Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Star Citizen (Çıkmadı) [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
1.935
Cevap
43
Favori
74.969
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Simulasyon >> Star Citizen (Çıkmadı) [ANA KONU]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      7715 Mesaj
      02 Ağustos 2014 13:06:52
      quote:

Orijinalden alıntı: WinteR

Tekrardan selamlar arkadşlar, oyunu aldım uçuş filan yaptım, saolsun Killnod ekibe de aldı fakat çok yeniyim. Oyuna başlayınca yapmam gerekenlerle ilgili bir konu varmı, ben gidip training bölümüne benzer bir bölümde düşman gemilerini vuruyorum, sanırım daha geniş bir evren var bilmediğim :)

Suanda yapabilecekleriniz anlattiklarinizla sinirli.Alpha oldugu icin daha ortada kesfedebilecegimiz genis bir evren yok.Bu ayki gamescom da bakalim RSI bize oyunla ilgili ne tur yenilikler sunacak.
      |
      |

• Binbaşı
      1989 Mesaj
      04 Ağustos 2014 22:09:35
      |
      |

• Yarbay
      2938 Mesaj
      05 Ağustos 2014 17:14:50
      Uzun süre direndim ama ben de sonunda aldım, dayanamadım.
      40$'lık Aurora MR ve 5 dolarlık Arena Commander Pass aldım.

Akşam gidinde kuracağım.
      Sabırsızlıkla bekliyorum bu oyunu.
      |
      |
    • Yarbay
      7715 Mesaj
      07 Ağustos 2014 15:07:12
      Star Citizen Arena Commander Modulu artik herkese MultiPlayer olarak acildi.

http://starcitizenglobal.com/threads/star-citizen-arena-commander-multiplayer-herkese-acildi.247/
      |
      |

• Yarbay
      2938 Mesaj
      08 Ağustos 2014 09:22:34
      Oyunu güya aldım ama bi türlü indiremiyorum ki.
      2 gündür 150kb/s'nin üzerine çıkmıyordu hız, dün 20-30'larda dolandı resmen.
      1 haftada mı indireceğim bunu? :)
      |
      |
    • Yarbay
      5656 Mesaj
      16 Ağustos 2014 00:24:22 Konu Sahibi
      Video yağmuruna hazır olun.

Buda Constellation modellerinin sayfası.

https://robertsspaceindustries.com/comm-link/transmission/14080-The-2945-RSI-Constellation-Lineup

• 16 Ağustos 2014 21:45:34
      Oyun türkçe çıkıçak mı yada düşünüyolarmıymış bilgisi olan lütfen söyleyebilirmi.
      Her dil var bi tükçe yok bütün oyunlar neredeyse böyle bıktım abi bune ya latince var filipince var daha neler neler koyan adamlara sorsan hangi ülkelerin dili bunlar diye bişi diyemez türkçeye gareziniz mi var arkadaş işşallah bu oyunda böle olmaz
      |
      |

• Yarbay
      7715 Mesaj
      17 Ağustos 2014 13:50:41

Canli yayini izledik guzeldi ama BETA nin adi bile gecmedi.Sanirim 31 Kasim 2014 PAX da FPS haricinde BETA ninda 2015 yilinda cikacaginii duyururlar.Canli yayindaki kesintiler kotuydu ve oyundan ziyade daha cok yeni gemi tanitip satislarini arttirdilar denebilir.Surekli yeni gemiler cikartip insanlari cezbedip insanlari gemi almaya yonlendirmek yerine artik elle tutulur bir oyun istiyoruz.Mesela ELITE ciddi anlamda ilerliyor okudukllarima gorede BETA dan cok memnunlar.Biz hala ALPHA hatalari ve yuksek pinglerle ugrasiyoruz.Paket lost da cabasi.
      |
      |
      archVillain kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      5656 Mesaj
      17 Ağustos 2014 16:26:34 Konu Sahibi

2018'de anca oynarız.
      |
      |
      killnOd kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      391 Mesaj
      18 Ağustos 2014 16:51:04
      Arkadaşlar bende ufak bir gemiyle giriş yaptım ve 325A aldım. Ancak kontrol konusunda bazı sorularım olacak. Devamlı oyanayan arkadaşlar hangi kontrol cihazını kullanıyorlar? (Mouse-klavye / joystick-klavye / gamepad-klavye) Hangisini tavsiye edersiniz? Kontrol ayarlarınız hakkında bilgi verirseniz sevinirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OcEloTT -- 18 Ağustos 2014; 16:52:18 >
      |
      |

Chevrolet Cruze 2012 HB 1.6 LT WTCC Ed. Plus AT/6**Honda Civic 2013 Elegance Eco 1.6L Benzin/LPG Otomatik Modulo Body Kit 18" König SJ02 **Honda Civic 2008 HB Sport 1.8L Benzin Otomatik**Sony Bravia KDL 47W805 **Sony BDV-E4100 3D Blu-ray Ev Sineması Sistemi**Samsung 46F6270 Smart**Samsung R522 P8700**Apple iPhone 6**Apple iPhone 6Plus**Sony Playstation 4**MSI GE70 2OE-201TR**Saitek x52
    • Yarbay
      9525 Mesaj
      19 Ağustos 2014 14:46:39
      quote:

Orijinalden alıntı: archVillain

2018'de anca oynarız.

Hocam 1-2 ay para biriktirip bende alacagim fakat anca 40 dolarlik alabilirim.

