Şimdi Ara

Gazetelerin Kitap Kampanyaları (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.099
Cevap
0
Favori
79.759
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: faruk

quote:

Orijinalden alıntı: PHI

Kuponu keserken hafif yırtıldı köşesi problem çıkarırlar mı alacağım zaman? maket bıçağı ile kesiyordum yırttı köşeden.

İlk defa mı kuponla bir şey alacaksın?

İlk kupon maceram Sabah gazetesinin verdiği Alcatel cep telefonu içindi. Özene bezene kesip, titizlikle saklıyordum. Ataçla falan tutturup halının altına koyuyordum dümdüz kalsın diye. Telefonu almaya gittiğimizde kuponları el yordamıyla yırtan ve tuvalet kağıdı gibi bayiye getiren insanları görünce insanlığımdan utandım.

• quote:

quote:

Kuponu keserken hafif yırtıldı köşesi problem çıkarırlar mı alacağım zaman? maket bıçağı ile kesiyordum yırttı köşeden.

İlk kupon maceram Sabah gazetesinin verdiği Alcatel cep telefonu içindi. Özene bezene kesip, titizlikle saklıyordum. Ataçla falan tutturup halının altına koyuyordum dümdüz kalsın diye. Telefonu almaya gittiğimizde kuponları el yordamıyla yırtan ve tuvalet kağıdı gibi bayiye getiren insanları görünce insanlığımdan utandım.

• quote:

quote:

Walla ben makas la kesiyorum ama inatla işaretli yerlerden değil daha geniş kesiyorum sanırsam muhalefet doğamda var

• quote:

quote:

İlk vallahi. Hiç işim olmazdı kupon mupon ama kitap görünce dayanamadım.

• quote:

quote:

quote:

İlk vallahi. Hiç işim olmazdı kupon mupon ama kitap görünce dayanamadım.

Ne demek istediğini o kadar iyi anladım ki normalde bende hayatta ugrasmam hergun al 29 gun bekle sonra kuponları ver al ama kitap olunca iş değişiyor.. Bu gun kız arkadaşımın evlerinin yakınına korsan bi kitapçı geliyodu arada geçen gene gelmişti 5 er tl ye kayıp sembol ve davinci şifresini aldırmıştım elime alınca kitapları cocuk gibi sevindim walla :D bu kitap ne büyülü bişey ...

• Dün unuttum gazete almayı

Yedek kupon verirler heralde...
  • Sadece 1 tane veriliyor yedek kupon. Bende bugün almayı unuttum, az sonra çıkıp bakıcam her yere.

Olmadı yarın 2 tane gazete alırsın, birini eksik olanın yerine koyarsın. Bişey demezler heralde?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1F943E7C5 -- 9 Ocak 2010; 15:48:55 >
  • yedek kupon 1 tane değil ya benim bildigim 4 tane felan veriyolar kuponlar bittikten sonrada ?? Ben mi yanlış biliyorum acaba ?
  • Benim takip ettiğim kadarıyla anladığım, her kampanyanın bitiminde 1 yedek veriyolar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Creative_Director

yedek kupon 1 tane değil ya benim bildigim 4 tane felan veriyolar kuponlar bittikten sonrada ?? Ben mi yanlış biliyorum acaba ?

Ben de 1'den fazla yedek veriyolar diye biliyorum, umarım verirler :)
  • sanmıyorum 1 tane yedek verceklerini daha fazla verirler.
    bu kampanya başladıgında 100temel eser kampanyası vardı onda baya yedek vermişti.
    3veya 4. günde bile gazetenin başında bugünden itibaren kupon biriktirebilirsiniz yazıyordu demek yedek vercekler 4-5 tane
  • Özür diliyorum 2 tane yedek kupon veriliyor sonunda.

Sansar toplamda 5 kampanya yapılıyor zaten. 3. günde 3. kampanya başlıyor. O yüzden bugün başlayabilirsiniz diye yazıyolar.

Kaçırdığınız günün ertesi iki tane gazete alırsınız, onun yerine koyarsınız zaten bişey olmaz, sorun etmeyin fazla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HilFul

Özür diliyorum 2 tane yedek kupon veriliyor sonunda.

Sansar toplamda 5 kampanya yapılıyor zaten. 3. günde 3. kampanya başlıyor. O yüzden bugün başlayabilirsiniz diye yazıyolar.

Kaçırdığınız günün ertesi iki tane gazete alırsınız, onun yerine koyarsınız zaten bişey olmaz, sorun etmeyin fazla.

yaw şimdi öle yaparsın da bu bayidekilerin nasıl bi cins cıkacakları belli olmaz bi cinslik yapmasınlar diye dikkat ediyom ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Creative_Director

Ne demek istediğini o kadar iyi anladım ki normalde bende hayatta ugrasmam hergun al 29 gun bekle sonra kuponları ver al ama kitap olunca iş değişiyor.. Bu gun kız arkadaşımın evlerinin yakınına korsan bi kitapçı geliyodu arada geçen gene gelmişti 5 er tl ye kayıp sembol ve davinci şifresini aldırmıştım elime alınca kitapları cocuk gibi sevindim walla :D bu kitap ne büyülü bişey ...

Vallahi öyle.
  • Geçen perşembe alamadım gazeteyi. . Yedekle denkleştircez artık

2 Hafta kaldı bakalım.
  • Konuyla alakasız mesajlar atmayın lütfen. Konu bir gazetenin 15 tane kitabı neredeyse bedavaya veriyor oluşu. Kime ait olduğu değil.
  • quote:

Konuyla alakasız mesajlar atmayın lütfen. Konu bir gazetenin 15 tane kitabı neredeyse bedavaya veriyor oluşu. Kime ait olduğu değil.

Katılıyorum.Bunlar gereksiz hareketler.Adamlara iyilik yaramıyor yahu.
  • 2 tane kupon eksik bende. nasıl yapacağız
  • quote:

Orijinalden alıntı: malumatfuruş

2 tane kupon eksik bende. nasıl yapacağız

Birgün 2 gazete birden al elinde bulunsun fazladan aynı güne ait.

Normal sayılar bittikten sonra yedek kupon verilir, eğer 2 tane yedek kupon verirlerse onları alırsın eksik olanların yerine korsun. Ama eğer 1 tane yedek kupon verirlerse aynı güne ait fazladan aldığın kuponu da ekle araya. Bir şey olmaz.
  • Şeytanın Sağ Eli kitapçılarda 4.99 TL
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.