Şimdi Ara

Star Citizen (Çıkmadı) [ANA KONU] (49. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.248
Cevap
44
Favori
94.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam bilemeyecemde bu tip oyunlara destek vermek gerekiyor tabiki, bıktık artık fps fps yok metin 2 bilmem ne adam akıllı birşeyler çıksın artık :)
    elite in fiyatlarıda yüksek geldi bana biraz bilmiyorum

bu sektör gelişsinde önemli olan o
  • TheCreeD T kullanıcısına yanıt
    özgür evren olucak tabiki bu konuda şüpheniz olmasın
  • Aktif oynuyanlar varsa, Facebook'ta yeni bir Sayfa oluşturdum. Günlük/Haftalık Bilgiler aktarılacak. Her tür diskosyona açıktır ve herkesi beklerim.

Yönetmeklik yapmak isteyenlerde bana teklifte bulunabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Katillah -- 21 Eylül 2014; 16:46:17 >
  • Umarım pc kaldırır
  • Evet bircok sorunu gideren yeni Arena Commander v0.9.1 ve 13.1 yamasi yayinlandi.

http://starcitizenglobal.com/threads/star-citizen-arena-commander-v0-9-1-yayinlandi.521/
  • quote:

Orijinalden alıntı: Playas

Bayan bir pre-order projesi olacak.Geciktikce beklenti büyüyecek,büyüdükce memnuniyet oranı dogal hali ile düşücek ve overrated max %80 bir oyun olacak gibi geliyor bana.Duke nukem foreverı aklıma getirdi birazcık.

Çok uzattılar ve oyunu asırı paraya bagladılar.Oyun bildigin 1 milyar doları vurmadan cıkmayacak resmen.

+1, ben de böyle olmasından korkuyorum.

Sonra Destiny, Homefront vb. gibi beklenti aşırı şişirilip, esasında güzel bir oyun için "eee bu muymuş" diyeceğiz gibi geliyor bana. İnşallah böyle olmaz, bakalım.

Elite de, SC de şöyle uzay-sim kategorisinde bir GTA-V havası yaratsa mis olacak miss..
  • sırf arena commander'da soluduğum atmosfer bile şahane bir oyun olacağını gösteriyor. sıkmayın canınızı şahane bir oyun olacak.
  • Bu oyun gecikmese şüphe duyardım ben. Piyasadaki diğer oyunların ne kadar sürede yapıldığına bakın. Star Citizen zaten acaip kompleks. GTA V gibi bir oyun 5 yılda yapılıyor. Star Citizen'ında uzun sürmesi gayet doğal. Hem gözlerimizin önünde yapılıyor. Projede sıkıntı olsa fark edilir hemen.
  • Hepinizim Kurban Bayrami Mubarek olsun , nice bayramlara insallah.

Star Citizen Arena Commander v0.9.1.1 surumu cikti , ayrica Eylul 2014 ayinin raporuda yayinlandi.

http://starcitizenglobal.com/threads/monthly-report-september-2014.529/

http://starcitizenglobal.com/threads/star-citizen-arena-commander-v0-9-1-1-yayinlandi.530/

• İyi bayramlar arkadaşlar.
    Ya benim geminin kontrolü çok gıcık, oyunu satablirimi standard ilk paket var, Elite Dangerous daha kolay gibi, kontroller bakımından yorumlayablirimisiniz?
  • İyi bayramlar.
    Yalnız şu haberleri paylaşırken ana sitenin linkini verseniz? Çeviri olsa tamamda aynı yazıyı kopyala/yapıştır yapıyorsunuz.

@WinteR

Elite Dangerous son aşamalarında olduğundan daha iyi tabi. Ama iki oyun farklı uçuş modelleri için gidiyor. Karşılaştırma yapmak zor. Star Citizen'ın gelişmesi lazım baya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WinteR

İyi bayramlar arkadaşlar.
    Ya benim geminin kontrolü çok gıcık, oyunu satablirimi standard ilk paket var, Elite Dangerous daha kolay gibi, kontroller bakımından yorumlayablirimisiniz?

Son cikan yamayla kontroller yola girdi bence.Ama simulasyon oldugu icin bircok oyuna gore gemi kontrolu dogal olarak daha zor.Ayrica oyunda artik "G" Basinci kendini fazlasiyla hissettiriyor.Su yarislar ozellikle cok zor oluyor yolu bulamiyorum surekli karistiriyorum Gerci eglence amacli oldugu icin yarislar cokda onemli degil bence.

