Şimdi Ara

Staj - Basit bir programlama için YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
224
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Endüstri mühendisliği 3.sınıf öğrencisiyim ve bilgisayar uygulamaları stajımı şuanda yapma imkanı buldum.

Kodlama ile ilgili dersler 1.sınıfta alındığı ve üzerine düşmediğimden dolayı unuttum.

Bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlar var mıdır ?

Yapmak istediğim program kayıt,güncelleme,silme,geri çağırma yapan basit bir program olacak. Kodları en basit şekilde açıklayabileceğim türden,komplike olmasına gerek duyulmayan bir program. Yardımcı olmak isteyen ya da uygun bir fiyatla yapmak isteyen arkadaşlarla detayları konuşabiliriz.

Şimdiden cevaplarınız için çok Teşekkür ederim..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• önce ne yapacağınızı belirleyin aşağıdaki sitede birçok uygulama vardır

www.gorselprogramlama.com
    Gorsel Programlama » 300 den fazla Csharp Örnek (Takip Programları ,Otomasyonlar) — Csharp
    http://www.gorselprogramlama.com/300-den-fazla-csharp-ornek-takip-programlari-otomasyonlar-csharp/
  • Ne yapacağım belli hocam,detaylı olarak yardımcı olabilecek kişilerle konuşurum diye belirtmedim. Teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sana yardım amaclı en basit giriş seviyesinde bir tane özel pm ile paylasıyorum. O kadar basit tuttumki senin yapacağına inanır. Gerçi eski bir uygulama bu öğrenirken fikir edinmeleri için çocuklara yapmıstım. Kodlar içinde yorum satırı olarak acıklamalarıda var.

Ama sana tavsiyem kendin öğrenip geliştirmen.

• OzMeN OzzY kullanıcısına yanıt

Visual Studio yükleyip inceleyeceğim hocam,ilginize teşekkür ettim tekrardan teşekkür ederim.

• 10aykut01 1 kullanıcısına yanıt

rica ederim iyi akşamlar

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.