Şimdi Ara

STAR TV ŞAMPİYONLAR LİGİ YAYINI İZLENEMİYECEK TEDBİRİNİZİ ALIN (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
327
Cevap
0
Favori
26.277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: atleticos

Benim merak ettiğim star diyorki uefa bize şifre koyma zorunluluğu getirdi diyor.Peki bu Türksattan yayın yapan azeri kanalı ANS ye uefa demiyormu şifre koymak zorundasınız diye bunlar nasıl yayınlıyorlar bu maçları şifresiz.Bunlar çocukmu kandırdıklarını sanıyorlar...

senin dediğinde doğru tabi aslında ama zannediyorumki uefanın türksattaki resmi yayıncı kuruluşu star olduğundan dolayı ona bir zorunluluk getirmiştir diye tahmin ediyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: bixici

quote:

Benim merak ettiğim star diyorki uefa bize şifre koyma zorunluluğu getirdi diyor.Peki bu Türksattan yayın yapan azeri kanalı ANS ye uefa demiyormu şifre koymak zorundasınız diye bunlar nasıl yayınlıyorlar bu maçları şifresiz.Bunlar çocukmu kandırdıklarını sanıyorlar...

senin dediğinde doğru tabi aslında ama zannediyorumki uefanın türksattaki resmi yayıncı kuruluşu star olduğundan dolayı ona bir zorunluluk getirmiştir diye tahmin ediyorum

Turksattaki resmi yayıncı kuruluş star diye birşey olamaz,sonuçta bu azeri kanalı ANS de uefadan şampiyonlar ligi yayın hakkını satın almış olması lazım ki maçları yayınlıyabiliyor,yoksa maçları yayınlama şansı olamaz uefa ANS yi perişan eder böyle bir durumda.Peki nasıl oluyorda şifresiz yayınlıyabiliyor şampiyonlar ligi maçlarını.Vallahi bizi biri fena kekliyor ama kim, uefamı yoksa doğan grubumu.....

• bu sorunun cevabını uefa ya yada star a sormak lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bixici -- 1 Ekim 2008; 1:37:54 >
  • Şifreleme için 2 durum sözkonusu;
    1.) şampiyonlar ligide geçen euro 2008 de olduğu gibi paket şeklinde satılıyor
    bu paketlerde ister tüm avrupa yayın hakkını yada ülke yayın hakkını satın alabiliyorsunuz.
    star türkiye yayın hakkını saın almıştır. ans tv de avrupa yayın hakkını satın almıştır.

örneğin euro 2008 de Atv sadece türkiyeye yayın verebilirken Alman Resmi Kanalı Deutsche Welle tüm Avrupaya yayın veribiliyordu.

2. yayın hakkını alan bir kuruluş (ülke bazında aynı ülkeden 2 yayıncıyı kasdetmiyorum) başka yayıncının, yayınından ticari olarak etkileniyorsa bu yayıncı yayını şifreli olarak uyduya iletmek zorundadır. (örneğin euro 2008 yayın hakkını alan ermenistan türkiyenin yayın kuruluşunun euro 2008 yayınını şifresiz vermesi halinde ticari olarak zarar edeceğini konusunda fifaya şikayetde bulunmuşdu. Bunun üzerine fifa Atv ye yayını şifreleyerek uyduya vermesini şart koşmuşdu.)

quote:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xlarge -- 1 Ekim 2008; 7:34:33 >

• uydunuzun yanına 3 metre rg6 veya rg59 kablo ucuna bi anten fişi alın size HD yayın işte

