Şimdi Ara

STAR TV'nin SON frekansı nedir??? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
224.112
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya kardesım aynı dert bende de olmuyo nasıl yapcaz bı yardım plss star kanal D fılan cekmıyo veya bulmuyo nasıl yapcazz:(:(:(:(:(
  • yaaa maçı izlerken star şifre koydu!!!!!
  • sorma ya keyfimiz kaçtı
  • Bu star ın varya...
  • 16 Ocak Pazartesi sabahı saat 03.00'de frekansımız değişecektir. Verici, digiturk, d-smart ve kablolu yayını kullanan izleyicilerimiz bu durumdan etkilenmeyecektir. Yalnızca kendi uydu alıcılarıyla Star TV'yi izleyen izleyicilerimizin frekanslarını değiştirmeleri gerekmektedir.

Yeni frekans bilgilerimiz aşağıdaki gibidir:

Uydu adı: TURKSAT 3A
    Frekans: 11054 MHz
    Polarizasyon: YATAY (H)
    Symbol Rate: 30.000 Ksym/s
    FEC: 3/4
  • quote:

Orijinalden alıntı: sekoloji

16 Ocak Pazartesi sabahı saat 03.00'de frekansımız değişecektir. Verici, digiturk, d-smart ve kablolu yayını kullanan izleyicilerimiz bu durumdan etkilenmeyecektir. Yalnızca kendi uydu alıcılarıyla Star TV'yi izleyen izleyicilerimizin frekanslarını değiştirmeleri gerekmektedir.

frekansı nereden değiştiriyoruz? tekrar kanal mı aratıcaz :(
  • ben ekledim ama normal star çıkmıyor star hd çıkıyor ondada şifreli görünüyor ne yapmamız lazım
  • sorunu çözdüm arkadaşlar NBA TV olarak görmüş dikkat etsin herkes
  • Star TV SD Vpid:519 Apid:710 Sid:7 Bu değerler Star Tv için
    Star TV HD Vpid:516 Apid:690 Sid:16 Bunlar sa Hd için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ceyhunozcelik -- 16 Ocak 2012; 19:32:16 >
  • ben bu bilgileri giriyorum ama benim uyduyu türksat 1c olarak görüyor. antenin yerini mi değiştirmeliyim acaba. ara diyorum kanalları buluyor kaydediyorum diyor sonra ekran kapanıyor kral tv açılıyor.
    Bu konuyla ilgili bilginiz var mıdır. Goldmaster kullanıyorum.
    syg
  • quote:

Orijinalden alıntı: dabelebedyu

quote:

Orijinalden alıntı: sekoloji

16 Ocak Pazartesi sabahı saat 03.00'de frekansımız değişecektir. Verici, digiturk, d-smart ve kablolu yayını kullanan izleyicilerimiz bu durumdan etkilenmeyecektir. Yalnızca kendi uydu alıcılarıyla Star TV'yi izleyen izleyicilerimizin frekanslarını değiştirmeleri gerekmektedir.

frekansı nereden değiştiriyoruz? tekrar kanal mı aratıcaz :(

ben bu bilgileri giriyorum ama benim uyduyu türksat 1c olarak görüyor. antenin yerini mi değiştirmeliyim acaba. ara diyorum kanalları buluyor kaydediyorum diyor sonra ekran kapanıyor kral tv açılıyor.
    syg

• quote:

Orijinalden alıntı: entrophy

ben bu bilgileri giriyorum ama benim uyduyu türksat 1c olarak görüyor. antenin yerini mi değiştirmeliyim acaba. ara diyorum kanalları buluyor kaydediyorum diyor sonra ekran kapanıyor kral tv açılıyor.
    syg

anteni değiştirmenize gerek yok, dün bende aynı sorunları yaşadım, kendim bütün kanalları silerek tekrar kurulum yapıp hallettim. Forumdan @serkanguzel_ şöyle bir yol tavsiye ediyor; Star'ın güncel frekansı 11054 H 30000 fec 3/4 bu Tp den yayın yapan diğer kanalları silip tekrar tarama yapıp kanalları yeniden yüklemek. Bu kanallar; Ntv, Ntvspor,Cnbc-e,kral tv,e2 ve Star HD
  • quote:

