor arkadaş
  • Şu aralar Origin indirimi var, birincisi ile 2'yi bekleyene kadar flört etmek isteyenler düşünebilirler.
  • Star Wars Battlefront 2: Official Gameplay Trailer
  • son video güzel görünüyor, ama bu oyun da satacak sattığı kadar oynanamayacak, çabuk sıkıyor, betasını yada şu zaman sınırlı demosunu oynayınca yetiyor
  • Bu oyuna neden hiç ilgi yok, çok boş kalmış buralar. Açıkcası ben umutluyum bu oyundan ve almayı planlıyorum. Sadece atmosferi için bile alınır bence.
  • Arkadaşlar originde oyun euro üzerinden. Amazon.com sitesinde dolar üzerinden alsak problem yaşar mıyız? Amazondan alacağımız kod origin üzerinden çalışacak mıdır? Birde kinguinde 176 TLe nasıl satabiliyorlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi komoli -- 17 Ağustos 2017; 21:36:57 >
  • Star Wars Battlefront 2: Official Starfighter Assault Gameplay Trailer

• 2 yıldır aralıksız SW1 oynadım. Her platformda oynadım. BF1 de oynadım. SW'yi eleştirenler içerik kısıtlı falan diye eleştirdilerde kısıtlı içerik ne diye çok merak ettim. BF1'de olup da Sw'de olmayan neydi çözemedim. Atmosfer farkı dışında bir fark göremedim. Silah ve ekipman sayıları hemen hemen aynıdır. Haritalar belki SW daha fazlasına sahiptir. Her türlü Mod'a sahip bir oyun nasıl bir içerik kaybı var gerçekten anlayamadım

Sw2'ye gelecek olursak Dice'dan kaliteli bir hikaye beklemek anlamsız. Online modu yine görsel olarak harika olacaktır. Star wars evreni gerçekten büyüleyici umarım Efsane Bespin haritası gelecek haritalarda vardır.

Bespin haritasında nacizane şovum :)

https://youtu.be/qXgdn6L5Mso

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunu satın alan var mı ? Ya da en ucuz nerden alabiliriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şaşkınspor

Oyunu satın alan var mı ? Ya da en ucuz nerden alabiliriz.

droyunda 139 tl

kore vpn açarsan origin den 160 tl ye falan geliyor hola vpn ile oluyor
  • Ücreti karşılığında Battlefront 2 kapalı beta key verebilecek var mı ?

Not: 1 Ekimden önce pre-order yapanlara kapalı beta keyi gönderildi. Ayrıca 1 adette arkadaşları için ekstradan gönderildi.
  • Smoch kullanıcısına yanıt
    Bu durumda droyun daha mantıklı değil mi ? Merak ettiğim konu onlarda neden bu kadar ucuz ve güvenilir mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vatov

Bu durumda droyun daha mantıklı değil mi ? Merak ettiğim konu onlarda neden bu kadar ucuz ve güvenilir mi ?

Geçen sene Fifa 17 ve bu sene Fifa 18 aldım. Hiç bir sorun yaşamadım.
  • Kapali beta keyi elinde fazla olan varsa bende alabilirmiyim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar closed beta keyi fazla olan varsa ulaştırabilirse çok memnun olurum
  • Fazla olan varsa ben de alabilirim.
  • Pre-order yapmış arkadaş varsa, bi adet beta bende alabiliri.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.