Şimdi Ara

Stanley 1.1qt (1lt) termos (19,82$+14,73$ kargo) - Amazon.com

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
3
Favori
5.020
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sabah amazondan mail gelmiş, kargo ücretinden kurtulabilirseniz süper fiyat. Kargo ile de yine TR satış fiyatından uyguna geliyor.
    BİM den sonra pek cazibeli olmasa da ihtiyacı olan değerlendirebilir.

Türk lirası ile 213 TL'ye geliyor.
    https://www.amazon.com/Stanley-Classic-Vacuum-Bottle/dp/B07DQPZG1K

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bnymnkrsn -- 20 Nisan 2019; 10:23:28 >

• Bu durumu anlamak da çok zor gerçekten. Bluetooth hoparlörler de bi ara kol geziyordu. Mesele ihtiyaç falan değil; “herkes alıyor bende alayım o halde” dürtüsü bir de 300 değil 150 lira. O halde 150 lira kardayım kafası. Halbuki yılda bir defa kullanacağın birşey için cebinden yok yere 150 lira çıktı. Aksine 150 lira zarardasın.
    Gerçi yedek dursun diye yemek masası alanı gördü bu gözler.
  • Kargo ücretinden kurtulma taktiği var mıdır?
  • 10 gündür falan bu fiyata satılıyor.
  • Ben geçen gün shaker sipariş verdim. Canlı destek hemen siparişten sonra kargo ücretini sildi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jokkiii

Ben geçen gün shaker sipariş verdim. Canlı destek hemen siparişten sonra kargo ücretini sildi.
    Shaker sipariş derken basganim?
  • ben kargo ücretsiz aldım elime ulaştı. o günün kuruyla 107 liraya mal oldu. diğer konuda da belitmiştim ancak pek ilgi görmedi. ücretsiz kargo için chatten kargonun ürünün maliyetine oranla çok fazla olduğunu belirtiyorum sağolsunlar siliyorlar onlar da. bende 0,75 olanı da mevcut bu 1 litrelik olan diğerine oranla fazlaca büyük geldi bana. yalıtım için duvarlar daha kalın tutulmuş. bimden satılanlar da bu kadar büyük müdür bilmiyorum tabi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jumaruu

Shaker sipariş derken basganim?

Alıntıları Göster
    Suluk gibi düşüne bilirsin. Karıştırıcı. Normalde + 8 dolar kargo ücreti vardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jokkiii -- 20 Nisan 2019; 11:8:55 >

• Arkadaş ne termosmuş yahu! Bu forumda her sene farklı bir ürünün/markanın fetişizmi yaşanıyor. Toblerone, New Balance, Skechers, Xiaomi derken 2019'a Stanley damga vuracak anlaşılan. Ayrıca ülkede termosa bu derece ihtiyaç olduğunu hiç düşünmemiştim.
  • Bimde daha ucuza satılmıştı
  • Kargo ücretini silebiliyorlar. Ben sildirdim mesela

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HıdırOvic -- 20 Nisan 2019; 11:15:0 >
  • Bilen Biri kullanıcısına yanıt
    Bu durumu anlamak da çok zor gerçekten. Bluetooth hoparlörler de bi ara kol geziyordu. Mesele ihtiyaç falan değil; “herkes alıyor bende alayım o halde” dürtüsü bir de 300 değil 150 lira. O halde 150 lira kardayım kafası. Halbuki yılda bir defa kullanacağın birşey için cebinden yok yere 150 lira çıktı. Aksine 150 lira zarardasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: extra34

Bu durumu anlamak da çok zor gerçekten. Bluetooth hoparlörler de bi ara kol geziyordu. Mesele ihtiyaç falan değil; “herkes alıyor bende alayım o halde” dürtüsü bir de 300 değil 150 lira. O halde 150 lira kardayım kafası. Halbuki yılda bir defa kullanacağın birşey için cebinden yok yere 150 lira çıktı. Aksine 150 lira zarardasın.
    Yanlış düşünüyorsunuz. Bir çok kişi uygun fiyatta ki ürünleri (işine yaramasa dahi) alıyor. Letgo vb siteler üzerinden de satıyor. Yani bunun adı özentilik değil bir nevi ticaret.
  • bu termos 14 dolarlara düşebiliyor takip etmek şart.
  • Kargoyu nasıl sildirdiniz hocam? desteğe silin deyince siliyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kddrh

Kargoyu nasıl sildirdiniz hocam? desteğe silin deyince siliyor mu?
    Satın aldıktan sonra chat kısmına kargo ücreti konusunda yardımcı olur musunuz diyorsun siliyor. Farzet silmez ise iptal edersiniz siparişinizi. Bununla ilgili özelden mesaj atıyorum.
  • 26 kasım 2018 tarihin de 15 usd ye almışım.
    25 usd ödemiştim. chate yazdım kargoyu silebilirmisniz diye bir seferlik yapabilir dediler ve 15 dolara almış oldum.
    sapasağlam bir şekilde gelmişti.
    Sürü psikolojisi
  • quote:

Orijinalden alıntı: jokkiii

Ben geçen gün shaker sipariş verdim. Canlı destek hemen siparişten sonra kargo ücretini sildi.
    Hocam sağolasın. Konu açan arkadaşada teşekkürler. Kargo ücretini sildiler. Bim'den daha uygun fiyata hallettik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baris4hin -- 20 Nisan 2019; 13:10:59 >
  • Satın alım sağladım kargosuz olarak. Kamplara falan gittiğim için ve yazın da bi 10 günlük kamp düşündüğüm için ihtiyaç dahilinde aldım.
    kanka doğru söylüyorsun ama termos aslında güzel birşey mesela denize gidiyorsun sahilde 30-40 dkdan sonra dilin damağın kuruyor içine bi limonata doldurup buz gibi içmek güzel olmazmı? yada uzun yola çıkıyorsun içine sıcak kahve yapıp at torpidoya 2-3 saat sonra iç. yada pikniğe yada yürüyüşe vs.vs kullanışlı bence.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.