Şimdi Ara

star wars battlefront 2 save dosyası

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
831
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yeni versiyon olan Star Wars Battlefront 2'nin save dosyası lazım. Bir bölümü bir türlü geçemedim. Yardımcı olursanız sevinirim.

• Bende oyun kurulu ve bitirilmiş halde. Fakat save kayıtları cloud'a eklendiği için bir yol bulamadım. İnternet üzerinde araştırdım fakat mantıklı bir çözüm göremedim. Siz çözebilirseniz özelden ulaşabilirsiniz.
  • Dostum gunaydın. Ozel mesaj atamıyorum cunku sistem hata veriyor :) Oyunu cok begendim, su an icin orjinal degil. Orjinal olmayan oyunun save dosyası 'belgelerim' klasörün icinde oluyor, ama garip ki internette paylaşan hic bulamadım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Günaydın hocam. Aynı şekilde dün akşamdan beri bir sıkıntı var, bazı konulara da mesaj atılamıyor. Bende biraz araştırdım ama dediğiniz gibi kesin bir şey denilmemiş hiç. Bazısı
    \Documents\STAR WARS Battlefront II\settings içinde oyunun kayıtlı ayarları ve save'i olduğunu söylemiş. Baktım ama 1.5 mb bir büyüklüğü var. Cloud sistemi iptal edilmiş oyunlarda nereye kaydedildiği de yazılmış ama oralarda da oyunla ilgili bir bölüm yok. Çözebilirseniz ulaşabilirsiniz. Belgeler kısmındaki settings'i upload ettim, aşağıdaki linkten deneyebilirsiniz. https://wetransfer.com/downloads/af72a180918ea4613c07b9cf34d5d4a920190916072922/aebbb8

• Bence oyunun save dosyası documents yani belgelerim kısmında settings icinde.. Cunku o dosyaları kaldırdığım zaman oyun bastan baslıyor. Senin belgelerim kısmında boyle bir klasör var mı? Ya da burada okuyan herhangi baska bir arkadaşta olabilir. Paylasırsa sevinirim

• Yazdım ve paylaştım ya işte hocam. Ama boyutu 1.5 mb görünüyor. Büyük ihtimal sadece oyunun ayarları kayıtlı sadece.
  • Ha upload etmişsin. Gözümden kaçmış. Eve gidince ilk fırsatta deneyecegim. Cok tesekkur ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: FORZAFATHER

Günaydın hocam. Aynı şekilde dün akşamdan beri bir sıkıntı var, bazı konulara da mesaj atılamıyor. Bende biraz araştırdım ama dediğiniz gibi kesin bir şey denilmemiş hiç. Bazısı
    \Documents\STAR WARS Battlefront II\settings içinde oyunun kayıtlı ayarları ve save'i olduğunu söylemiş. Baktım ama 1.5 mb bir büyüklüğü var. Cloud sistemi iptal edilmiş oyunlarda nereye kaydedildiği de yazılmış ama oralarda da oyunla ilgili bir bölüm yok. Çözebilirseniz ulaşabilirsiniz. Belgeler kısmındaki settings'i upload ettim, aşağıdaki linkten deneyebilirsiniz. https://wetransfer.com/downloads/af72a180918ea4613c07b9cf34d5d4a920190916072922/aebbb8
    Çok teşekkür ederim. 3 aydır geçemediğim bölümü sayende geçtim :D Pardon ama şu paylaştığım video'daki bölümü nasıl geçtin ? Binbir türlü şey denedim ama imkanı yok geçemedim...

• O bölüm zordu bayağı, birde zor seviyesinde oynuyordum ben. Birde o bölümde bug vardı sanırım. Küçük bir uçağa binmemiz gerekiyor fakat işareti çıkmıyordu. Bende uğraşmıştım çok orada. Tabii sizin problem oysa..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FORZAFATHER -- 16 Eylül 2019; 14:44:33 >
  • Zor seviyede bitirdiysen eger bence esport oyuncusu olmayı fln dene. Kesinlikle bug vardı çünkü en ufak bir yaygarada karşında 100 asker beliriyordu :D cinnet gecirdim inan bir aydır hergun en az iki uc kere denedim. Diyorum acaba hic ses cıkarmamam mı gerekiyor, ama her yolu denedim. Zaten gönderdiğim videoda da millet kafayı yemis o bölümde haha sende bana zor seviye dedin ...oyunu en dusuk seviyede oynadığım halde bana zor geliyor. Neyse tekrardan tesekkur ederim. İyi gunler dostum

• Dostlar Acil Documents Settings dosyasını atabilir misiniz bende gözükmüyor ve oyunu actıgımda siyah ekran cıkıp daha sonra oyun kapanıyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.