Şimdi Ara

STANLEY SBD20S2K Kömürsüz çift akülü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.824
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Amazondan 432 TL ye aldım, güzel cihaz şu an 460 liraya satıyor

kaçıranlar şuan 517 TL ye Hepsiburadadan alabilir

STANLEY SBD20S2K 18v/1.5 Ah Li-ion Çift Akülü Kömürsüz Vidalama/Matkap

Stanley SBD20S2K 18Volt/1,5Ah Li-ion Çift Akülü Profesyonel Vidalma

Ürün Özellikleri
    • Stanley SBD20S2K 18Volt/1,5Ah Li-ion Çift Akülü Profesyonel Vidalama
    • 18 Volt/1,5Ah Li-ion Çift Akülü Profesyonel Vidalama
    • 55 Nm maksimum tork gücü
    • Yüksüz hızı 0-430 / 0-1700 dev/dk
    • Maksimum Delme Kapasitesi (Ahşap) 35mm, (Metal) 13mm
    • Kömürsüz motor sürtünmeyi azaltır ve çalışma süresini ve alet ömrünü uzatır
    • Otomatik mil kilitli 13mm tek kovanlı anahtarsız metal mandren ile tek elle kolay ve hızlı uç değiştirme
    • Li-Ion akü kullanılmadığı zamanda şarjını korur, böylece daha uzun kullanım süresi sağlar
    • Olağan üstü kompakt ve hafif, zor alanlarda bile uzun süre yorulmadan çalışma imkânı sağlar
    • 22 kademeli tork ayarı ile ahşap, metal, plastikte delme ile her türlü vidalama uygulamasında üstün kontrol ve hassaslık
    • Elektronik hız ayarı sayesinde delme ve vidalama uygulamalarında kullanılan malzemeye göre en uygun hız kontrolü
    • Rahat kullanım için titreşimi emen kauçuk kaplı kabza
    • İki vitesli şanzıman ile farklı malzemelerde kullanılmak için değişken hız ve sağ/sol dönüş ayarı
    • İki vitesli şanzıman, duvar, ahşap, çelik, plastik ve metalde tüm uygulamalar için yeterlidir
    • Kompakt tasarım tek elle rahat kullanım ve dar alanlara erişim sağlar
    • Kayar akü sistemi ile kolay ve güvenli akü değiştirme
    • Çift Akü sayesinde şarj süresini beklemeden kesintisiz çalışma
    • Akü göstergesi, akü şarj durumunu gösterir
    • Entegre LED aydınlatma çalışma alanını aydınlatır
    • Manyetik uç yuvası
    • Taşıma çantası ile alet ve aksesuarları temiz ve güvenli bir şekilde saklama
    • Profesyonel Kullanıma uygundur
    • Ağırlık 1,70 Kg
    • Standart Ekipman; 2 Akü, 90 dakikalık şarj aleti, Taşıma çantası...

Oto serviste kullanmak için aldım,her yerde kullanılır
    Tamirat tadilat bu forumda yazılı olduğu için burada yazdım

Torku güçlü dönerken madren elle tutulmuyor

kıvılcım saçmıyor güçlü, piller dolu geldi, ağır gibi ama sağlamlık ön planda olacak doğaldır

çanta kulpunu kırdım, görünmez cırtla sıkmışlar açılmadı zorladık , yenisini istedim Amazon adres verdi distribütörden istedim gelecek.

kömürlü dozer alman tasarım bilmemne markalar ucuzaa var bunlar iyimidir: hayır, bunlar kömürlü, bu önemli bir şeydir, ayrıca o markalar çin malı taklit düşük kalitedir.

1. kömürsüz, çinliler fırçasız derler, bu sayede motorun torku beygir gücü yüksek oluyor, kömür güç kaybına neden olur,

2. kömürlü çalıştığı esnada kıvılcımlar saçar, ortamda gaz benzin gibi yanıcı parlayıcı alev alabilir.

3. pimapenci marangoz tabelacı gibi iş yapanlar ayda bir diğerleri iki ayda bir kömür değişimi yaptırsa işcilik dahil 100 TL olabilir yılda 1200 TL kömüre para verir kömürsüz makina ödemiş olur farkı

4. kömürsüzde pil performansı daha uzundur, şarj daha kısa lithium pil ( bahsettiğin Li ion pil, geç dolar erken biter) cihaz yeni teknolojidir çok yönden fark eder, ancak fiyatda az farkla kömürsüz alınır.

5. kömürlüde kömür biter kömür değişim zamanını kaçırırsan motor sargı kollektörünü çizer yer bozar, sargı motor komple değişir ki makina parasına yakındır yani 400 TL

aküleri hariç satılan cihazlar var bir akü 250 TL den başlıyor dikkat edin, çift akü gibi net ifade başlıkda yazmalıdır.

hileli ilana örnek
    başlıkda akülü vidalama yazarken, açıklamada ayrıca akü almalısınız Akü ve şarj cihazı dahil değildir. yazıyor
    https://www.amazon.com.tr/Einhell-TE-CD-18li-Brushless-Vidalama/dp/B01LZJ6UVC/ref=sr_1_2?s=diy&ie=UTF8&qid=1543054104&sr=1-2&keywords=Kömürsüz

Cihaz hakkında tecrübe ve bilgi paylaşımımı zamanla bu konuya eklemeye devam edeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aslanoto -- 30 Kasım 2018; 12:37:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İnceleme ve açıklamalarınız için teşekkürler. Pek detaylardan anlamayan birisi olarak şu ürünü almayı planlıyorum. Sizce nasıldır?

https://www.hepsiburada.com/einhell-te-cd-12-x-limit-cift-akulu-vidalama-p-HREIN4513603
  • Kicker kullanıcısına yanıt
    yarısı kadar torka sahip, ve kömürlü, fiyat yakın alınmaz, konudaki model 460 TL gibi tekrar satılmaya başlandım Amazonda

• Kırık kol için Amazonla böyle konuştuk, distribütör merkeze mail yazdım aradılar adresime yakın servis no verdiler , siz kulp parçasını bana yollasanız dedim, bizde bulunmuyor dedi, verdiği servis noyu aradım komple cihazı getimen gerek rapor yazıp merkezden isteriz dediler , bende sadece çantayı getireyim kulpu çıkmalı kulp lazım dedim komple getir diyor, ondada parça yok, rapor yazıp iade isteyecek cihazın indirimli parasını iade edecekler bu bana hiç iyi gelmedi, yok kalsın kulpsuzda kullanırım hatta çantasız kullanayım diyorum

İnsanları yanıltarak ürün satan diğer satıcılardan örnek verelim

• Bu darbesiz, darbelisi, Hepsiburada da çok satılmış oradaki bir kullanıcı bu darbeli aletin kullanırken kabzasını bükmeye başladığını yazmış,darbeli iki katı torka sahip ama kullanımda aleti erken bozacak diye, fiyatı da fazla olduğu için almadım,

Araba servisimde havalı somun sıkmayı dahi vidaları gevşetmede kullanamıyorum alet bozuluyor, darbeli vidalama yı üçe katlayan Torku olduğu halde, gevşetmeleri manuel elde boruyla yapıyorum en ekonomiği budur

AliExpress de satılan kömürlü kömürsüz darbeli darbesiz tüm vidalama ilanlarında araba tekeri vidalamak için uygun değildir, yazısı ve uyarı resimleri var, dünyanın her yerinden alıp zorlayıp aletleri bozdukları için garanti dışı bırakmak için uyarıyor

Buna göre darbeli diye sıkı vidaları sökemezsiniz, aleti bozarsınız

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.