Şimdi Ara

Stanley Parable Türkçe Dublajlı Yama (Yayımlandı!) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
12
Favori
35.052
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
54 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhabalar. Kurulum dosyasının açılmama sebebi genellikle firewall'ın ya da virüs programlarının dosyayı denetlemesindendir. Firewall'ı deaktive edip programı tekrar açın. Eğer olmaz ise bizle terardan iletişime geçebilirsiniz.

EDIT: Cümleyi yanlış anlamışım üzgünüm. Sadece dosyaların çıkması garip. Ya da çıkarttığınız dosyaların konumunu belirlemediniz. Ne de olsa yama, .exe uzantılı bir dosya ile geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GG-Kuş -- 14 Ekim 2019; 0:24:49 >
  • Elinize sağlık.
  • Öncelikle teşekkürler. Sesiniz çok iyi, daha önce hiç filmlerde dublaj yaptınız mı çok tanıdık geliyor sesiniz nedense.
  • Hocam Deluxe sürümü için ve demo sürümü için de türkçe dublajı bekleriz. Ağzınıza sağlık güzel çalışma.
  • Harika olmuş, eline sağlık.
  • Oha bu çok iyi! Oldukça kaliteli bir iş. Projede emeği geçen herkese teşekkürler, ellerinize emeklerinize sağlık
  • Emeğinize sağlık tebrik ederim sizleri.
    Dublaj için bi kaç kez defa daha oynanır.
  • narrator un kendisi kadar başarılı bir seslendirme
    ekşi de de reklamınızı yaptım
    ağzınıza sağlık be
  • valla acayip keyifli ya tekrar tekrar oynuyorm
  • Bu oyunu iyi oynamadım teşekkürler
  • Muhteşem olmuş. Dublajı görünce yarım saat lalettayin bakar çıkarım diye düşünmüştüm ama anlatıcı çok başarılı, bütün pazar akşamını oyunun başında geçirdim. Oyun seçimi de çok başarılı olmuş, dublaj çok yakışmış. Tüm ekibe tebrikler ve teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gye_Baek

Öncelikle teşekkürler. Sesiniz çok iyi, daha önce hiç filmlerde dublaj yaptınız mı çok tanıdık geliyor sesiniz nedense.
    Yorumlarınızın hepsini okuduk, desteğiniz ve güzel sözleriniz için çok teşekkür ederiz. Çok gönendik. Daha önce bir filmde veya resmi bir seslendirmede görev almadım. İyi oyunlar dilerim.
  • oyun yıllar boyu kütüphanemdeydi, türkçeydi ama oynamamıştım iyi ki. dublajla oynamak çok iyi bir deneyim olucaktır.

Emeğinize sesinize sağlık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frobisher -- 16 Ekim 2019; 0:36:47 >
  • Keşke demoyu da yapsaydınız tek başına oyun gibi. Stanley öncesini anlatıyor. Ne alt yazı ne de dublajı hiç bir şey yok.
    Steam\steamapps\common\The Stanley Parable Demo\thestanleyparabledemo\sound\narrator_demo kısmında ses dosyaları var.
  • Çok güzel olmuş.

Ellerinize sağlık, teşekkürler.
  • Emeği geçenlere çok teşekkür ederim. Efsane olmuş. Özellikle anlatıcı Erdem Celal Gören çok profesyonel bir iş çıkarmış.
  • Kimisi demiş ki, elinize kolunuza sağlık. Ne el kolu, ben ağzınıza sağlık diyorum. Bu kadar başarılı, orjinal gibi duran seslendirme zor bulunur tebrikler. Ana anlatıcı çok başarılı dublaj yapmış, bravo.
  • Yamanın bu kadar az ilgi görmesi çok kötü Dublaj Yama çok başarılı bir çalışma olmuş Tebrikler
  • tebrikler çok iyi iş
  • Tebrikler çok kaliteli olmuş projelerinizin devamını bekliyoruz
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.