Şimdi Ara

St.Pauli - Beşiktaş Maçı Değerlendirmeleriniz (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
1.852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Heudérbaix

quote:

Orijinalden alıntı: metalmanr+

quote:

Orijinalden alıntı: samtiger

quote:

@samtiger sen tam bir troll'sun bağımsız olarak bakınca bana öyle geldin en azından

he canım he.beşiktaşın rakibe göre 2 kat daha iyi kadrosu vardı.ben sadece bu sene beşiktaş kasımpaşa ve bursasporun altında oynar dedim.adamlar konuyu uzattı da uzattı.

Kardeşim bu sadece hazırlık maçı bizde Shrewsbury Town'a yenilsek adamlar gelip böyle saçma sapan konuşsa ne dersin?Senin gibiler yüzünden hiçbir Beşiktaş taraftarı bu bölümde Galatasaray taraftarlarını istemiyor.

Onda onu anlayacak kapasite yok dostum. Bosa yorma kendini. Siz yenilseniz bile emin ol hicbir Besiktasli gelip alay etmez.

Eminim hocam hiçbir gerçek Beşiktaşlı yapmaz öyle bir şey sizde de 1-2 tane var ama bizim bölümde son zamanlarda çok büyük bir artış var.Troll artışı patos bunların babası herhalde
  • Atınç dev gibi ama hava toplarında zayıf kaldı sanki. ayaklarını iyi kullanıyo ama baya hoşuma gitti beratlada çok uyumlulardı.tek eksikleri tecrübe rizeye falan verseler ilk 11 de oynama garantisiyle seneye çok büyük katkısı olabilir.
  • Hadi Süper ligi geçtim en azından Bank asyada "garanti" ilk 11 oynayacağı takım çok rahat bulunur bu 2 sinide vereceksin çok manyak gelişim sağlarlar. Zaten istemem kalsın diyeceklerini sanmam. Hiçbiri kabul etmesse bank asyaya yei çıkmış takımlar kabul eder. Ben ikisindende çok ümitliyim . Günayın kendine güvenide var 1 yıl hiç oynamayacağı yerde kalmamalı mutlaka oynamalı
  • Karşıyakaya transfer edelim onları kafkaf de feda dedi bu sene.Bende çok ümitliyim walla U20den almadık gençleri diye üzülürken bizim gençler iyi geldi (:
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

@samtiger sen tam bir troll'sun bağımsız olarak bakınca bana öyle geldin en azından

he canım he.beşiktaşın rakibe göre 2 kat daha iyi kadrosu vardı.ben sadece bu sene beşiktaş kasımpaşa ve bursasporun altında oynar dedim.adamlar konuyu uzattı da uzattı.

Kardeşim bu sadece hazırlık maçı bizde Shrewsbury Town'a yenilsek adamlar gelip böyle saçma sapan konuşsa ne dersin?Senin gibiler yüzünden hiçbir Beşiktaş taraftarı bu bölümde Galatasaray taraftarlarını istemiyor.

Onda onu anlayacak kapasite yok dostum. Bosa yorma kendini. Siz yenilseniz bile emin ol hicbir Besiktasli gelip alay etmez.

Eminim hocam hiçbir gerçek Beşiktaşlı yapmaz öyle bir şey sizde de 1-2 tane var ama bizim bölümde son zamanlarda çok büyük bir artış var.Troll artışı patos bunların babası herhalde

Şu adamlar yüzünden gördüğüm galatasarayliya önyargiyla bakiyorum. Ne kadar.gereksiz adam var. Senin gibiler cikmasa iyiden iyiye futbol catisma alani olacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erwin Rommel

Hadi Süper ligi geçtim en azından Bank asyada "garanti" ilk 11 oynayacağı takım çok rahat bulunur bu 2 sinide vereceksin çok manyak gelişim sağlarlar. Zaten istemem kalsın diyeceklerini sanmam. Hiçbiri kabul etmesse bank asyaya yei çıkmış takımlar kabul eder. Ben ikisindende çok ümitliyim . Günayın kendine güvenide var 1 yıl hiç oynamayacağı yerde kalmamalı mutlaka oynamalı

Günay cenki keser inşallah. Daha çok çalışmalılar. Tolga ayarinda kaleci banko lazim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • -Roland Deschain- kullanıcısına yanıt
    sadece galatasaraydamı var gereksizler :D:D artk tartışmaktan yoruldum adamlar sataşmak için can atıyor
  • çArşı-Arda Senede 25 maç civarı oynayabileceği bir takıma gitsinde fark etmez bana göre ama en düşük bank asya olması lazım .

