Şimdi Ara

Stanley Classic Termos Bardak 0,35 Litre - 139 Lira (Hepsiburada)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
4
Favori
2.737
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.hepsiburada.com/stanley-classic-termos-bardak-0-35-lt-p-OUTKUTFQPPEN-02

Stanley Classic Termos Bardak 0,35 Litre - Lacivert ve Yeşil renkleri mevcut.

139 liraya şuan en ucuz fiyatı, HB'de ve GG'deki diğer satıcılar en az 180 liraya satıyor.
    2 senedir bu termosu kullanıyorum, uzun vadede çok iyi bir ürün.

• bu markanın 1 litrelik modeli 13 eylüle kadar geçerli olan metro katalogunda 150tlydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahbazpower- -- 15 Eylül 2018; 22:15:2 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peki bu 0.35 lt ne işe yarıyor neye yetiyor ona anlam veremedim ben

• quote:

Orijinalden alıntı: sahbazpower-

bu markanın 1 litrelik modeli 13 eylüle kadar geçerli olan metro katalogunda 150tlydi.
    Hacim olarak 1 litresini almak mantıklı gözükebilir. Ama 0,35 litre modelinde kapağı açmadan direkt içebiliyorsunuz. Daha pratik. Ve daha küçük.
  • 1 veya 2 lt alacaksanız stanley almak mantıklı ama size tavsiyem 0.35lt için o kadar para vermeyin. Tchibo'da trendix marka termos var. Fiyatı şuan 50 tl olması lazım. Aynı şekilde 0.35lt. Bende bu ürün var çok memnunum. Sıcak ve soğuk tutma süresi çok çok yeterli.

• 40 liraya englishtown dan almistim kaliteli urundu 10 saat resmen sicak tuttu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: By Fixed

1 veya 2 lt alacaksanız stanley almak mantıklı ama size tavsiyem 0.35lt için o kadar para vermeyin. Tchibo'da trendix marka termos var. Fiyatı şuan 50 tl olması lazım. Aynı şekilde 0.35lt. Bende bu ürün var çok memnunum. Sıcak ve soğuk tutma süresi çok çok yeterli.
    Bu dediğinde ayni sekilde bardaksiz kullanilabiliyor mu ? Tek el

• malitoprak91 M kullanıcısına yanıt
    Ben çocuğu okula gönderirken su koyuyordum mesela, Stanley ve Thermos marka 2 adet termosun ikisi de okulda kayboldu (?)

Masa başında çalışanlar için çok rahat oluyor bu tür ürünler. Çay kahve alıyorsun ama kısa sürede soğuyor bardakta. Termos o açıdan iyi oluyor. Bir diğer iyi yanı da dölülmemesi. Pc başında çalışırken o bardak illaki bir gün bir şeye takılıp dökülüyor. Kablolar, gelen gidenler, ani refleksler vs. Tek el kullanım termlslarda devrilse bile dökülme olayı yok.

Bir diğer olumlu yanı da mesela çocuğunuz var, gece mama hazırlamanız lazım. Sıcak suyu koyuyor, yanınıza alıyorsunuz. Gece su ısıtmakla uğraşmıyorsunuz ya da kolayca biberona dökebiliyorsunuz. Büyük termos lar çok pratik değil.

100tl eder belki ama bu fiyata almam, 20-30daha koyar zojirushi alırım.

Masa başında çalışanlar için çok rahat oluyor bu tür ürünler. Çay kahve alıyorsun ama kısa sürede soğuyor bardakta. Termos o açıdan iyi oluyor. Bir diğer iyi yanı da dölülmemesi. Pc başında çalışırken o bardak illaki bir gün bir şeye takılıp dökülüyor. Kablolar, gelen gidenler, ani refleksler vs. Tek el kullanım termlslarda devrilse bile dökülme olayı yok.

Bir diğer olumlu yanı da mesela çocuğunuz var, gece mama hazırlamanız lazım. Sıcak suyu koyuyor, yanınıza alıyorsunuz. Gece su ısıtmakla uğraşmıyorsunuz ya da kolayca biberona dökebiliyorsunuz. Büyük termos lar çok pratik değil.

100tl eder belki ama bu fiyata almam, 20-30daha koyar zojirushi alırım.

• 0.47 daha genis ve tek el yine. Konudakinin indirimsiz haliyle kafa kafaya fiyati. Sebebi ne

Daha buyuk olmasina ragmen. ikisi de tek el katagorisinde.

https://www.hepsiburada.com/kamp-kampcilik-malzemeleri-c-1302431

• 35 liraya 0.47 ligi amazondan almistim, mukemmel birsey.

• sakın para vermeyin bu kadar çöp.. 4 saat sıcak tutan termosmu olur..
    marka harika.. ama böyle küçük ürünlerini sakın almayın..
    4 saat nedir arkadaş..

1 lt sini geçen 150 tl ye metroda sattılar..
    stanley nin 0,60 - 0,75 - 1 lt classic termoslarını alın..
    en az 12 saat sıcak tutma özellikli olsun..

12 saat ve altındakilere 100 tl üstünde para vermeyin paranızı çöpe atmış olacaksınız..
    markası stanley dahi olsa.. para vermeyin..
  • sabahları arabada çay kahve içmeye böyle birşey arıyorum ben de. ama hepsinin kapağı dolayısıyla içme yeri plastik. pek güvenemiyorum. sizce sağlıklı mı?

• amd1985 kullanıcısına yanıt
    Evet dostum bardaksız kullanılabiliyor. Bana çok övmüşlerdi alırken, biz de kullanıyoruz çok iyi dediler. Gerçekten de iyiymiş. Tam f/p ürünü.

• bu termoslar dan içerken agzi yakıyor kapağı açıp iciceksin

• Diğer markalarda ağız yakma olayı daha fazla , ben zamanında Contigo'dan o yuzden vazgeçmiştim.
  • Bende almıştım ağız yakıyor hiç bulaşmayın paranıza yazık .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Stanley Classic Termos Bardak 0,35 Litre - 139 Lira (Hepsiburada)

Dün aldim. Çin malı. Fakat süper.

Not: evde iki adet Stanley de var.

• biyikliadam kullanıcısına yanıt
    Migros mu?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.