Şimdi Ara

Gazetelerin Kitap Kampanyaları (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.099
Cevap
0
Favori
79.766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende ki setleri satabilirim arkadaşlar, özellikle almak isteyen birisi varsa. Bestseller 1. set ve Kenta yayınları ile Kutup Yıldızının seçme klasikleri var elimde. Tüh ben kaçırdım, çok almak istiyorum diyen biri çıkarsa eğer. Bir iki tanesi hariç kapağını açmadım hiç birinin.

Bu arada naber Barış? Nasıl gidiyor çalışmalar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alejàndro

Bende ki setleri satabilirim arkadaşlar, özellikle almak isteyen birisi varsa. Bestseller 1. set ve Kenta yayınları ile Kutup Yıldızının seçme klasikleri var elimde. Tüh ben kaçırdım, çok almak istiyorum diyen biri çıkarsa eğer. Bir iki tanesi hariç kapağını açmadım hiç birinin.

İyidir senden. Telefon numaranı atsana pmden bana. Bu arada kitapları niye satıyorsun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: foreverea

quote:

Bende ki setleri satabilirim arkadaşlar, özellikle almak isteyen birisi varsa. Bestseller 1. set ve Kenta yayınları ile Kutup Yıldızının seçme klasikleri var elimde. Tüh ben kaçırdım, çok almak istiyorum diyen biri çıkarsa eğer. Bir iki tanesi hariç kapağını açmadım hiç birinin.

İyidir senden. Telefon numaranı atsana pmden bana. Bu arada kitapları niye satıyorsun?

Kullanmıyorum hiç birini. Bu sene vakit yok zaten. Bir sene bekleyeceğine kitaplar birisi alsın, okusun diye dedim.

Attım pm.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: foreverea

quote:

Kullanmıyorum hiç birini. Bu sene vakit yok zaten. Bir sene bekleyeceğine kitaplar birisi alsın, okusun diye dedim.

Attım pm.

Haklısın fazla vakit olmuyor. Ama ben çalışmıyorum da nasıl gidecek böyle bilmiyorum:)

• arkadaşlar hiç yok mu kampanya bu aralar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rinkhal

arkadaşlar hiç yok mu kampanya bu aralar

Yapmıyorlar
  • Milliyet gazetesi 9 kupona YGS Matematik soru bankası veriyor.1800 civarı soru var.Renkli baskı.Matematik Vadisi yayınlarının kitabı.İlk kupon bugün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak1709

Milliyet gazetesi 9 kupona YGS Matematik soru bankası veriyor.1800 civarı soru var.Renkli baskı.Matematik Vadisi yayınlarının kitabı.İlk kupon bugün.

Bilgi için teşekkürler arkadasım hala adam akıllı bir roman seti beklentisindeyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Creative_Director

quote:

Orijinalden alıntı: burak1709

Milliyet gazetesi 9 kupona YGS Matematik soru bankası veriyor.1800 civarı soru var.Renkli baskı.Matematik Vadisi yayınlarının kitabı.İlk kupon bugün.

Bilgi için teşekkürler arkadasım hala adam akıllı bir roman seti beklentisindeyim.

+1903

Bu arada mail falan atabileceğimiz biryer yok mu toplu şekilde istek yapsak? Bunların yapacağı yok
  • Hürriyet gazetesininde Atatürkle ilgili bir kitabı varmış.35 kupon.Bugün başlamış kampanya.
  • Milliyet Renkli 2300 sorulu Lys Mat. kitabı veriyor.
  • quote:

50 kitaplık seti almamıştınız sanırım?

Bu arada vahşi yaşam seti kampanyası yeniden başladı, kaçırdım diyenler başvurabilirler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: robotica

quote:

50 kitaplık seti almamıştınız sanırım?

Bu arada vahşi yaşam seti kampanyası yeniden başladı, kaçırdım diyenler başvurabilirler...

Almamıştım evet.
  • vatan ve posta ygs kitabı veriyor, kuponlara yarın başlayabilirsiniz.
  • Var mı arkadaşlar yeni başlayan kampanya ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GökPerisi

Var mı arkadaşlar yeni başlayan kampanya ?

Bildiğim kadarıyla yok.
  • Rus Klasiklerini okumaya başladım hayırlısı:)
  • Bugün vahşi yaşam belgeselleri setini aldım, DVD ler son derece şık olmuş, national geographic setindeki gibi hepsi kutularında gelmiş, yanında da 20 tane kitapçık (evet kitap değil kitapçık, katalog gibi) gelmiş. Keşke kitaplara da gereken özen gösterilseydi.

Genel olarak güzel bir set, fotolar da birazdan...
  • quote:

Orijinalden alıntı: robotica

Bugün vahşi yaşam belgeselleri setini aldım, DVD ler son derece şık olmuş, national geographic setindeki gibi hepsi kutularında gelmiş, yanında da 20 tane kitapçık (evet kitap değil kitapçık, katalog gibi) gelmiş. Keşke kitaplara da gereken özen gösterilseydi.

Genel olarak güzel bir set, fotolar da birazdan...

Hayırlı olsun. Bende almayı düşünmüştüm ama arada kaynadı, unuttum gitti. Sen söyleyince hatırladım. Birde, National Geo Aile Atlası mı ne vardı heralde, Milliyetin. Onu da almayı düşünüyordum ama o da kaldı öylece.
  • Arkadaşlar Milliyet'in "National Geographic Aile Atlası" kampanyası vardı. Bekliyordum bir süredir. Dağıtım tarihleri açıklanmış:
    DAĞITIM;
    İstanbul Bölge'de 10.12.2010 tarihinde başlayıp,10.01.2011 tarihinde bitecektir.
    İzmir ve Antalya Bölge'de 17.12.2010 tarihinde başlayıp,17.01.2011 tarihinde bitecektir.
    Ankara ve Trabzon Bölge'de 18.12.2010 tarihinde başlayıp,18.01.2011 tarihinde bitecektir.

Kampanya 1 için de kampanya 2 için aynı tarihlerde dağıtılacakmış. Biriktirip bekleyen varsa haberi olsun.

Kaynak:
    http://www.yaysat.com.tr/%C3%BCr%C3%BCn/19568-1/national+geographic+aile+atlasi.html
    http://www.yaysat.com.tr/%C3%BCr%C3%BCn/19568-2/national+geographic+aile+atlasi+2+kamp+.html

• 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.