-Roland Deschain- Yan topta çok top sektirmeden aldı Günay bire bir dede iyiydi iyi kapatıyor alanı kesinlikle tecrübe + oynaması lazım . İlk maç ama güven verdi Cenkten daha fazla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Roland Deschain-

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Şu adamlar yüzünden gördüğüm galatasarayliya önyargiyla bakiyorum. Ne kadar.gereksiz adam var. Senin gibiler cikmasa iyiden iyiye futbol catisma alani olacak.

Hocam ben daha önce Slaven Biliç'le ilgili bir konu açmıştım güzel bir konuydu onun dışında ilk kez buraya mesaj atıyorum.O arkadaşa sinirlendim çünkü tüm Galatasaray taraftarını kendileri gibiymiş gibi gösteriyorlar gerçekten sinirleniyor insan.
  • Bence ilk maçtan şunlar ilk 11'i demek mantıklı değil..
    Ama maç geneline baktığımızda gençlerimiz abilerinden daha iyiydiler eğer Atınç aynı istikrarı gösterirse defans almamıza gerek yok,iyi bir alternatif olabilir ama dediğim gibi bunu bir maçla göremeyiz.

Kesinlikle bir Aurelio bulmamız lazım.Orta sahanın defans kısmına tecrübeli,fizik olarak güçlü ve topu oyuna sokabilen biri.Forumda her ne kadar Veli hayranı kaynasa da Veli o bölgede koşmaktan ve faul yapmaktan başka birşey yapamıyor.

Ayrıca ciddi bek sorunumuz var sağlı,sollu.İsmail'de gelse o sorunun aşılabileceğine inanmıyorum.İsmail'i de zamanında izledik sadece kötünün iyisi.

Cenk bildiğin Cenk,tam bir bomba ne zaman ne yapacağı belli değil.

Ömer ve Mustafa pek varlık gösteremeselerde,benim özellikle Ömer'den sebepsiz büyük bir beklentim var.
  • Muhammed'in tek sorunu Sol ayakla Ronaldinho olmaya çalışması O boş hareketleri yapmasa güzel olacakta işte. Gelişecek yavru Kartal
  • özet var mı
  • Aynen özet var mı ?

Ayrıca bir dahaki hazırlık maçı kimle ve ne zaman
  • Koy kaleye Günay'ı ligin ilk maçından itibaren, senin DeGea'n olsun çocuk.Hazırlık maçlarında atar heyecanını.
  • Genel anlamda iyiydi oyuncular ama ek yapacağım iki oyuncu var,

Mami tamamdır yukarıda da denildiği gibi.Fizik müthiş durumda.Top tekniği üst düzey, dribblingi çok çok iyi topu alınca ''akıyor'' resmen Fernandes ile çalışmak çok yaramış.Oyunu okuması oyun zekası çok çok üst düzey.Birde Bilic çok özen gösteriyor görüldüğü kadarıyla.Kasabın biri çıkıp da bir tarafını sakatlamazsa bu çocuk bu yıl damga vuracak lige.18 yaşında daha..

Tanju, bu çocukta da müthiş fizik var ve çok da çevik.Çok hızlı ver kaç yapıyor açığı görüp kademeye giriyor.Bölgedeki (sağ bek) tek oyuncu olması handikap maalesef, ama oraya misal Serdar alınırsa ben Serdar'ın yedek bekletilip Tanju'nun oynamasını çok isterim.Takıma da çok fazla adapte olmuş, bu da güzel bir nokta.İlk geldiği zaman hem daha tecrübesizdi hemde yanlızları oynuyordu çocuk.
  • mami kaç dakika oynadı ?
  • Yalniz Bilic'in bi ozelligini sevdim, adam mumkun olan her bolgeye alternatif deneyip kim nasil diye anlamaya calisiyor.

Gecen sene hatirlarsaniz Aybaba yenilme korkusundan adi sani duyulmadik ekiplere bile tam kadro baslayip bitirdigi oluyordu...

Bilic sayesinde bu sene en azindan Atinc, Tanju ve Muhammed'i takima rotasyon icin bile olsa adapte edebilirsek super kazanim olur
  • yorumları okuyunca rahatladım sağolun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

mami kaç dakika oynadı ?

45
  • 1 maç ile değerlendirme olmaz ..Günay iyi oynadı diye hemen 11 kalecisi olur falan yazılmış ,saçma ! Bugün 11 de yazılır yarın lig maçında 2-3 gol yediğinde kalecilikten çıkartılır.
    Holosko çok bocalamış.Ama normal hani.Adam nerede oynadı
    Almeida Adebayor gelse bile kalmalı !
    Toraman-Veli-Necip üçlüsünden sadece 1 tanesi 11 başlamalı !
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.