Şimdi Ara

STAR TV ŞAMPİYONLAR LİGİ YAYINI İZLENEMİYECEK TEDBİRİNİZİ ALIN (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
327
Cevap
0
Favori
26.277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Star lig maçlarında da kapalı.hatta türkiye kupası maçlarına da.Doğanı anladım da Medyası ne oluyor!
    quote:

Orjinalden alıntı: Dexser

Şeref... doğan medya.Para yedirmiycez sana izlemeyiz kanalları olur biter.Galatasaray maçınındada kapalı star haberiniz olsun.
  • bunlar yüzünden futboldan soğudum... hazırlık maçları bile şifreli kanalda artık... kadıköye maç izlemeye gidelim diom bilet fiyatları 50 lira en az.... asgari ücret 500 lirayken kim verebilir o kadar parayı.... soğudum artık futboldan da televizyondan da....
  • doğan gurubu gibi kan emicilr olduktan sonra futbol zevkimizin taa iiçine ediyorlar inadına Dsmart Almıcam digiturk spor paketine geçiyorum az kaldı doğan grubuna kocabir
  • Arkadaşlar eleştiri yapalım ama argo olmadan lütfen!!
    Bende kullanıcısı olduğum halde şiddetle karşıyım dsmarta.
    quote:

Orjinalden alıntı: eminbr

sizbu doğan grubunu daha tanımadınız heralde. adamlar seyrettirmem diyosa seyrettirmez. bunların götleri göbekleri böyle büyüdü , etleri böyle bitti. şimdilik gene ansye falan çok karıştıkları yok isteseler tarihten silerler.

Ben o kadar milleyitçi geçinirim ama gidip de doğana para verecek kadar kör değilim. Sırf onun için Fener'in ve diğer Türk takımlarının avrupada fazla ilerlemesini bile istemiyorum hatta.

Ama biz her siqimhıyar diyene bi avuç tuzla koşarsak daha çok şey elimizde patlar...
  • yasadışı bu dsmartın yaptığı
    normalde uydudan yayın şifrelense bile, yurtiçindekilerin izlemesi için şifrenin verilmesi gerekiyor
    fakat dsmart abone kazanmak için bunu yapmıyor

ingilizce bilen arkadaşlar şampiyonlar ligi yayın haklarıyla ilgili yerlere mail atarlarsa sallandırırlar dsmartı heralde
  • Salladıramazlarda, açtırılabilir belki
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.