• Cevaplar için çok teşekkürler arkadaşlar, Elite Dangerous'u çok sonradan gördüm daha arcade tarzında, ben de sanırım arcade oyuncusuyum, star wars rogue squadron'da kalmıştım uzay simülasyonlarında, herhalde ondandır :)
  • Bu tür oynadığım tek oyun freelancer,onu da sadece single player oynadım.Yinede bir süredir oyunu takip ediyorum ve çok etkileyici görünüyor.Yalnız oyuncular delirmiş durumda.Oyunun çıkmasına daha uzun bir süre var ve millet gidiyor,100 lerce dolara gemi alıyor.Daha oyun çıkana kadar o gemilerin özellikleri kaç kere değişecek.Ben betayı bekliyorum.Beta çıkış tarihi açıklanınca 45 dolara Aurora LN alacağım.Eğer çok para vermek istemiyorsanız size de bu gemiyi öneririm.Zaten tüm gemileri oyunda alabileceğiz.Varsın 3-4 ay sonra alırız hem bu süre zarfında oyunu ve gemileri tanıyıp daha iyi karar verebiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Versalid -- 5 Ekim 2014; 17:09:24 >
  • Canlı yayın oldu. Gemide gezme ve gezegenlere inme videosu. Daha çok erken aşamalarda ama yok böyle birşey ya. Sesler atmosfer harika olmuş. Herkes izlemeli kesinlikle.

Video kalitesi kötü malesef direk canlı yayından alındığı için.

Yol haritası:

2014 sonu - Arena Commander 1.0 çıkışı

2015 (çıkış sırasına göre) - FPS modu, gezegenlerde gezme modu, Arena Commander 2.0, Squadron 42 Bölüm 1, asıl evrenin alpha testi.

2015'deki bazı şeylerin gecikeceğini düşünüyorum. Evrenin alpha sürümü 2016 başına kalır.

Ayrıca bu hafta boyunca Arena Commander'daki her gemiyi test edebiliyoruz.

• archVillain A kullanıcısına yanıt
    Bu canli yayin 1 ve 2 kasimdaki PAX etkinliginde olmayacakmiydi , hatta FPS modulude o zaman tanitilacakti.Bizden habersiz erkenemi aldilar yoksa.
  • killnOd kullanıcısına yanıt
    O yayın olacak hocam. Bu CitizenCon canlı yayını mı öyle birşeydi. FPS çatışmalar gösterilmedi. PAX'da göreceğiz onu.

Bu arada bir video daha maden istasyonunu gösteriyor. Kaplamalar olmamasına rağmen güzel duruyor.

• Videonun tamamı ve oyun hakkındaki ayrıntılı bilgiler yol haritası vs aşağıdaki linkte
    http://www.youtube.com/watch?v=-qlQDsOfjcQ&list=UUpVZ_-krjf65vP5ZeoZiUVw&index=6

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilonsahiden -- 12 Ekim 2014; 15:59:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: archVillain

Canlı yayın oldu. Gemide gezme ve gezegenlere inme videosu. Daha çok erken aşamalarda ama yok böyle birşey ya. Sesler atmosfer harika olmuş. Herkes izlemeli kesinlikle.

Video kalitesi kötü malesef direk canlı yayından alındığı için.

Yol haritası:

2014 sonu - Arena Commander 1.0 çıkışı

2015 (çıkış sırasına göre) - FPS modu, gezegenlerde gezme modu, Arena Commander 2.0, Squadron 42 Bölüm 1, asıl evrenin alpha testi.

2015'deki bazı şeylerin gecikeceğini düşünüyorum. Evrenin alpha sürümü 2016 başına kalır.

Ayrıca bu hafta boyunca Arena Commander'daki her gemiyi test edebiliyoruz.

Ne yapsam bilemedim galiba alacağım yakında artık.

• RSI su videolari ve canli yayini yuksek kalitede yayinlasa da izlesek.Diger videolarin cekimi ve kalitesi kotu geldi acikcasi.20 gun sonra FPS sunumu var en gec de 20 Ocak 2015 de cikartirlar umarim FPS modunu.
  • 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.