Şimdi Ara

Gazetelerin Kitap Kampanyaları (51. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.099
Cevap
0
Favori
79.766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Nodex

@foreverea yanlış anlama ama Milliyet çalışanı olduğundan şüphelenicek seni tanımayanlar.Anladık abi Star saman kağıdına basıyor.Üsteleme bu kadar
    Ben Star'ın Kenta yayınları ile vermiş olduğu Dünya Edebiyatı eserlerini aldım.Emile Zola, Alex.Dumas falan vardı.Evet baskı kaliteli değildi; ancak çevirisi İş Bankası Kültür Yayınlarından bile iyi idi.Böyle de bir durum var.Almak isteyenler kağıttan kıl kapıyorsa almasın derim.Kağıt sorun değil diyen olursa da çocuklar ve okul kütüphaneleri için çok uygun bence.

Milliyet'in kitaplarının da çok iyi olmadığını düşünüyorum.Baskısı kalitelidir o ayrı.

Hürriyet'in Tek Adam ve İkinci Adam setini alan arkadaşlar bayide kayıtlı mısınız diye sordular mı ? Kuponlara tek tek baktılar mı?

O setin çevirisi güzeldi. Ama diğer setleri alan bazılarını da gören biri olrak almayın diyorum çünkü Kenta setinden daha kötü baskıve çeviriye sahipler Milliyet'ten aldığım setlerde hiçbir sorunla karşılaşmadığım ve kitaplar çok iyi kitaplar olduğu için öneriyorum. Kararı yine alacaklara bırakıyorum.

• Arkadaşlar Milliyet'in ödüllü yazarlar ödüllü kitaplar setinde başlangıç tarihi konunun ilk sayfasında 7 nisan olarak gözükmekte ancak kupona baktığımda 7 nisan 4. kampanyaya denk gelmekte ve bu durumda ilk kupon 4 nisan olmakta konuyla ilgili bilgisi olan var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: poirot

Arkadaşlar Milliyet'in ödüllü yazarlar ödüllü kitaplar setinde başlangıç tarihi konunun ilk sayfasında 7 nisan olarak gözükmekte ancak kupona baktığımda 7 nisan 4. kampanyaya denk gelmekte ve bu durumda ilk kupon 4 nisan olmakta konuyla ilgili bilgisi olan var mı acaba?

sen bi şekilde kaydını yaptır, kaç kupon istiyosa topla, gerisi mühim değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: uA006

quote:

Orijinalden alıntı: poirot

Arkadaşlar Milliyet'in ödüllü yazarlar ödüllü kitaplar setinde başlangıç tarihi konunun ilk sayfasında 7 nisan olarak gözükmekte ancak kupona baktığımda 7 nisan 4. kampanyaya denk gelmekte ve bu durumda ilk kupon 4 nisan olmakta konuyla ilgili bilgisi olan var mı acaba?

sen bi şekilde kaydını yaptır, kaç kupon istiyosa topla, gerisi mühim değil

Evet haklısın sadece 3 gün önce biterdi :=)
  • Ben yanlış yazmışımdır büyük ihtimal. Kusura bakmayın

Ayrıca sıralı takip etmek zorunda değilsiniz. Ben 2-3 gün almam, sonra 3 tane birden alırım vs. Kuponları teslim ettiğiniz yerde sırasına bakmıyorlar. Hatta saymıyorlar bile çoğu zaman.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alejàndro

Ben yanlış yazmışımdır büyük ihtimal. Kusura bakmayın

Ayrıca sıralı takip etmek zorunda değilsiniz. Ben 2-3 gün almam, sonra 3 tane birden alırım vs. Kuponları teslim ettiğiniz yerde sırasına bakmıyorlar. Hatta saymıyorlar bile çoğu zaman.

Yok dstm seninle ilgili bir durum değil ben biriktirmeden birgün önce gazeteye baktım ilk kupon yarın yazıyordu almadan döndüm.
  • star gazetesinin kampanyası devam ediyor mu yarın gazete alsam biriktirmeye başlasam olur mu?
  • Milliyet gazetesinin kampanyasına bugün katıldım.
    8.kampanyadan başladım sanırım
  • Olur solitario. Ama kayıt yaptırman lazım onu iyi takip et.
  • Ben de bugün 2. fırsattan başladım. İnternetten kayıt olabilirsiniz.http://kampanya.milliyet.com.tr/milliyet/cce.asp
  • Yasaklı kitapların dağıtımı başlamış Ankarada. Yarın gider alırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alejàndro

Yasaklı kitapların dağıtımı başlamış Ankarada. Yarın gider alırım

Ben toplayamadım onları kalitesi hakkında bilgi verir misin aldığında?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi foreverea -- 20 Nisan 2011; 18:30:04 >
  • Kitapları dün aldım.

