Şimdi Ara

stajda ne yemeliyim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
274
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • sabahları yumurta yulaf vs idare ediyorum fakat staj günlerimde dışardan almaya mahkumum dışarda döner ayran vs var ve 2 alt sokakta pilav + tavuk + ayran var sizce pilav ayran yemeli miyim stajda ? spora şuanlık ara verdim sağlıksız beslenmek istemiyorum bazı günler hiç bir şey yemiyorum fakat oda zararlı günlük 1900 civarı kalori almam lazımken bazen 1000 alıyorum, amacım şuan zayıflamak ama aç kalarak sadece kas yakarım tavsiyeniz nedir tek problem öğlen yemeği. Dışardan 2-3 adet eti form bisküviler ile idare mi etmeliyim ?

• Evde hazırla kaba koy öyle ye. ne yediğini bilirsin kendine göre ayarlarsın yiceğini
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dkan7

Evde hazırla kaba koy öyle ye. ne yediğini bilirsin kendine göre ayarlarsın yiceğini

Yol 2 saat hocam, sabah 7de nasıl hazırlayacam oda var 2 saat boyunca o yemek otobüste kokar zaten ayaktayım en yoğun otobüslerden birinde gidip geliyorum, off resmen beslenmeme engel çok.
  • Valla dostum bende staj yaptım 1 ay boyunca hem pansiyonda kalıyordum. 3 tane kap yemeğimi hazırlıyordum. Pansiyon sahibiyle konuşmuştum mutfakta kendime pişirip sabahleyin kablara koyup yiyordum stajda aralarda he yemek soğuyordu kötü oluyordu onada yapacak bişi yoktu. Tavuk pilav brokoli vs çok kokmuyor yapımıda kolay. Valla o dışarda yiyeceğin dönerlerden vs lerden kat kat daha iyi bir seçenek eğer ki sporu ciddiye alıyorsan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dkan7

Valla dostum bende staj yaptım 1 ay boyunca hem pansiyonda kalıyordum. 3 tane kap yemeğimi hazırlıyordum. Pansiyon sahibiyle konuşmuştum mutfakta kendime pişirip sabahleyin kablara koyup yiyordum stajda aralarda he yemek soğuyordu kötü oluyordu onada yapacak bişi yoktu. Tavuk pilav brokoli vs çok kokmuyor yapımıda kolay. Valla o dışarda yiyeceğin dönerlerden vs lerden kat kat daha iyi bir seçenek eğer ki sporu ciddiye alıyorsan.

yaz stajı yaptın heralde, şanslı adamsın kış stajı bizim ki. Tavuk pilav alsam nasıl olur ? haftada 3gün stajım var 2 gün tavuk pilav yerim diğer güne bir şeyler ararım ? carb ve proteini çok mudur acaba ?
  • up
  • Yemeğini akşamdan hazırlayıp yanında götürmekden başka çaren yok, ben çok uğraştım dışarıda yeme konusunda ama hiç biri bu spor için uygun degil.

İhtiyacın olanlar

Pilav/makarna/bulgur, tavuk/balık/et, brokoli(veya sevdigin başka bir sebze) üçlüsü, BPA-FREE saklama kabı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amroth.

Yemeğini akşamdan hazırlayıp yanında götürmekden başka çaren yok, ben çok uğraştım dışarıda yeme konusunda ama hiç biri bu spor için uygun degil.

İhtiyacın olanlar

Pilav/makarna/bulgur, tavuk/balık/et, brokoli(veya sevdigin başka bir sebze) üçlüsü, BPA-FREE saklama kabı.

Başka bir alternatifim daha var burda tavuk haşlayabilirim ama bulgur yapamam öyle mi yapsam ? carb açığını başka bir besinden kapatsam nasıl olur sence mola sürem az olduğundan ikisi aynı anda olmayacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: RadioactiveRc

quote:

Yemeğini akşamdan hazırlayıp yanında götürmekden başka çaren yok, ben çok uğraştım dışarıda yeme konusunda ama hiç biri bu spor için uygun degil.

İhtiyacın olanlar

Başka bir alternatifim daha var burda tavuk haşlayabilirim ama bulgur yapamam öyle mi yapsam ? carb açığını başka bir besinden kapatsam nasıl olur sence mola sürem az olduğundan ikisi aynı anda olmayacak

O halde karb ihtiyacın varsa, pirinç patlağı vs tüketebilirsin yanında.

stajda ne yemeliyim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: RadioactiveRc

quote:

İhtiyacın olanlar

O halde karb ihtiyacın varsa, pirinç patlağı vs tüketebilirsin yanında.

stajda ne yemeliyim

Tamam o zaman, yardımların için teşekkürler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.