Şimdi Ara

ST®ES TOPİĞİM ...! (76. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.628
Cevap
1
Favori
32.052
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: *nameless*

quote:

Orijinalden alıntı: Gamlı Baykuş

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Gamlı Baykuş

quote:

teşekkürler sedat ;) seni sromalı vardın mı çanakkaleye

hayırdır deniz noldu

:( yapacak bir sey yok o yuzden sizleri de uzmenin faydasi olmaz ...

sen bilirsin ama anlatırsan dinlemiş oluruz en azından :)

Halam 2-3 aya ölecek. Daha 3 hafta once gayet saglikliydi.

anladım.. allah şifa versin deniz .. ne diyeceğimi bilemedim

Diyecek bir sey olsa sevinecegim zaten. Tedavi falan olsa da sevinecegim. Olana mantikli aciklama getirsem de sevinecegim. Ama yok oglu yok. Bekliyor basbayagi iste. Olur sey degil.
  • haklısın deniz.. ne diyim bilmedim .. ne yapılır , ne denir hiç bilmiyorum.. inş allahım mücizesini halan için gösterir ..
  •  ST®ES TOPİĞİM ...!
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Sédat

ben almayım canım sağol
    Sütten dilim çok yandı. Yoğurdun yanına bile yanaşmıyorum.
    dunurleri sevdim.damat sessizdi. kuzen senden biraz tırsmış abi dedi. çocuk yanlış bişey derim diye çekinmiş

sanki başından 10 tane evlilik gçmiş gibi konuşuyosun :P

sesiz damat iyidir iyi sonradan sesi çıkmaz demi

yok yok bekarlık iyidir.

Deniz Allah çektirmesin. Zamanında çok çektik bizde. O halde kalsa bi dert, gitmesi ayrı dert.hakkında hayırlısı.
  • nasılsınız arkadaşlar
  • Eh. Allaha çok şükür
  • şükürler olsun .. az çok dertler var ama ne yapalım zamanla onlarda geçer gider heralde
  • Ya da geçmez [:s]
  • geçmeyen şeylerle bile biz insanlar sabırla bekliyoruz umudumuz hiç bitmiyo nedense.. ya da geçmiyo bitmiyo dertlerimiz ama biz onlarla yaşıyoruz bi şekilde .. başka bi alternatifimiz var mıdır ki :)
  • Belki alışıyoruz sadece. Dertlerle yaşamaya alışıyoruz. Kalp kendini koruyor bir şekilde...taşlaşıyor bir daha kırılmamak için.
  • aslında hem haklısın hem haksız :) evet alışıyoruz bu doğru ama bir daha kırılmama gibi bi durum söz konusu değil. misal bi sevgilin oldu diyelim her şey iyi güzelken bir anda yolunda gitmedi bişeyler.. sonra ayrıldınız.. ondan sonraki sevgilinede ona verdiğin şansı vermiyomusun? aynı şeyler yaşanıp yine aynı sonla bitebiliyo.. ne kadar ders alırsan al yinede aynı işte.. değişen bişey yok.. değişim güzeldir demiş biri, insan değişmeye kendinden başlamalı :) kesinlikle katılıyorum.. bizde bi yanlışlık var ki sonuçlar aynı oluyo :) ben kendim için bunu çok iyi biliyorum ama zamana ihtiyacım olduğuda açık ve ortada :) neyse....
  • Kişiden kişiye değişiyor. Açıkcası aşk olaylarında tecrübeli değilim. Birkere gerçekten sevdim. Yine seveceğim herhalde. Ama ilki kadar asla. Asla hiçkimsenin birdaha hançeri sırtıma saplıyacak kadar yaklaşmasına izin vermem.
  • :) o kadar ciddi aşk bende yaşamadım aslında bakarsan .. benimkisi yan etkileri gibi bişey .. neyse .. burda konuşulacak şeyler değil :)
  • Bir sene kadar forumdan uzak kaldım ilk darbe anından sonra. O süre zarfında etrafımdaki ilişkileri inceledim. Aşkları. Benim aşk algımın farklı olduğunu anladım. Bundan sonra ancak diğer insanlar gibi sevebilirim. Kendim gibi değil.
  • forumla yaşadığın ilişkinin ne alakası var anlıyamadım
  • Daha izole bir hayata çekildim manasında
  • :) benim içinse tam tersi geçerli galiba .. neyse artık yaşanmış ve bitti her şey.. önmüzde ne varsa onlara bakmalı ;)
  • 
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.