Şimdi Ara

SSyanyonglar nasıldır ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
791
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi aksamlar arkadaşlar Ssyanyonga binenler varsa eğer yorumlarını yazabilir mi Tivoli düşünoyrum kendim için dizel mesela önceden binen arkadaşlar varsa lütfen atabilir mi piyayası biraz zayıf diye biliyorum başkada fikiri sahibi değilim maalesef

• Egea croos tavsiye ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de bi ara korandoya niyetlendim kime sorsam bulaşma diyor. Ikinci eli kolay gitmiyor orasi kesin .Ama servis yedek parca vs nasıldır bilmiyorum

• BenYoruldumHayat B kullanıcısına yanıt

Yok ya zaten fiat yetkili servisinde çalıştım bir sürede Fiat'ın kötü olduğunu biliyordumda bu kadar değil...

Ama teşekkür ederim yorumunuz için

• Jocker35 J kullanıcısına yanıt

Evet bunlar hep sorun maalesef düşünmüyor değilim bende

• Dwayne35 D kullanıcısına yanıt

Az para olsa hadi 5 asagi ver cikar elinden. Alirken zaten bir kazık yiyoruz bir de satarken yemeyelim

Vw ford Honda Toyota reno kardesim

Bu ulke bunlardan anliyor

• Jocker35 J kullanıcısına yanıt

Evet maalesef abi 210 gibi bütçem varda elentrayı satarsam modelli jiplerden en uygunu bu gibi geldi ama bende korkuyorum ben bile tamiricyim kendime gelmeyi bırak hiç sanayide kimsede görmedim aracı

• Bu işin profesyoneli tarafinsaysaniz alın, servisini verir ekmek yersiniz. Bu gidişle TR den ayrılacak gibi duruyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NextMove -- 20 Nisan 2021; 23:25:19 >
  • Model eskisi gibi getirilmiyor sanırım.Ben olsam ikinci eli kuvvetli marka modellere bakardım.Hyundai SUV leri güzel mesela.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dwayne35

Evet bunlar hep sorun maalesef düşünmüyor değilim bende

Piyasa

Ssanngyong

=

Konuyu laf olsun diye açtım bana esnaf arabası önerin

• en1gma kullanıcısına yanıt

? :D

• Çok uzun süre kullanırım, satarken uzun süre beklemeyi ve piyasa araçlarına göre daha fazla değer kaybetmesini göze alırım derseniz: 2015 modelini bir tanıdık uzun süre kullandı, ben de hem şehiriçi hem uzun yol direksiyonuna geçtim. Araç gerçekten kaliteli, donanımlı (2015 olanlar özellikle tercih ediliyor, anahtarsız çalışma gibi bazı donanımlar sadece 2015te var, sonrasında kısıyorlar), güvenlik donanımları tam, segmentine göre yola sağlam oturan bir araç. Kullanım esnasında tek dezavantajı yetkili servise bağımlı. Parça tedariki konusunda hızları iyi, gittiğiniz serviste olmasa bile yurtiçinde (ana depo veya farklı bayiler) stoktan temin ediyorlar genelde.

İki sene sonra sıkılırım, nakit lazım olabilir vb. durumunuz varsa alınmaz.

• Anladım işte aradığım yorum teşekkürler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.