Orijinalden alıntı: dangeraus

quote:

syg

anteni değiştirmenize gerek yok, dün bende aynı sorunları yaşadım, kendim bütün kanalları silerek tekrar kurulum yapıp hallettim. Forumdan @serkanguzel_ şöyle bir yol tavsiye ediyor; Star'ın güncel frekansı 11054 H 30000 fec 3/4 bu Tp den yayın yapan diğer kanalları silip tekrar tarama yapıp kanalları yeniden yüklemek. Bu kanallar; Ntv, Ntvspor,Cnbc-e,kral tv,e2 ve Star HD

allah razı olsun. oldu vallahi. goldmaster de şöyle yapılıyor. Önce kraltv ya da herhangi bir doğuşkanalı açılır. ok tuşuna basılır kanal listesi açılır sil(sarı) tuşa basılır. sonra tp (yeşil) tuşuna basılarak bütün 11054 30000 frekansından yapan bütün kanallara işaret konur. Sonra çıkış esc tuşuyla çıkılır. kanalları silmek istiyorsanız ok basınız diyecek silip çıkın. sonra yeniden kanal ekleyin. :)

• quote:

allah razı olsun. oldu vallahi. goldmaster de şöyle yapılıyor. Önce kraltv ya da herhangi bir doğuşkanalı açılır. ok tuşuna basılır kanal listesi açılır sil(sarı) tuşa basılır. sonra tp (yeşil) tuşuna basılarak bütün 11054 30000 frekansından yapan bütün kanallara işaret konur. Sonra çıkış esc tuşuyla çıkılır. kanalları silmek istiyorsanız ok basınız diyecek silip çıkın. sonra yeniden kanal ekleyin. :)

Geçmiş olsun, her markaya göre kaydetme silme değişir. Ben genel olarak mantığı anlattım sen anladın onu İyi seyirler...
  • Arkadaşlar star tv ayın 16 sında gitti yerine d shoppıng geldi.hıremco x3 turbo hd kullanıyorum.ama bir türlü ayarlayamadım star tv yi.Ayrıca kanal listemde hd olarak sadece trt hd var.bunun yanı sıra star hd,atv hd gibi diğer hd kanalları nasıl ayarlayabilirim acaba.yardımcı olabilecek varsa yardımlarınızı bekliyorum lütfen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahbekar

Arkadaşlar star tv ayın 16 sında gitti yerine d shoppıng geldi.hıremco x3 turbo hd kullanıyorum.ama bir türlü ayarlayamadım star tv yi.Ayrıca kanal listemde hd olarak sadece trt hd var.bunun yanı sıra star hd,atv hd gibi diğer hd kanalları nasıl ayarlayabilirim acaba.yardımcı olabilecek varsa yardımlarınızı bekliyorum lütfen.

Önce şifresiz yapan HD kanallar TRT HD, Atv HD ve Ahaber HD bunları seyredebilirsiniz. Star HD, kanalD HD Dsmart platformunda ve show HD Digiturk platformunda.

Starı eklemek için yukardaki yorumda yazdığım doğan tv kanallarını silip 11054 H 30000 3/4 frekansında tekrar tarama yapman lazım, o zaman kanallar gelir.

AtvHD ve Ahaber HD için 11896 H 11200 2/3 8PSK olarak arama yapman lazım

Eğer aramayı nasıl yapacam diyorsan uzun bir alıntı yapmamak için sana link vereyim ordan okuyarak uydu alıcını ayarlıyabilirsin

http://www.atv.com.tr/statik/atv_uydu_bilgileri

• quote:

Orijinalden alıntı: thewolfman

sorunu çözdüm arkadaşlar NBA TV olarak görmüş dikkat etsin herkes

Hocam çok teşekkürler...Frekansı giriyordum kanalı da star tv olarak buluyordu fakat kaydet dediğimde listede göremiyordum.Kanal zaten varmış NBA TV olarak gözüküyormuş.sayende bu dertten kurtulduk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Odunbey

quote:

Orijinalden alıntı: thewolfman

sorunu çözdüm arkadaşlar NBA TV olarak görmüş dikkat etsin herkes

Hocam çok teşekkürler...Frekansı giriyordum kanalı da star tv olarak buluyordu fakat kaydet dediğimde listede göremiyordum.Kanal zaten varmış NBA TV olarak gözüküyormuş.sayende bu dertten kurtulduk.

ne demek hocam bende delirmiştim aramada star tv bulundu diyor ama listede star yoktu sonradan buldum bende

• arkadaşlar, uydu alıcıları konusunda çok çok acemi bir insanım.
    özellikle 3/4 nereye girilecek onu dahi bulamıyorum.. ucuz botech marka bir alıcı var.
    tp yazan yerin karşında x/x alanı var orada da sadece ilk rakam değişiyor.. ikinci rakam değişmiyor..
    yardımcı olabilir misiniz Star tv için??
  • arkadaşlar sunny fta 9070 uydu alıcı kullanıyorum star tv yerine kanal d shopping geldi

bu frekans ları giriyorum fakat sinyal sıfır ntvspor da cıkmıyordu daha önceden daha dogrusu ntv tatınalrının hepsini e2 falan filan 2farklı tv tamircisine götürdüm bulamadılar sorunu sizin öneriniz var mı ?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.