Şimdi Ara

Staj yerinden kovuldum help

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
425
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • usta beni aradı geldigin gunler haber vermiyosun sadece gecen haftayi soylemedim gelip gelmemen fark etmiyor zaten stajina okulda devam edersin dedi. Şimdi benim ne yapmam gerekşyor sonuçta ben bir öğrenciiym İşçi değilimki okul tatil olursa mantıken benim stajımda tatil olmuştur diye düşündüğüm için gitmedim
    Kordinator hocama soyledigimdeyse staj yerinle gorus yada kendine baska yer bul dedi yeni bi yer bulamadim stajim yanarmi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• yapacağın ilk şey, sözleşmeni işyerinden almak olacaktır.(okulların tekrar açılmasını bekle.) resmi tatil olduğu için, devamsızlığına etkilemeyecektir ama, kalan süreyi düşünürsek, stajını okulda devam etmen gerekecek. işletmelerde beceri eğitimi saatleri sırasında, okulda olmazsan, yok yazılırsın. notlarını da bölüm şefi veya koordinatör öğretmenin verir. bu yüzden temrinleri hazırlamayı ihmal etme.asıl düşünmen gerek kısım beceri sınavı olacaktır. çünkü onu geçemeden mezun olamazsın.

zorunlu olmasan bile, nezaketen gelmeyeceğini bildirmen lazımdı. bundan sonra, böyle şeylere dikkat et. çalışmaya başladıktan sonra, böyle ufak tefek detaylar, tazminatsız işten çıkarılmana sebep olabilir.
  • dergul D kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • M.K.1 M kullanıcısına yanıt
    birşey değil ama, nezaket konusunda bir ders çıkartmayı unutma.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.