Şimdi Ara

Stanley 1.3 lt termos 269 TL - BİM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
122
Cevap
9
Favori
18.672
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 25 Eylül 2020 tarihinde BİM'de (269 TL)

• Termosçuları savunmuyorum ama poşet konusunda ben de öyleyim.
    Mutlaka çantamda ya da arabada poşet bulundururum. Unutmuşsam moralim bozulur.
    Bu aynı, "restoranda 100 TL hesabın koymaması ama küçük suya suya verdiğiniz 2 liranın koyması gibi" düşünülebilir.
    Millet olarak ilginç huylarımız var çok şükür.

edit: noktalama
    Bende ikiside var,tutma kolu, ısı tutma ve kapasite olarak fark var. bu özellikleri ile biraz daha iyi olduğunu söylemek istedim, 1,3 lt lik olan üzerinde yazdığı gibi 1lt lik olandan 1-2 saat daha iyi performans veriyor(kapasite arttıkça verimlilik artıyor,fotodada süreleri yazıyor zaten), malzeme kalitesi olarak ikiside aynı.
  • Sabah açıldığı saatte bulamazsak şaşırmam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kalite farklı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -frambuaz

Kalite farklı.
    Katılıyorum size, A101 deki Stanley ile aynı kalitede değil, Bim de satılacak olanı geçen sene yine bim den aldım, ısıyı biraz daha fazla koruyor.

• Oh shit here we go again.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rosarian -- 15 Eylül 2020; 4:19:41 >
  • Pahalı yaw

• nhtsen N kullanıcısına yanıt
    O halde Bim’e gelecek bu ürün A101’de satılandan daha kaliteli. Doğru mu anladım hocam?

• Teeyzeler teyzeelerr...

• quote:

Orijinalden alıntı: ydn06

O halde Bim’e gelecek bu ürün A101’de satılandan daha kaliteli. Doğru mu anladım hocam?
    Bende ikiside var,tutma kolu, ısı tutma ve kapasite olarak fark var. bu özellikleri ile biraz daha iyi olduğunu söylemek istedim, 1,3 lt lik olan üzerinde yazdığı gibi 1lt lik olandan 1-2 saat daha iyi performans veriyor(kapasite arttıkça verimlilik artıyor,fotodada süreleri yazıyor zaten), malzeme kalitesi olarak ikiside aynı.Stanley 1.3 lt termos 269 TL - BİM

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • amazondan almıştım 1.3 lt olanını ama kapağı bu şekilde değil yarım çevirinde dökülebiliyor bu kapakta tam mı kapağı çıkarmak gerekiyor bilgisi olan var mı
  • Baslıyoruz

• Başliyoruz yine, benim ihtiyacim yok ama forumdaki arkadaslar alabilecekmi diye takip ediyor heycanlaniyor, geriliyorum. Her satiş zamani sanki Stanley Kapma serüveni yenisezonu gibi takip ediyorum.

• Photoshop galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cekabu -- 15 Eylül 2020; 10:59:42 >
  • cekabu kullanıcısına yanıt
    Gerçek gibi duruyor.

• quarisma2005 kullanıcısına yanıt
    Kalite farkından öte. Hacim azaldıkça sıcak ve soğuk tutma süreleri azalır. A101 1.0 dı. Bim'deki 1.3 litre

• bu defa gidip alayım diyorum. saat 9 buçuk gibi gitsem bulur muyum acaba :)

• Hadi bakalım gene başladık. Bu sefer alabilirim bende teyzelerden kalırsa. Evde thermos’un 1.2lt olanı var bir de bu olursa aile boyu yeter de artar

• önceki geldiğinde fiyat neydı acaba?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.