Kalite konusunda sıkıntı yok, gayet iyi basım. Boyutları orjinaline uygun. Fazlasıyla memnun kaldım diyebilirim. Ayrıca kutunun içinden 11 Yasak Öyküsü diye bir kitapçık çıkıyor, orda da kitapların niye yasaklandığına dair bilgiler var. O da hoş olmuş.
  • Gazetelerin Kitap Kampanyaları
  • quote:

Orijinalden alıntı: foreverea

Gazetelerin Kitap Kampanyaları

parayı kırmışlar ama bazıları haketmeden
  • Gazetelerin Kitap Kampanyaları

Star gazetesi ilk kuponunu 20 Mayıs 2011 Cuma günü vereceği yeni kuponlu kampanyası ile, 29 kupona, New York Times’ın Best Seller (En Çok Satanlar) listesinde yer almış 15 adet kitabı okuyucularına sunacaktır.

Kampanya Detayları:
    NewYork Times’in en çok satanlar listesinden, 15 yeni BESTSELLER!

Hepsi birbirinden sürükleyici, çarpıcı konular, esrarengiz karakterler, gizemli mekanlar, tehlikeli ilişkiler.

Anya Seton, David Fulmer, Nicole Munes, Mary Helen Stefaniak, Abbas Maroufi, nin de aralarında olduğu dev yazarlar…

Tamamı 6.144 sayfa.(Yayınevi kalitesinde, orjinal ebatlarında, özel kutusunda…)

Best Seller Kitapların Listesi:
    Asi Elizabeth (Anya Seton)
    Ölümsüz Aşk (Anya Seton)
    Hazin Bir Aşk (Anya Seton)
    Kalbimdeki Aşkı Sana Vereceğim (Anya Seton)
    Mavi Kapı (David Fulmer)
    Esrarengiz Yolculuk (Jonathan Harr)
    Böyle Göçtü Zerdüşt (Farhad Kishvery)
    Türk ve Annem (Mary Helen Stefeniak)
    Babam ve Ben (Ariel Sabar)
    Karşılıksız Sevgi (Nicole Mones)
    Gerçek Arzuların Peşinde (Rachel Kadish)
    Yüreğimdeki Aşk Kıvılcımı (Linda Gillard)
    Boş Yere Süslenme (Kim Gruenenfelder)
    Kilim Tüccarı (Meg Mullins)
    Ölülerin Senfonisi (Abbas Maroufi)
    Gazetelerin Kitap Kampanyaları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi foreverea -- 17 Mayıs 2011; 12:13:23 >

• @foreverea
    kitaplara baktım da öyle aman aman kitaplar değil ya. ama yinede sırf kitaplığı doldurmak için alınabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .solitario. -- 18 Mayıs 2011; 22:10:58 >
  • Bestseller falan dediler hiç de bestseller değil arasında bi olasılıksız yada bi empari olmadı ejderha dövmeli kız beklerdim
  • Edgar Allan Poe Bütün Hikayeleri (Ciltli) %50 indirimli olarak satılıyor şu an Idefix'de. KDV Dahil 37.50 TL. Piyasa fiyatı nedir bilmiyorum ama kitapyurdun'da bile fiyatı 60 TL. Bu aralar sıkışık olmasam alacaktım, ilgilenenler kaçırmasın bence.

http://www.idefix.com/kitap/edgar-allan-poe-butun-hikayeleri-ciltli-edgar-allan-poe/tanim.asp?sid=WVRBFFXZEA0ASX48GMHB&referer=78910

http://www.kitapyurdu.com/kitap/default.asp?id=68812

Idefix'de bir yorum gözüme çarptı:

quote:

İngiltere´de Wordsworth Library Collection´dan çıkan birinci hamur ve ciltli orijinal baskısını 7 pounda yani yaklaşık 18 tlye aldım...Burada 3 katı bir fiyata satılıyor ve sonra insanlar niye kitap okumuyor diye soruyoruz....Bu kitap Türkiye şartlarında 20-25 tlden daha pahalıya satılmamalı...

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• quote:

Orijinalden alıntı: sasa16

Bestseller falan dediler hiç de bestseller değil arasında bi olasılıksız yada bi empari olmadı ejderha dövmeli kız beklerdim

+1 Hiçbirini duymadım
  • 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.