Şimdi Ara

stacker diye bir hap bilgisi olan?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
1.796
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba. 4 gündür spor salonuna başladım. Bugün Spor salonundaki hoca stacker diye bir hap gösterdi. 150 tl imiş.
    Bunun faydası olur filan dedi.
    Ben bir araştirayim dedim,
    Bu arada 177 cm 97 kiloyum :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fagala -- 15 Mart 2017; 22:11:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hapi aldim kullaniyorum. Faydasi olup olmadigini anlamadim. Spora devam ediyorum. 4 kilo verdim. Uzun vadede sonuçlari yazarim.

• tam adı nedir veya reçetesi var mı ? Nerden aldın ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: elweda

tam adı nedir veya reçetesi var mı ? Nerden aldın ?

http://www.fitbull.com/stacker2-stacker-4-100-kapsul.html#customer-reviews

Ürünü burdan aldım.

Reçete derken ne demek isteniz anlamadım. İlaç değil sanirim bu.
    stacker diye bir hap bilgisi olan?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fagala -- 30 Mart 2017; 10:22:44 >

• Yağ yakıcı bu. Tabi sen hap map deyince millet doğal olarak reçete falan sormuş.

Ben söyliyim. Yağ yakıcılar düzgün bir beslenme programı ve antrenman olmadan hiçbir işe yaramaz. Yani aklında bundan iki kampsül sallıyım. Koşu bandından iki koşayım bir iki dumbell kaldırayım dersen bu iş olmaz.
  • bu tarz ürünler pazarlama ürünü antreman esnasında belki biraz enerji verebilir onun haricinde işe yaramaz, zaten baktığım kadarıyla ülkemizde resmi olarak satılmıyor.
  • quote:

bu tarz ürünler pazarlama ürünü antreman esnasında belki biraz enerji verebilir onun haricinde işe yaramaz, zaten baktığım kadarıyla ülkemizde resmi olarak satılmıyor.

Çogu yerde satiliyor. Resmi olmasa buralarda satilamazdı. Hepsiburada bile vardi.

Bu eneeji vermiyor.

Antraman sirasinda enerji veren

L carnitine. Hediye olarak yaninda bir tane carnitine almistim. Gayet iyi gecti antraman. Bir saatlik kardiyoyu rahat yaptim.

• quote:

Orijinalden alıntı: fagala

quote:

bu tarz ürünler pazarlama ürünü antreman esnasında belki biraz enerji verebilir onun haricinde işe yaramaz, zaten baktığım kadarıyla ülkemizde resmi olarak satılmıyor.

Çogu yerde satiliyor. Resmi olmasa buralarda satilamazdı. Hepsiburada bile vardi.

Bu eneeji vermiyor.

Antraman sirasinda enerji veren

L carnitine. Hediye olarak yaninda bir tane carnitine almistim. Gayet iyi gecti antraman. Bir saatlik kardiyoyu rahat yaptim.

Avrupa'nın en çok satan yağ yakıcı ürünü olması bir tesadüf olamaz! Stacker 4 NVE Pharmaceuticals'ın ürettiği efedra içermeyen en etkili yağ yakıcılardan ve bunu biz değil bizi 1 numaraya taşıyan sporcularımız söylüyor. Kompleks formülasyonu ile diğer ürünlerden kolayca sıyrılan Stacker 4, yağ yakımının yanında sağladığı yüksek enerji ile antrenmanlarınızı çok daha kolaylaştırıyor.

Haklısın ben yanlış okumuşum:)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.