vermeyelim bu heriflere para 4 key vardı hepsi iptal
  • normal antende iyi gösteriyor. başka çaramizmi var ? normal antenden seyredeceğiz
  • valla ansye bravo diyorum kimse star tv izlemeyecek ve dsmart digiturk gibi saçmalıkları almayacak mecburen başka yol bulacaklar... almayın kardeşim almayın şu cihazları ya
  • Normal antende CNNtürk yok F1 i nasıl izleyeceğiz.
  • yaw kardeşim digiturk yılların ligini paralı yaptı izleyemiyoz yıllardır kimsenin çıtı çıkmadı , dsmart üstelik karasal yayından serbest olan maçı şifreledi diye hemen astık kestik objektif ve tarafsız olun alın 15 ytllik bi tv üstü anten yada alümünyum folyo sıkıştırın anten kısmına izleyin, keşke yerli ligimizi böyle basit yöntemle izleyebilsek........ şimdi yok digi havuz yapıyo takımlara para akıyo dersiniz, kimin parası akıyo halkın....
  • aydin doganin tum sulalesini opmek istiyorum
  • geçen hafta bunun bilgisi bana ulaştı sizlerle paylaştım ama kimse oralı olmamıştı ben olsam inadına dsmart yerine digiturk alırım ayda 9.9ytlye
  • İki hafta önce bunun olacağını yazdığımda paranoyaklıkla suçlanmıştım. Gelsin o bana paranoyak diyen
    arkadaş şimdi konuşsun... Kendime hakim olup susmuştum.. Aslında ağırda konuşacaktım ama hemen ceza puanını
    ekliyorlar.. Bana doğan medyayı anlatmayın ne yapacaklarını haftalar öncesinden söyliyebilirim.

Ancak dsmarta aboneliklerini iptal ettirmekle geri adım attırılabilir. Yoksa bu adamlar alıp başını gidecekler..
    Dilerim şimdiye kadar abone olmayanlar bundan sonra da olmayı düşünmez...
  • quote:

Orjinalden alıntı: ATA@

Normal antende CNNtürk yok F1 i nasıl izleyeceğiz.

F1 uyduda seyrediliyor şifre falan girdiğini görmedim he uydum yok diyorsan hemen bi tane edin kardeşim çok uygun fiyatlara kurabilirsin
  • İnter - Bremen maçını bile izleyemiyoruz. Allahından bul a.doğan
  • inter maçını raidue verio hotbirdde.biss key lazım.bilen var mı?
  • yani bi maç keyfimiz vardı onunda içine ettiler halal olsun. soğutuyolar iyice milleti kendilerinden yazıklar olsun başkada bişe demiyorum.
  • dogan grupunu sıddetle kınıyorum
  • yarınki GS maçı hangi kanalda.Umarım o şifreli felan olmaz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: realgs

yarınki GS maçı hangi kanalda.Umarım o şifreli felan olmaz.

dsmartta kesin şifreli :)

diğer isviçre kanalı da çözülemiyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: arif231
    Bence Digiturk ile D-Smart'ı aynı kefeye koyamazsınız... Bir tarafta yıllar önce kabul edilen bir havuz sistemi var ve sistem yıllardır o şekilde sürüyor. Yani decoder satılması ve maçların o şekilde izlenilmesi. Ancak D-Smart'a döndüğümüzde yaklaşık 94 yılından beri herkesin şifresiz olarak Star TV'den şifresiz olarak izlediği bir yayını sırf kutu satmak ve milletin elinde kalan son şifresiz maçlarıda alıp insanları perişan etmek bence aynı kefeye konulacak bir davranış değil...

Haklısın birader. Digitürk adam gibi ihaleye girdi, bedelini ödedi elbette parayla satacak. Ama bu doğan ....nesi ne yaptı. Faturasız platform deyip sonra dandik discovery channeli bile parayla satmaya kalkıştı. Bu sahtekar tavır olduğu için millet böyle tepki koyuyor. Millet illa bir alternatif bulur. Hiçbirşey bulamasa açar internetten naklenfutbol.com vb. başka mekanlardan maçı takip eder. Bunu yapamayıp gidip doğan'ın kucağına atlayanlarda gözünü takımının renkleri bürümüş olan şuursuz kimseler. Bende iyi bir Beşiktaş'lıyım. Ama takımım UEFA'da finale bile kalsa gidipte doğanların sattığı d-smartı almam. Bedava da veriyoruz deseler yine almam. Millete de demedilermi başta faturasız dijital platform diye. Yarın trilyonlar ödeyip havuz ihalesini alsında görelim faturasız dijital ortamları. Daha yazsam içimdekileri sayfalar almaz ama neyse. Ölemesin bu DOĞANLAR ne diyeyim başka.....

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.