Şimdi Ara

star wars balonu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
475
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Tamam zamanının çok ötesinde, yılına göre muazzam efektler vs.

Bir filmi iyi film yapan şeyler bu mu yani? Parayla birlikte gelen teknoloji kullanımıyla, senaryodan bi haber filmler yapmak mı?

Açıkçası star wars serisini, imdb listesinde görünce bana bir mide bulantısı geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Senaryo anlamında sıkıntılı olanın 1. 2. Ve 7. film olduğunu düşünüyorum. Gerisi kendini gayet de kanıtladı. Tabi bu kendi görüşümüzdür...

• Serinin iyi filmleri var fakat geneline bakarsak vasat bir seri. Abartıldığı kadar muhteşem değil. Yalnızca iyi bir bilim-kurgu serisi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lionel Fusco -- 1 Eylül 2017; 5:58:28 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • SW ve LOTR hiç bir zaman sevemedim. İkiside ancak Harry Potter ile kıyaslanacak kalitede filmlerdir ; )

• Zaten yapılan ilk 3 filmdir efsaneler. Gerisini serinin fanları bile ayrı bir yere koyar. Film izlemeye 2000 lerde cgi nin dibine vurmuş yapımlarla başlamışsanız , zaten şanssız bir nesilsiniz. Bir de biz örselemeyelim
  • quote:

Orijinalden alıntı: obili

Zaten yapılan ilk 3 filmdir efsaneler. Gerisini serinin fanları bile ayrı bir yere koyar. Film izlemeye 2000 lerde cgi nin dibine vurmuş yapımlarla başlamışsanız , zaten şanssız bir nesilsiniz. Bir de biz örselemeyelim

> 85 < doğumluyum

• quote:

Orijinalden alıntı: kdr-2015

quote:

Zaten yapılan ilk 3 filmdir efsaneler. Gerisini serinin fanları bile ayrı bir yere koyar. Film izlemeye 2000 lerde cgi nin dibine vurmuş yapımlarla başlamışsanız , zaten şanssız bir nesilsiniz. Bir de biz örselemeyelim

> 85 < doğumluyum

Biliyorum... Yani , efsanenin sonu 83 yapımı vizyondayken , senin temel taşların bir sonraki hasat zamanı için sırada bekliyorlardı

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kdr-2015

quote:

> 85 < doğumluyum

Biliyorum... Yani , efsanenin sonu 83 yapımı vizyondayken , senin temel taşların bir sonraki hasat zamanı için sırada bekliyorlardı

• Çöpün önde gideni o senaryoyla cartoon networkte yayınlanan bir çizgi film olsa çocuklar bu çizgifilm çok çocuksu diyip pepe izlemeye devam ederdi bunu seven 50yaşında adamlar var onlara hiç girmiyoorum

• Yalnızca sinema yapımlarını izleyenlerin nasıl bu kadar hayran kaldıklarını ve bu denli gişe rakamları sağladıklarını ben de anlayamıyorum.

Ancak hikaye söz konusu olduğunda gerçekten zengin bir seri karşımızda duruyor. Kitaplar, çizgi romanlar, oyunlar ve çizgi diziler çok geniş bir evren ve hikaye sunuyor.

Yavin Savaşı yakın döneminden (en azından bana göre) daha etkileyici hikayeler içeren dönemler var. Genişletilmiş Evren / Legends içerisinde kalan Eski Cumhuriyet Dönemi bunlardan bir tanesi.

Oyunu'nun animasyonları bile ayrı bir havaya sahip;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lotusx -- 2 Eylül 2017; 8:9:47 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Turin Turambar.

Çöpün önde gideni o senaryoyla cartoon networkte yayınlanan bir çizgi film olsa çocuklar bu çizgifilm çok çocuksu diyip pepe izlemeye devam ederdi bunu seven 50yaşında adamlar var onlara hiç girmiyoorum

/>
  • Star wars in oyun trailerındaki kalitenin 100/1 ı ni yapmayı becerebilselerdi en tepede olabilirdi her yeni episode si ile daha çok batıyor seri

• Ben de hiçbir zaman sevemedim şu SW serisini. Herhalde zamanına göre değerlendirmek gerekiyor. Günümüzdeki teknik, teknoloji, bilim seviyesiyle bakınca çok basit, zayıf, gerçeklerden çok uzak bir hayal gücü şeklinde duruyor.

• ozaman star wars dan daha çok izlenen ve sevilen bir seri söyelyin bana
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turin Turambar.

Çöpün önde gideni o senaryoyla cartoon networkte yayınlanan bir çizgi film olsa çocuklar bu çizgifilm çok çocuksu diyip pepe izlemeye devam ederdi bunu seven 50yaşında adamlar var onlara hiç girmiyoorum

/>

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 8. Jüri Üyesi -- 5 Eylül 2017; 19:49:51 >

• < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zamanına göre gerçekten çok iyi sayılır. O döneme göre böylesi pek yoktu büyük ihtimal.

Şimdi bakınca hiç açmıyor, sadece bir tanesini beğendim o da şu bilim adamının kızı'nın ön planda olduğu versiyon, çünkü film gerçekçi bitti.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.