Şimdi Ara

STAJ DOSYASINA İHTİYACI OLANLAR BUYRUN .. YENİLENDİLER (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
208
Cevap
23
Favori
491.271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bana acil 30 günlük mekatronik staj dosyasına ihtiyacım var lütfen yardımcı olun tşkrler
  • quote:

Orijinalden alıntı: ProjectMan

Emekliliğe Sayılmayan Staj Sigortası Mağdurları

https://www.facebook.com/groups/60394111153/

http://twitter.com/stajmagdurlari
    arkadaşlar burdakı dosyaları ındırdım bılgısayar muhendıslıgı olanları fakat ıcınde yazılanlar bana garıp geldı mesela bırtanesınde donanım stajı olmasına ragmen ısletım sıstemı kurdum programların kurulumunu gerceklestırdım fılan denılmıs bunlarda gecerlımı donanım stajında?

• quote:

Orijinalden alıntı: XII.Nicksiz

arkadaşlar burdakı dosyaları ındırdım bılgısayar muhendıslıgı olanları fakat ıcınde yazılanlar bana garıp geldı mesela bırtanesınde donanım stajı olmasına ragmen ısletım sıstemı kurdum programların kurulumunu gerceklestırdım fılan denılmıs bunlarda gecerlımı donanım stajında?

Alıntıları Göster
    gıda teknikerleri için catering firmasında yapılan staj defteriörneği lazım acil yardım ederseniz sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: candogan62

Mimarlık yok mu yahu

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar ben Havelsan'da staj yapıyorum, bölüm endüstri müh. Elimde rapor olmadığı için Havelsan'da sıfırdan yazmak çok zor. Doğru düzgün bilgi verilmiyor zaten. Örnek bi raporu olan, bulabilme ihtimali olan bana ulaşırsa çok makbule geçer. Çok çok ihtiyacım var, tahmin bile edemezsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: dereceli at gözlüğü

Arkadaşlar ben Havelsan'da staj yapıyorum, bölüm endüstri müh. Elimde rapor olmadığı için Havelsan'da sıfırdan yazmak çok zor. Doğru düzgün bilgi verilmiyor zaten. Örnek bi raporu olan, bulabilme ihtimali olan bana ulaşırsa çok makbule geçer. Çok çok ihtiyacım var, tahmin bile edemezsiniz.

Alıntıları Göster
    büro yönetim ve sekreterlik için sigorta şirketinde yapılmış staj çalışması örneği lazım bizim biradere yardımcı olurumusunuz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: slayer17

büro yönetim ve sekreterlik için sigorta şirketinde yapılmış staj çalışması örneği lazım bizim biradere yardımcı olurumusunuz ?

Alıntıları Göster
    sigortacılık ile ilgili bir staj çalışması yokmudur arkadaşlar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: slayer17

sigortacılık ile ilgili bir staj çalışması yokmudur arkadaşlar ?

Alıntıları Göster
    elektrik mühendisliği için staj defteri arıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlueXDesign

elektrik mühendisliği için staj defteri arıyorum

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar kimya öğretmenliği staj dosyası arıyorum sizden ricam elinde olan varsa gönderebilir mi? Buradaki linkler çok eski olduğundan hem silinmiş. Biraz acil lazımda.

• quote:

Orijinalden alıntı: SuCh

Arkadaşlar kimya öğretmenliği staj dosyası arıyorum sizden ricam elinde olan varsa gönderebilir mi? Buradaki linkler çok eski olduğundan hem silinmiş. Biraz acil lazımda.

Alıntıları Göster
    verilen linklerde dosya bulunamıyor malesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xMaKaRoVxTR

verilen linklerde dosya bulunamıyor malesef.

Alıntıları Göster
    Radyo Televizyon Programcılığı stajı yok mu hala ?
  • quote:

Mimarlık yok mu yahu

Alıntıları Göster
    bana bilgisayar programcılığı yazılım üzerine lazım ama bulamyrum hıcbryerden bana yardımcı olurmusunz lutfen yukarıdakı linkler acılmıor dosya yok diyorr lutfennn
  • quote:

Orijinalden alıntı: penaber

bana acil 30 günlük mekatronik staj dosyasına ihtiyacım var lütfen yardımcı olun tşkrler
    Elektrik Öğretmenliği okuyorum.Türk Telekom'da staj yapıyorum.Elinde staj dosyası olan varsa yardımcı olursa sevinirim.
  • quote:

Mimarlık yok mu yahu

Alıntıları Göster
  • quote:

Orijinalden alıntı: alican.ozkara42

Alıntıları Göster
    arkadaşlar bilgisayar programcılığı ve bilgisayar mühendisliği staj defterleri için özel mesaj gönderebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: yazilimstaji

arkadaşlar bilgisayar programcılığı ve bilgisayar mühendisliği staj defterleri için özel mesaj gönderebilirsiniz.

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar "Otomotiv Teknolojisi" için 30 günlük staj dosyası lazım elinde olan varsa upload edebilir mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: penaber

bana acil 30 günlük mekatronik staj dosyasına ihtiyacım var lütfen yardımcı olun tşkrler
    Makine Mühendisliği işletme ve organizasyon staj defteri elinde olan varsa çok makbule geçicek.Mercedes serviste staj yapıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-6616342CC

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    bilgisayar programcılığı staj defteri notlarına ihtiyacı olanlar özel mesaj gönderirlerse yardımcı olabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yazilimstaji

bilgisayar programcılığı staj defteri notlarına ihtiyacı olanlar özel mesaj gönderirlerse yardımcı olabilirim.

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar muhasebe ve vergi uygulamaları için bi staj dosyası yok mu lütfen yardımcı olun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: brk5334

Arkadaşlar muhasebe ve vergi uygulamaları için bi staj dosyası yok mu lütfen yardımcı olun.

Alıntıları Göster
    elektrik staj defteri olan varmı arkadaşlar yardımcuolurmusunuz:(
  • quote:

Orijinalden alıntı: nani67

elektrik staj defteri olan varmı arkadaşlar yardımcuolurmusunuz:(

Alıntıları Göster
    RADYO TELEVİZYON PROGRAMCILIGI staj defteri örneği çok acil lazım arkadaslar yokmu

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.