Kafama takilan sey bunu alirsam ileride Constetillation gibi gemilere oyun ici paralarla sahip olabilecek miyim? Sayfalarca tartismistik biliyorum ama son aciklamalarda degisiklik oldu mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Ne istediğini bilmeyen insanlar asla tatmin olmazlar.
    • Yüzbaşı
      825 Mesaj
      19 Ağustos 2014 16:37:22
      hiç alakam olmayan bi alanda olsa uzay similasyonu, bende aldım az önce şu siyah hornet hoşuma gitmişti ama 140 dolarda kıyamadım valla ne çıkar sararmı beni oyun bilmediğim için. umarım buda battlefielddeki gibi rakip uçakla birbirimizin arkasına geçmek için sürekli daire çizip sonuca ulaşamayınca can sıkıntısı ve baş dönmesi sonucu uçaktan atlamamla son bulan bir oyun değildir, hadi onda atlayıp stinger filan sallıyorum bunda onuda yapamayız
      |
      |
    • Yarbay
      5656 Mesaj
      19 Ağustos 2014 17:18:00 Konu Sahibi

@Ahmi524

Yok hocam değişmedi. Herşeyi oyun içi parayla alabileceğiz.

@Tygris85

En iyisi bence emin olmadan fazla para vermeye gerek yok. Star Citizen'da gemiler çok hızlı dönüyor o yüzden kovalamaca rakibin arkasına geçme yok. Sıkıntı olmaması lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi archVillain -- 19 Ağustos 2014; 17:18:34 >
      |
      |
      Bahsedilenler: Tygris85 , Ahmi524 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      509 Mesaj
      19 Ağustos 2014 18:51:20
      Oyunun amacı ve fıyatı nedır? Ilk oynayanlar ıcın karmasıkmıdır? Soyle bı kısa ozetle anlatırmısınız. Mobılde oldugumdan her sıte her yazı gozukmuyor.
      |
      |

• Yarbay
      9525 Mesaj
      19 Ağustos 2014 19:59:15
      quote:

Orijinalden alıntı: archVillain

@Ahmi524

Yok hocam değişmedi. Herşeyi oyun içi parayla alabileceğiz.

@Tygris85

En iyisi bence emin olmadan fazla para vermeye gerek yok. Star Citizen'da gemiler çok hızlı dönüyor o yüzden kovalamaca rakibin arkasına geçme yok. Sıkıntı olmaması lazım.

Teşekkür ederim hocam. 1-2 aya ön sipariş geçerim galiba
      |
      |

• Yüzbaşı
      622 Mesaj
      21 Ağustos 2014 14:08:05
      Oyun hakkında türkçe içerikli videolar yayınlamaya başladık, genel anlamda oyun hakkında bilgilerin yanı sıra içerisinde barındırdığı modlar ve oynayış hakkında videolar da ilerki zamanlarda youtube kanalımıza eklenmiş olacak dileyen arkadaşlar kanalımıza üye olabilir ve internet sitemiz üzerinden üyelik formu doldurabilirler.Sitemiz üzerinden her türlü soru ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz elimizden geldiğince istekler ve sorular cevaplanacaktır.

Ayrıca oyunda hesabı bulunan arkadaşlarhttps://robertsspaceindustries.com/orgs/SCGLOBAL adresinden oluşturduğumuz Organizasyonumuza katılım da bulunabilirler.

Saygılar.

Star Citizen Genel Bilgilendirme

Arena Commander Türkçe İnceleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EgeTurk -- 21 Ağustos 2014; 18:22:21 >
      |
      |

• Yarbay
      9525 Mesaj
      22 Ağustos 2014 09:16:35
      quote:

Orijinalden alıntı: killnOd

Canli yayini izledik guzeldi ama BETA nin adi bile gecmedi.Sanirim 31 Kasim 2014 PAX da FPS haricinde BETA ninda 2015 yilinda cikacaginii duyururlar.Canli yayindaki kesintiler kotuydu ve oyundan ziyade daha cok yeni gemi tanitip satislarini arttirdilar denebilir.Surekli yeni gemiler cikartip insanlari cezbedip insanlari gemi almaya yonlendirmek yerine artik elle tutulur bir oyun istiyoruz.Mesela ELITE ciddi anlamda ilerliyor okudukllarima gorede BETA dan cok memnunlar.Biz hala ALPHA hatalari ve yuksek pinglerle ugrasiyoruz.Paket lost da cabasi.

Evet bir sürü gemi tanıtıyorlar bence iyi oluyor herkes bu oyunu bir sürü gemi çeşidi olsun diye de alıyor. Gerçi bir sürü oyun var zaten.

Beta ancak 2015'de çıkar.

Bu arada 2K monitör almayı düşünüyorum sırf bu oyun için . Acep Amd FX-8350,1600Mhz 8GB,MSI GTX 660 Tİ PE'yla high'da oynayabilir miyim ki 2K'da

Bu arada Star Citizen konsollara düşünülmüyor sanırım? Sonradan caymacılık yapmasınlar da

• Yarbay
      7715 Mesaj
      22 Ağustos 2014 09:38:34

Sonrasindada oncesindede konsol ve mobil cihazlara cikmasi mumkun ve soz konusu bile degil , iciniz rahat olsun.
      |
      |
      Ahmi524 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      9525 Mesaj
      22 Ağustos 2014 09:46:00
      quote:

Orijinalden alıntı: killnOd

Sonrasindada oncesindede konsol ve mobil cihazlara cikmasi mumkun ve soz konusu bile degil , iciniz rahat olsun.

Bu oyunda bize özel olsun

Ne zaman çıkar bu arada 2016'ya kadar çıkar mı ki?

• Yarbay
      7715 Mesaj
      22 Ağustos 2014 10:08:11

Beta tahmini 2015 de , full surum ise 2016 da cikacak gibi duruyor.
      |
      |
      Ahmi524 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hızlı Cevap

Reklamlar
web tasarım
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
haberler
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,312
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.