Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Stadın zeminine kötü diyen arkadaşlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
5
Cevap
0
Favori
235
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Galatasaray >> Stadın zeminine kötü diyen arkadaşlar
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    492 Mesaj
    Beyler o gördüğünüz kahve rengi yerler çimin kazınıp o hale geldiği yerler değil. Çim felan kalkmamış o gördüğünüz çamur ve o çamurlarda temizleniyormuş. Statda arkadaşım var bilgi ondan geldi ben izmirde olduğundan gidemedim malesef

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
    3 Not
    İnşallah doğru bilgidir . Yoksa çamur gibi sahada bitecek sezon .

Orijinalden alıntı: GaiusClaudiusGlaber

İnşallah doğru bilgidir . Yoksa çamur gibi sahada bitecek sezon .

Arkadaş öyle dedi hocam. O çanur dediğim hani karın üstüne basarsın kirlenir ya kahve rengi renk alır aynı o şekilmii

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    470 Mesaj
    la yazıyoruz burdan aynısını millet hemen atlıyo zemin bozuldu vs dikkaytlice bakın fotograflara altta temiz yemyeşil çimler duruyor
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Mkhitaryan

Beyler o gördüğünüz kahve rengi yerler çimin kazınıp o hale geldiği yerler değil. Çim felan kalkmamış o gördüğünüz çamur ve o çamurlarda temizleniyormuş. Statda arkadaşım var bilgi ondan geldi ben izmirde olduğundan gidemedim malesef

Onların kirli kar olduğu resimden çok net anlaşılıyor ama sorun o değil, millet onları görüp gaza geliyor ama asıl sorun o makinaların ağırlığıyla ezilen ve sıkılaşan zemin. Top oynarken o zeminin yumuşak olması lazım, yeri geldiğinde o toprağın çimle beraber kalkması lazım (topu ıska geçip çime vurulduğunda çimin nasıl kalktığını düşün). Şimdi yer yer sert ve çukurumsu bir zemin olacak.
    quote:

Orijinalden alıntı: JessieJ

quote:

Orijinalden alıntı: Mkhitaryan

Onların kirli kar olduğu resimden çok net anlaşılıyor ama sorun o değil, millet onları görüp gaza geliyor ama asıl sorun o makinaların ağırlığıyla ezilen ve sıkılaşan zemin. Top oynarken o zeminin yumuşak olması lazım, yeri geldiğinde o toprağın çimle beraber kalkması lazım (topu ıska geçip çime vurulduğunda çimin nasıl kalktığını düşün). Şimdi yer yer sert ve çukurumsu bir zemin olacak.

Bu sahada oynamak riski,hele sakatlıktan yeni çıkmış adamların oynaması çok çok riskli.
    Sneijder problem yaşarsa şaşırmam.
    |
    |
    FRIENDS Arrow / Blue Mountain State / Breaking Bad / Chuck / Da Vinci's Demons / Game of Thrones / Gossip Girl / House M.D. / How I Met Your Mother / Lost / Misfits / Prison Break / Shameless / Sherlock / Siberia / Skins / Spartacus / Supernatural / The Big Bang Theory / The Walking Dead / Black Sails / Vikings / House of Cards / American Horror Story / Dexter / The 100 / The Oz

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Mobilya Takımları
haberler
SEO
üniversite
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,174
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.