Şimdi Ara

Stanley 1.3 lt termos 149 TL (Bim) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
651
Cevap
19
Favori
132.260
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: riderman

1 LT ni amazon.com dan 80 tl ye almıştık.
    türkiye için bu fiyat iyi sayılır ihtiyacı olan alsın.
    tabi internet satıcıları toplar bu ürünü.
    1.9 lt sini 70 TL ye almıştım amazondan.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bimin getirdiği marka ürünlerde illa ki bir sıkıntı oluyor. sahte demiyorum ama sıkıntılı parti ürünlerini bize kitliyorlar kesin. en son clementoni puzzle getirdiler. 60 liralık hakiki clementonilerimle kıyaslıyorum da arada çok fark vardı. amazon tr getirtmiş diyorsunuz da aynı amazon sahte apple kulaklığı sattı daha 2 3 hafta önce
    ama ihtiyacı olan yine de alsın. gerçek stanley gibi değildir ama piyasasaki 150 liralıklara göre daha iyi performans verecektir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 12 NİSAN Aktüel ürün kataloğunda yok gibi...
    bi yanlışlık olmasın
    Stanley 1.3 lt termos  149 TL (Bim)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kompetan

Arkadaşlar ürünün distribütörlüğünü aradım, zaten bizden geçecek, kesinlikle orijinal dendi, bilginize.
    Iste yorum budur ! Ergence muhabbetleri sonlandırır umarım. Teşekkürler.

• Amazon dan 160 TL ye falan almıştım çok iyi termos sağlam yapısı var küçük değil

• quote:

Orijinalden alıntı: AvriL

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Boşuna çeneni yorma arkadaş. Bu tipler herkese çamur at izi kalsın mantığıyla bir şey yakıştırır. Ha desen ne avantajı var ne faydası var? Yok amaçsızca herşeyi herkesi eleştirip şu şöyle bu böyle diye ahkam keserler. Kanıtla lan desen elle tutulur bir delil de gösteremezler. Yeni gelen neslin çoğunda bu var maalesef. Sosyal medya kültürü haricinde Bilgi birikimi olmayınca böyle oluyor. Face de insta da okuduğu herşeyi doğru sanıyorlar. Üç kere tıklayınca resmî kaydediyor geyiğine inanan tipler işte.

• Bence herkese çakma çakma diyenler 12 Nisan günü Bimlerin kapısında 1. sırada olacak kişiler
  • Efsane ürün. Evladiyelik. Adamların ana işi termos üretmek zaten. 4 senedir kullanıyorum hiç bir sıkıntı yaşamadım
  • Fake diyenler gitmesin almasın, ben gittiğimde anlarım sahte mı değil mi diye. Fiyat çok iyi.bu 250 den aşağı değildir.
  • En ucuz 315 lira Hb de o da ekstra indirimle. Ticaret işi yapanlar için mükemmel fiyat sanırım almamız çok zor olacak.
    https://firsatkrali.com/stanley-1-3-lt-termos-149-tl-bim-12-nisan-2019/
  • Sahte diyen arkadaşların hepsi amerikada yaşıyor ondan dolayı. Bilirler

• metro grosslarda da %20 indirim var, sanırım 160 a falan geliyor.
  • İhtiyacjm yok ama uzun yolda sıcak su ihtiyacı için kullanılır mı değermi?

• 12 saat iyi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Amazon.com da 1 lt liği 20 dolar, 14,5 dolar kargo ile yaklaşık 195 yl ye geliyor.
    1.3 lt ise fiyat şu iki katı.
    Bim in fiyatı uygun ancak bulunamaz ise amazon Amerika dan 1 lt lik alınabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lithium

Amazon'dan filan kaça geliyor?
    orjinal olduğu türkiyedeki yetkili dağıtıcısı kutupayisi tarafından doğrulanmıştır. gönül rahatlığıyla alınabilir. burda çakma diyenlerden sizlere kalırsa tabii...
  • Stanley'i ilk defa geçen yaz kullanıp hayran kalmıştık. Akşam saatlerine doğru kızgın kumlarda direk güneş ışığının altında 8 saate yakın bekletip buz gibi su içtiğimizi hatırlıyorum. Cuma günü erkenden düşerim yola.

• bimler sabah kaçta açılıyor :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrvolkan

İhtiyacjm yok ama uzun yolda sıcak su ihtiyacı için kullanılır mı değermi?
    dostum zaten çoğu benzinlikte sıcak su/çay ücretsiz, bende arabayı ilk aldığımda yolda çay kahve içeriz diye 2 tane çelik termos aldım öylece duruyor kenarda kalabalıktan başka birşey değil, sadece araba için alacaksan alma yani ama kampa giderim balığa giderim sıcak su olmazsa olmaz dersen al bu fiyata kaçmaz

• alabilsem kesin alırım ömürlük termos
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.