Şimdi Ara

STANLEY 0,7 Lt Soğuk İçecek Bardağı 108TL (STOK BİTTİ)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.890
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

İlgilenen için sıcak olabilir. Bir süredir takip ediyorudum 11.11 kampanyalarında en düşük 139 a görmüştüm en fazla 20 liralık kupon vardı sanırım kullanınca 119 a filan geliyordu, ilk defa bukadar düştüğünü gördüm. Bu arada soğuk içecek bardağıdır, kapaksızdır sıcak içecek için almayın sıcak içecekte bu model iş görmez.

https://www.hepsiburada.com/stanley-adventure-0-7-lt-vakumlu-mug-siyah-p-HBV00000BLFMH?magaza=Kutupay%C4%B1s%C4%B1

Bir bardağa 100 lira verilir mi muhabbeti olacaktır mutlaka ama kullanacak adam verir. Stanley'in amerika satış fiyatı bile 20 USD yani 115 TL

https://www.stanley-pmi.com/shop/adventure-big-grip-beer-stein-24-oz

Amazon amerikada 19 USD yani 110TL:
    https://www.amazon.com/Stanley-Adventure-Grip-Beer-Stein/dp/B07NPGMDW8/ref=pd_sbs_468_t_2/139-2961718-8499065?_encoding=UTF8&pd_rd_i=B07QR1C4T9&pd_rd_r=232ad7e1-5a67-4f66-8696-b23f78d1d94e&pd_rd_w=xuMMU&pd_rd_wg=fnX7E&pf_rd_p=5cfcfe89-300f-47d2-b1ad-a4e27203a02a&pf_rd_r=V1BRWH39XHYSSW72QG09&refRID=V1BRWH39XHYSSW72QG09&th=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tonythetonguc -- 28 Kasım 2019; 0:35:54 >

• Sıcak olsa düşünürdüm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • KingOfShadows kullanıcısına yanıt
    Kullanmayacağınız birşeyse tabiki. Sırf sıcak diye almak yanlış olur. Ama kulkanacak olan için güzel kaliteli ömürlük bir ürün, ben aldım. Zevkle kullanacağım bir ürün. Teknoloji ürünlerie dünyanın parasını harcıyoruz 1-2 yıl içinde tüm değerini kaybediyor, dönüp bakınca ne gereksiz para harcamışım diyorsun. En azından bu tür ürünleri uzun yıllar kullanıyorsun, verdiğin paranın hakkını veriyorlar.

• tonythetonguc kullanıcısına yanıt
    Soğuk içecek için yorumlar olumlu, deneyelim bakalım👍🏼

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tonythetonguc

Kullanmayacağınız birşeyse tabiki. Sırf sıcak diye almak yanlış olur. Ama kulkanacak olan için güzel kaliteli ömürlük bir ürün, ben aldım. Zevkle kullanacağım bir ürün. Teknoloji ürünlerie dünyanın parasını harcıyoruz 1-2 yıl içinde tüm değerini kaybediyor, dönüp bakınca ne gereksiz para harcamışım diyorsun. En azından bu tür ürünleri uzun yıllar kullanıyorsun, verdiğin paranın hakkını veriyorlar.
    Hocam sıcaktan kastım, sıcak içecek için olsa düşünürdüm

• Bitti sanırım stok

• quote:

Orijinalden alıntı: KingOfShadows

Hocam sıcaktan kastım, sıcak içecek için olsa düşünürdüm

Alıntıları Göster

Ben gece sersemliği şöyle okudum:

Sıcakta olsa düşünürdüm.

Yani fiyat sıcak fırsat olsa da bir bardağa 100 lira verirken düşününürdüm şeklinde yorumladım

Evet yorularda da var arkadaşımda kullanıyor sıcakiçin değil hatta orjinal ismi bira bardağı olarak geçiyor. Yalnız bu bardağı birisinde gördüm üzerine şu uyduruk sıcak içecek bardakların üst kapağından uydurmuş. Cuk diye oturmuşmu göremedim hatta orjinalidir diye sanmıştım öyle birşey bulursanız sıcak içinde kullanılır. Hatta neden yapmamışlar bilemedim. Muhtemelen bira için birde geniş tabanlı ürettiği için bu sıcağa uygun olmaz diye düşünmüşlerdir malum sıcak için ayrı ürün satacak tabi. Bizde Türküz onca para verdik aldımı sonuna kadar her koşulda kullanmamız lazım. ne yalan söyşeyim öyle bir kapak bulursam lastikli tam çapına uyan sıcak içecekler içinde kullanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: erdsavas

Bitti sanırım stok
    Evet bitmiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: tonythetonguc

Evet bitmiş.

Alıntıları Göster
    Ne çabuk bitti hocam😮 fırsat mıydı 11.11 kampanyasında ne kadara geliyordu kuponla

Kapağı var mı soğuk tutması için

• davetsiz07 kullanıcısına yanıt
    Walla hemen bitmiş hocam, bu forumun etkisi inanılmaz büyük. Şimdi siz sorunca kronolojiye baktım. Bence satıcıların bu forumda paylaşım yapanlara özel indirimlerde bulunması lazım

Saat 7 gibi başka bir ürünün fiyat araştırmasını google da yaparken bu ürünü gördüm. 11.11 kampanyasından fiyatı aklımda kalmış o zamanda bakınmıştım. ozaman 139Tl idi almamıştım. 108 TL ye görünce Hmm güzel fiyatmış dedim ama çok acele etmedim araştırayım biraz dedim ve akşam yemeği yedim.
    Saat 9 da HB nin 1TL kampanyasını kovaladıktan sonra saat 21:30 gibi ilk araştırdığım ürünün siparişini verdim (herşey sırayla) sonra bu ürüne bir daha dönüp baktım. Fiyat araştırdım vs. derken saat tam 22:06 da siparişimi vermişim. "Yaaa bi bardağa 100 lira verilirmi" şeklindeki saçma mesajlar sebebiyle açmayacaktım aslında ama yazayım zaten ürünü almayı düşünen varsa alır diye düşünerek 2 saat sonrada buraya yazmışım. Yani daha önceki mazisini bilmiyorum ama saat 19:00 dan 23:43'e kadar stok varmış.

Konuyu 23:43 de açmışım. Hatırlıyorum bi ara konuya girdim konudaki kullancılar 35 kayıtlı üye 50+ misfair üye idi derken 40 dakika içinde stok bitti. Çok merak ediyorum HB den birisi var ise bu ürünün dün akşamki sipariş oranı nasıldı diye? Belkide stok sınırlıydı zaten duruyordu öyle ben konuyu açınca 5-10 kişi aldıs hemen bitmişte olabilir.

N11 11.11 deki fiyatı kampanyada 139 TL idi. Tam hatırlamıyorum şimdi kuponları ama ücretsiz kupunlar içinde en fazla 150 tl ye 15 veya 20 TL gibi bir kupon vardı. O kuponla birlikte 119 veya 124 TL ye geliyordu. Ozaman da düşünmüştüm alsam mı diye daha önemli ihtiyaç vardı kuponu orda kullanmıştım bunu almamıştım. Şimdi 108 liraya görünce biraz da araştırdım bakayım amerika fiyatı vs. nasıl diye baktım amerika fiyatı bile 19-20 USD lerde olunca dedim daha iyi fiyat bir daha gelmez alayım dedim. Mutlaka Amerikada kara cuma da 10 dolardan satacaklar belli bir stokta tabi onunla kıyaslanmaz ama yinede güzel fiyattı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tonythetonguc -- 28 Kasım 2019; 11:57:34 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.